Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

palita mowisz? ;]

fiuu.. na inne nie patrzyłem ale jakieś 6 godzin temu cena Palita była podniesiona jak wspomniałem ale niższa od tej którą wrzuciłeś. widzę, że teraz znowu skoczyła o niebagatelną sumę - no to mamy już chyba mikołajki :D

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

netto.

Słyszałem, że od przyszłego tygodnia Action i Komputronik, będą w promocji do każdego 8800 GT dodawać poroże dla każdego jelenia kupującego kartę w cenie powyżej 900 zł :D

Ludzie, nie dajmy się zwariować, bo obecnie ceny są wzięte z sufitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

ciekawe kiedy ceny zejda do mniej niz 900. w styczniu? a moze pozniej? wystarczy spojzec na utrzymujace sie ceny GTSow. a na rynku sa baaardzo dlugo. ciekawe czy premiera serii 9xxx cos zmieni :D problemem nie jest cena a dostepnosc. jesli juz cos jjest to po 1100 i to niby sa okazje :D

Edytowane przez Monolith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy ceny zejda do mniej niz 900. w styczniu? a moze pozniej? wystarczy spojzec na utrzymujace sie ceny GTSow. a na rynku sa baaardzo dlugo. ciekawe czy premiera serii 9xxx cos zmieni :D

 

ciekawe kiedy ceny zejda do mniej niz 900. w styczniu? a moze pozniej? wystarczy spojzec na utrzymujace sie ceny GTSow. a na rynku sa baaardzo dlugo. ciekawe czy premiera serii 9xxx cos zmieni :D problemem nie jest cena a dostepnosc. jesli juz cos jjest to po 1100 i to niby sa okazje :D

ja tam w ogole nie rozumiem co oni robia .....

jakby trzymali takei ceny GT a obnizyli ceny gts 320 i 640 zeby wyprzedac to bym skumał ...

ale biorac pod uwage dostepnosc gt to moga se robic co chca .. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w ogole nie rozumiem co oni robia .....

jakby trzymali takei ceny GT a obnizyli ceny gts 320 i 640 zeby wyprzedac to bym skumał ...

ale biorac pod uwage dostepnosc gt to moga se robic co chca .. ;]

coś w tym kierunku - podnoszą cenę GT o 125 zł wyżej od GTSa (Action)

nie chcą stracić na GTSach - aktualnie mają w takiej cenie 320 Gigabyta - dodam że to najniższa cena GTSa odkąd pamiętam (w tej cenie dostępny był swego czasu przez moment Pality ~ końcem października najtańszy GTS 320 to MSI i było o 100 zł droższe od obecnej ceny tego Gigabyta).dla mnie posunięcie bardzo klarowne - nie stracą na tej cenie GTSa, a przy okazji opróżnią magazyny. na GT jest już ogromna kolejka wstecznych zamówień i nie ma sensu jej wydłużać - proste ;)

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy ceny zejda do mniej niz 900. w styczniu? a moze pozniej? wystarczy spojzec na utrzymujace sie ceny GTSow. a na rynku sa baaardzo dlugo. ciekawe czy premiera serii 9xxx cos zmieni :D problemem nie jest cena a dostepnosc. jesli juz cos jjest to po 1100 i to niby sa okazje :D

Czemu tu się dziwić, karty schodzą jak ciepłe bułeczki w cenach z komixów :mad: ... Zejdźmy na ziemię, po co mieliby spieszyć się z obniżkami? Przecież widzą jaka jest sytuacja i zdają sobie sprawę, że przez ten cały szum który powstał wokół 8800GT i tak nie będzie problemu ze zbytem, dzięki setkom napaleńców gotowych zapłacić frycowe byle tylko położyć łapy na tej karcie...Na alledrogo przez ostatnie 6 dni zeszło 10szt Evga w cenie 1300zł, wczoraj jakiś kolo wystawił 7szt Gigabyte'ów po 1200 i 6szt już nie ma....Komentarz zbędny :mur: Edytowane przez .:Fallen Angel:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w tym kierunku - podnoszą cenę GT o 125 zł wyżej od GTSa (Action)

nie chcą stracić na GTSach - aktualnie mają w takiej cenie 320 Gigabyta - dodam że to najniższa cena GTSa odkąd pamiętam (w tej cenie dostępny był swego czasu przez moment Pality ~ końcem października najtańszy GTS 320 to MSI i było o 100 zł droższe od obecnej ceny tego Gigabyta).dla mnie posunięcie bardzo klarowne - nie stracą na tej cenie GTSa, a przy okazji opróżnią magazyny. na GT jest już ogromna kolejka wstecznych zamówień i nie ma sensu jej wydłużać - proste ;)

Niemieckie sklepy internetowe zapowiadają dostawy GT 22-29 listopada. Będą to karty praktycznie wszystkich producentów. Ceny wahają się od 239 do 270 euro. Przypuszczam, że podobnie będzie u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem spróbować bios moda na 1.1V oto rezultaty

 

Core / Shader / Mem

 

Stock: 660 / 1650 / 1900

 

Przed modem: 741 / 1852 / 2200

Po modzie: 785 / 1960 / 2200

 

Innymi słowy polecam :)

Wow! no no no, ładnie poleciałeś, nie powiem :razz: Nie omieszkam wypróbować, niestety z ogólnie znanych przyczyn, Bóg raczy wiedzieć kiedy to będzie :wink: Edytowane przez .:Fallen Angel:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie sklepy internetowe zapowiadają dostawy GT 22-29 listopada. Będą to karty praktycznie wszystkich producentów. Ceny wahają się od 239 do 270 euro. Przypuszczam, że podobnie będzie u nas.

:D No za 239 euro to już by było coś!!!

Może wreszcie coś sie ruszy do diaska!

 

A z tą sprzedażą Gigabyte na Allegro za 1200 to rzeczywiście - LOL! :blink:

Żniwa mają Ci, co w porę kupili więcej, czytaj= pracownicy sklepów mający konