Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Zawiodłem się, tym razem nie popracowałeś nad opisem aukcji. Za ile je wyrwałeś z hurtu i czy wogóle je masz ?

EDITor:

Panowie i Panie, dajmy spokój takim pier...om, bo robi się śmietnik. Ci którzy są już szczęśliwymi posiadaczami prosimy o fotki, opisy, testy w końco o tym ten temat.

Wyrwałem za 860zł brutto, mamy tego 25 sztuk.

 

Pomóżcie mi to zrozumieć, bo nie kumam bazy,

tutaj gość ma 10 kart MSI po 1000zeta do sprzedania:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=269835150

i jakoś ludzie się nie kwapią do zakupu,

natomiast tutaj:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=266889413

gość wystawił na licytację tą samą MSI

i cena doszła już do 1125zeta :unsure:

Ten gość co ma 10 sztuk MSI to ja :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze trzeba czekac i kupimy sami za te 860zl;p (swoja droga chore to ze dostepnosc zerowa a tu nagle ktos ma 25szt) ja wiecej nie dam chociaz mam 1000zl na karte bo ludzie te nowe karty sa ledwo troche lepsze od starych 8800 a po nowym roku wyjdzie peweni geforce 9 i bedzie pozamiatane nie mowiac o ati ktora juz wyszla i bedzie miala cene lepsza

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktury nie dajesz, a jakis dowod zakupu? Sama gwarancja niestety mozna sobie .... ?

Pytanie dwa, jesli masz je na stanie dlaczego wysylka w ciagu 48h,a nie 24?

Edytowane przez Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna prosic o zamieszczenie w pierwszym poscie informacji czym sie roznia karty z poszczegolnych edycji i firm? Gdzies w gaszczu postow czytam, ze to jedna ma wiecej faz zasilania, inna tylko jest podkrecona, inna znow ma mniejsze PCB...

 

Na dzien dzisiejszy nie bardzo wiem, ktora kupic. Chlodzenie mnie nie interesuje, bo i tak zaloze wode. Jakies edycje typu 'super' overclocked tez, bo taka wersje sam sobie zrobie. Gwarancja BFG daje 5 lat, Asus 3, inni 2 lata. Ktos wspominl, ze jakis Palit czy Galaxy ma 3 czy 4 fazowe zasilanie gpu...? Ktoras ma wyjscie hdmi?

 

Na razie zamowilem Asusa, bo bedzie dostepny w sobote.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym czy to ma znaczenie przy grafice czy była używana czy nie?

:lol:

 

Poza tym może w sklepie jakiś klient wcześniej ją przeglądał (dlatego pudełko nie ma "plomb"), zrezygnował z zakupu.Sklep ma taką kartę wtedy wyrzucić do kosza czy jak?

mijasz się z prawdą - jeśli pudło było otwierane i ma zerwane plomby to powinna być o tym informacja.

idąc Twoim tokiem myślenia plomby są zwyczajnie niepotrzebne. założę się jednak, że mając wybór choćby kupując bzdety w markecie, zawsze wybierasz te zaplombowane czy zafoliowane - zastanów się dlaczego? dlaczego masz ryzykować kupując coś nowego? w stanach takie rzeczy są mocno przecenione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletna bzdura. Każdy procesor boxowy czy oem ma ukłucia od pinów. Muszą przecież przejść jakiś test zanim wyjdą z fabryki.

NIE zgadzam sie, i polecam obejzec na DISCOVERY jak to jest zrobione;)

Tam zobaczysz jak wszelkiej masci uklady scalone ( grafiki, cpu itd) sa doslownie tasmowo produkowane i testowane w locie, i NIGDY NIE SA WKLADANE W GNIAZDO CZY TEZ PORT!

Poprostu od drugiej strony pcb do wystajacych "kolcow" dotykaja odpowiednie styki zamykajace obwody;]

No i chyba miales same UZYWANE BOXY bo ja nigdy nie widzialem na nowym sprzecie (chyba ze sklep np sprawdzal czy dokonywal selekcji) na pinach zadnych rys;]

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE zgadzam sie, i polecam obejzec na DISCOVERY jak to jest zrobione;)

Tam zobaczysz jak wszelkiej masci uklady scalone ( grafiki, cpu itd) sa doslownie tasmowo produkowane i testowane w locie, i NIGDY NIE SA WKLADANE W GNIAZDO CZY TEZ PORT!

Poprostu od drugiej strony pcb do wystajacych "kolcow" dotykaja odpowiednie styki zamykajace obwody;]

No i chyba miales same UZYWANE BOXY bo ja nigdy nie widzialem na nowym sprzecie (chyba ze sklep np sprawdzal czy dokonywal selekcji) na pinach zadnych rys;]

Za każdym razem był to nowy box, nie otwierany i uwierz mi, że jak się przyjrzeć, to każdy będzie mieć ślady na pinach. I nie jest to tylko moja opinia.

Jakie wystające "kolce" od drugiej strony pcb masz w procesorze?

 

:lol:

mijasz się z prawdą - jeśli pudło było otwierane i ma zerwane plomby to powinna być o tym informacja.

idąc Twoim tokiem myślenia plomby są zwyczajnie niepotrzebne. założę się jednak, że mając wybór choćby kupując bzdety w markecie, zawsze wybierasz te zaplombowane czy zafoliowane - zastanów się dlaczego? dlaczego masz ryzykować kupując coś nowego? w stanach takie rzeczy są mocno przecenione.

Do końca się nie zrozumieliśmy. Jeżli np karta rzeczywiście jest brudna, wymiętolone pudełko zgadzam się. Ale jeżeli tylko plobma na pudełku jest zerwana, czy też karta była wyciągnięta z folijki antystatycznej, to uważam, że jest to nadal pełowartościowy produkt. Przecież często w sklepie klient idzie coś tylko obejrzeć. Sprzedawca otwiera pudełko i pokazuje produkt. Idać Twoim tokiem myślenia, w takiej sytuacji sprzedawca najpepiej powinien "wyrzucić" produkt albo dać na niego 50% rabatu, bo jest już używany". Edytowane przez moulder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie wybór to Gigabyte > Palit

(Jeśli chodzi o referenty)

Mój poszedł na ~710/2100 więc kiepsko. shaderami narazie Chris się nie bawił

A z niektórych testów wynika że Gigabyte do 750 może dobić

Później sie zobaczy co Palit na wodzie potrafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca otwiera pudełko i pokazuje produkt. Idać Twoim tokiem myślenia, w takiej sytuacji sprzedawca najpepiej powinien "wyrzucić" produkt albo dać na niego 50% rabatu, bo jest już używany".

nigdzie nie napisałem "50% rabatu" ani "wyrzucić" więc proszę nie wkładaj mi w usta swoich skrajnych przemyśleń. sprzedawca powinien przynajmniej poinformować, a w dobrym tonie byłby jakiś drobny rabat - tak jest na zachodzie i klienci (zwłaszcza rodacy) wręcz poszukują takich "okazyjnych" towarów i nikt na tym nie traci. oczywiście rozumiem trudną sytuację sprzedawcy ale cóż - może wtedy każdy z nich zastanawiałby się zanim otworzy przed byle oglądaczem taki towar i byłoby mniej problemów. generalnie jeśli sprawa ma miejsce w sklepie gdzie osobiście możesz obejrzeć stan opakowania i sam zdecydować że jesteś jednak zdeterminowany kupić to w normalnej cenie - ok. ale jeśli kupujesz przez internet i nie ma informacji o tym że towar posiada otwarte opakowanie (zerwane promby itp.), a wręcz przeciwnie - to moim zdaniem jest to przegięcie. najlepszą praktyką jest tutaj uprzedzanie sprzedawców, drogą mailową bądź w komentarzu do zamówienia, o tym że w razie stwierdzenia takich faktów zażądasz zwrotu gotówki - z doświadczenia wiem że to działa :)

 

Jeśli macie wybór to Gigabyte > Palit

(Jeśli chodzi o referenty)

Mój poszedł na ~710/2100 więc kiepsko. shaderami narazie Chris się nie bawił

A z niektórych testów wynika że Gigabyte do 750 może dobić

Później sie zobaczy co Palit na wodzie potrafi

to chyba bardziej kwestia sztuki przy referentach - gdzieś mi mignęły zotaki robiące też od 710~750 w zależności od egz

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mijasz się z prawdą - jeśli pudło było otwierane i ma zerwane plomby to powinna być o tym informacja.

idąc Twoim tokiem myślenia plomby są zwyczajnie niepotrzebne. założę się jednak, że mając wybór choćby kupując bzdety w markecie, zawsze wybierasz te zaplombowane czy zafoliowane - zastanów się dlaczego? dlaczego masz ryzykować kupując coś nowego? w stanach takie rzeczy są mocno przecenione.

 

a powiedz mi jak np nakleic plombe na sprzet lub spisac nr seryjny jak producent "zapomnial" jego dac na kartonie? :> dodatkowo jak male sklepy sprzedaja wysylkowo tak JEDEN serwis jak sprzet jest niesprawny juz powoduje STARTY, dla tego sie powiedzmy sprzet ktory moze byc wadliwy ( galaxy 7900 agp ;) ) otwiera i pobieznie sprawdza przed wysylka, ot cala tajemnica :) nie chcesz taniej a z otwarta plaba idz do KTR z marza z kosmosu ( choc IMO taka powinna byc zeby normalnie dalo sie funkcjonowac ) a pozniej sie bujaj jak trafisz na walnieta sztuke. yours choice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wystające "kolce" od drugiej strony pcb masz w procesorze?

no a nozki? lub kulki u intela? wystarczy dotknac...

 

http://img100.imageshack.us/img100/6246/img0521resizeqg1.jpg

http://img135.imageshack.us/img135/3646/img0522resizede9.jpg

 

Fotki z fabryki corsaira. Do niektorych osob: prosze, nie rozmawiajcie o rzeczach o ktorych nie macie pojecia

Po pierwsze to wyglada jak jakis tajwanski bazar LOL. Po drugie rozmawialem o karcie graficznej, ale skoro niektorzy nie zabardzo potrafia sobie cos wyobrazic to prosze.

http://video.i123.pl/filmy/4875/Jak_to_jes...Karta_graficzna

Polecam cale obejzec, a o testowaniu jest -0:39

Teraz powiedzcie mi jakim cudem karta ma miec porysowane piny? Zaraz sie okaze ze np GAINWARD:] sklada na pajaka 10000kompow i testuje swoje golden sample... ale ja zyjac w dobie automatyzacji zakladam ze sa bardziej cywilizowane i wydajniejsze metody sprawdzania. Reasumujac filmik powinien rozwiac wszelkie watpliwosci ze karta NOWA nie RUSZANA nie musi byc nigdzie wkladana aby byla sprawdzona przez PRODUCENTA

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boshe. Przecież sklepy komputerowe czy różne inne hurtownie w typie Action naklejają swoje stickery gwarancyjne na produkty co wiąże się z otwarciem pudełka, wyjęciem produktu itd. Sam nakleiłem tego tysiące i jakoś nikt nie marudził że produkt jest używany.

 

Idąc tym chorym tokiem myślenia można powiedzieć że kupując nowy samochód u dilera to kupujemy używany (i powinniśmy żądać rabatu) bo nigdy nie ma 0 km na liczniku, chociażby z prostego faktu że z fabryki na lawetę zjechał o własnych siłach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym chorym tokiem myślenia można powiedzieć że kupując nowy samochód u dilera to kupujemy używany (i powinniśmy żądać rabatu) bo nigdy nie ma 0 km na liczniku, chociażby z prostego faktu że z fabryki na lawetę zjechał o własnych siłach.

VW ma w Niemczech nowoczesny salon/fabryke aut wyposażony w "podajnik aut z magazynu w ksztalcie koloseum" wchodzisz zamawiasz auto po 10 minutach jest systemem dzwigien i tasmociagow pod twoimi stopami z 0km na liczniku ale to taki OT

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http...%3DMkS%26sa%3DN

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletna bzdura. Każdy procesor boxowy czy oem ma ukłucia od pinów. Muszą przecież przejść jakiś test zanim wyjdą z fabryki. Przerobiłem już kilka procesorów i każdy miał takie ślady (box fabrycznie zapakowany).

Poza tym czy to ma znaczenie przy grafice czy była używana czy nie? Sprzęt chodzi, jest kompletny i ma gwarancję...Poza tym może w sklepie jakiś klient wcześniej ją przeglądał (dlatego pudełko nie ma "plomb"), zrezygnował z zakupu.Sklep ma taką kartę wtedy wyrzucić do kosza czy jak?

Słuchaj nie chcesz to nie wierz, co ja na to poradze?ale mówie Ci kupiłem w marcu procesor E4400 w Alfarze, nowiutki procek, obejrzałem sobie dokladnie bo sprzedawałem swojego poprzedniego P4, i moge przysiadz na co chcesz ze pocesor nie miał ani jednego nakłucia, ani jednego był głatki jak pupa niemowlaka, zadnej ale to absolutnie zadnej dziurki,

 

wracajac

dla mnie ma to zanaczenie czy grafika byla czy nie była uzywana w kontekscie jak kupuje jako nowa,

w sklepie niema mozliwosci by ktokolwiek sprawdzał wczesniej chyba ze egz. wystawowy, a dwa ze ze AGITO nie ma zadnego sklepu, tylko system wysykowy z magazynu w chorzowie, w Warszawie jest tylko siedziba firmy gdzie pracuja konsultanci, wiem bo rozmawialem dzisiaj z facetem, powiedział ze do magazynu przychodza towary prosto od producenta i nikt niema prawa sprawdzac tj. otwierac cokolwiek.

Nie wazne czy pudełko ma plomby, moze nie miec, wazne zeby nie było porozdzierane w miejscach gdzie zabezpieczaja specjalne listki, dlatego po pierwszym otwarciu zazwyczaj jest naderwane i widac ze było otwierane

w moim wypadku nie chodzi nawet o te naderwania, pudło jest konkretnie wymiete, pogniecione porozdzierane, sama folijka zabezpieczajaca karte ma kilkanascie wybrzuszen, czyli była kilka razy do niej wkładana i wyjmowana, dla porównania mam przy sobie płyte Gigabyte N650SLI-DS4 z Komputronika, pudełko nienaruszone karta zapakowana w folie bez jakiegokolwiek uszkodzenia a smierdzi tak chemia ze niedobrze sie robi, pamieci Kingstona DDR2 1066 tak samo smierdzace i nowiutkie, za jakis czas wywietrzeje to normale tak było zawsze ze wszystkim co miałem, ta karta natomiast pachnie wewnatrz tak jak moja zakurzona zasiłka, na łopatkach od wentylatora jest osad kurzu no i w dodatku te plamy i pełno paluchów, nie zdarzyło mi sie jeszcze by jakakolwiek karta kupiona przezemnie wygladała podobnie do tej, zmieniam 2 razy do roku komuter troche tych pudeł i pieniedzy przewaliło sie juz.

Dla mnie tez niema to specjalnie znaczenia ale jak kupuje jako nowa i pytam wczesniej w Sklepie czy jest fabrycznie nowa zaplombowana i nie otwierana i jak koles mówi ze oczywiscie a potem dostaje cos takiego to szczerze mówiac gotuje sie, i nie lubie takich zagran

A w sparawie naklejek na karcie, tylko producent powinien oznaczac towar na PCB bo jak pózniej zidentyfikuja?

Nie no ja sie tak nie przejmuje ale nie powiem ze jestem specjalnie szczesliwy z tego powodu.

Dobra dajmy spokój z tym watkiem,

mam takie pytanie czy kazdy model GT ma fabrycznie skręcone obroty wetylatora do 29%?

W riv-ie Tuner tak było ustawione po wykryciu.

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi jak np nakleic plombe na sprzet lub spisac nr seryjny jak producent "zapomnial" jego dac na kartonie? :> dodatkowo jak male sklepy sprzedaja wysylkowo tak JEDEN serwis jak sprzet jest niesprawny juz powoduje STARTY, dla tego sie powiedzmy sprzet ktory moze byc wadliwy ( galaxy 7900 agp ;) ) otwiera i pobieznie sprawdza przed wysylka, ot cala tajemnica :) nie chcesz taniej a z otwarta plaba idz do KTR z marza z kosmosu ( choc IMO taka powinna byc zeby normalnie dalo sie funkcjonowac ) a pozniej sie bujaj jak trafisz na walnieta sztuke. yours choice :)

a co robisz z zalaminowanymi np pamięciami czy pendrivami? otwierasz nożykiem by nie było widać? nie? to gdzie walisz tą plombę? na opakowaniu. zresztą wystawiaj karty gwarancyjne z nr seryjnymi jak masz problem. jeśli już musisz otworzyć opakowanie to informuj o tym klienta - i tak jak napisałem, w sytuacji gdy stoimy przy ladzie to inna bajka bo wiem że kupuję z otwartym pudłem :)

niestety rzeczywistość boli - dlatego warto uprzedzać sprzedawcę o tych wymaganiach - to zwykle wystarczy by nie pakował paluchów tam gdzie nie trzeba.

jest rzeczą normalną, że na zapleczach sklepików może się coś wydarzyć bo licho nie śpi. a to ucieknie coś z łap i stuknie o posadzkę, hmm a może jeszcze wsadzimy tą kartę do kompa i sprawdzimy ile robi smarków ~ oj zawadziła krawędzią o obudowę przy wkładaniu ale nic, chyba jest ok. zresztą jak nie to klient wróci i puścimy na serwis. przecież nie będziemy ściągać drugiej bo popłyniemy na niej zanim zjawi się następny. i tak właśnie często bywa niestety- dlatego warto uprzedzać, a będą to mieć na uwadze ;)

niskie marże? małe ilości magazynowe? Twój wybór = Twój problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy kazdy model GT ma fabrycznie skręcone obroty wetylatora do 29%?

była o tym wzmianka chyba na frazie że na rynku pojawiły się karty z uszkodzonym układem sterowania obrotami wentyla (ponoć niewielka ilość i to głównie tych pierwszych referencyjnych). wygląda na to że właśnie taką trafiłeś. ja również i ktoś tutaj wcześniej też. sideband też wspominał że to podobno problem sprzętowy (bo mogła być kwestia driverów). myślę że jeśli to wszystko prawda to nawet dobry omen bo jak za kilka miechów karty dotrą się na rynku do puścisz ją na serwis i wymienią na ciekawszą rewizję ;) aha na tych 29% karta może robić zwiechy - zainstaluj RT i po sprawie :) heh być może właśnie dlatego miałeś otwartą kartę - ktoś znajomy mógł ją rezerwować i uznał że coś z nią nie tak. wróciła na hurt i znalazła nowego właściciela, a tamten ziomek czeka na jakiegoś trójfazowca z lepszym chłodzeniem.

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a nozki? lub kulki u intela? wystarczy dotknac...

Po pierwsze to wyglada jak jakis tajwanski bazar LOL. Po drugie rozmawialem o karcie graficznej, ale skoro niektorzy nie zabardzo potrafia sobie cos wyobrazic to prosze.

http://video.i123.pl/filmy/4875/Jak_to_jes...Karta_graficzna

Polecam cale obejzec, a o testowaniu jest -0:39

Teraz powiedzcie mi jakim cudem karta ma miec porysowane piny?

W punktach, bedzie szybciej.

 

1. Moze i wyglada jak bazar, ale w takich wlasnie warunkach sa tworzone podzespoly "ekskluzywnych" producentow :D

2. Testowanie ciaglosci obwodu jest w -0:39 masz racje, a testowanie czy karta dziala poprawnie w -0:30. Jak widac, karta jest wlozona do normalnego komputera. Co z tego, ze obwod jest ok, jak gpu/pamiec/cokolwiek okaze sie padniete? Troche elektroniki nie zaszkodzi :lol:

3. Teraz juz wiesz jak karta/ram/cpu/cokolwiek innego moze miec porysowane piny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

była o tym wzmianka chyba na frazie że na rynku pojawiły się karty z uszkodzonym układem sterowania obrotami wentyla (ponoć niewielka ilość i to głównie tych pierwszych referencyjnych). wygląda na to że właśnie taką trafiłeś. ja również i ktoś tutaj wcześniej też. sideband też wspominał że to podobno problem sprzętowy (bo mogła być kwestia driverów). myślę że jeśli to wszystko prawda to nawet dobry omen bo jak za kilka miechów karty dotrą się na rynku do puścisz ją na serwis i wymienią na ciekawszą rewizję ;) aha na tych 29% karta może robić zwiechy - zainstaluj RT i po sprawie :) heh być może właśnie dlatego miałeś otwartą kartę - ktoś znajomy mógł ją rezerwować i uznał że coś z nią nie tak. wróciła na hurt i znalazła nowego właściciela, a tamten ziomek czeka na jakiegoś trójfazowca z lepszym chłodzeniem.

to zanczy karta ma skrecone obroty ale ustawienie w RT dało skutek i mozna podkrcic tylko wyje strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku to jest chyba Maxtor sprzed conajmniej 7 lat. ;]

 

 

Podejrzewam, że obecnie sprawdzają po jednym egzemplarzu z każdej partii, lub jednym egzemplarzu powiedmzy na godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku to jest chyba Maxtor sprzed conajmniej 7 lat. ;]

Podejrzewam, że obecnie sprawdzają po jednym egzemplarzu z każdej partii, lub jednym egzemplarzu powiedmzy na godzinę.

Taaa i rusałka GF FX [; . Skad wywnioskowalas, ze sprawdzaja jedna na xx :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska o czym wy gadacie ? Ten film jest stary że strach ! Wyraźnie mówi gostek o 4tys układów TYGODNIOWO ! Wtedy mogli sobie pozwolić na sprawdzanie każdej karty. Policzcie sobie ile by trwało wyprodukowanie 240tys+150tys kart z serii HD3800 w tym tempie. Poza tym ta dyskusja niema sensu bo jest oczywiste że karta była używana

Idąc tym chorym tokiem myślenia można powiedzieć że kupując nowy samochód u dilera to kupujemy używany (i powinniśmy żądać rabatu) bo nigdy nie ma 0 km na liczniku, chociażby z prostego faktu że z fabryki na lawetę zjechał o własnych siłach.

Świetny przykład, czyli twierdzisz że każdy wyprodukowany samochód jest brany na tor i sprawdzany ?

Co z tego, ze obwod jest ok, jak gpu/pamiec/cokolwiek okaze sie padniete? Troche elektroniki nie zaszkodzi icon_lol.gif

Czyli gpu/pamięć nie są obwodem ? Rzeczywiście lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny przykład, czyli twierdzisz że każdy wyprodukowany samochód jest brany na tor i sprawdzany ?

Moze nie na torze, ale jest sprawdzany ;) . Akurat ktos z dalekiej rodziny pracuje w VW w dojczlandzie ;)

 

Czyli gpu/pamięć nie są obwodem ? Rzeczywiście lol.

A czy ja tak napisalem? Pewnie, ze jest to obwod.

 

Taki przyklad, procesory. Te ktore maja uszkodzona czesc L2 sa sprzedawane jako nizsze modele (pomijam kwestie odblokowywania np w AXP). Obwod jest ok, a jednak czesc procesora nie dziala. Teraz pomysl, ze nie dziala jakakolwiek inna jego czesc. Obwod jest ok, a procesor nie dziala prawidlowo/w ogole. A czym sie rozni cpu od gpu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...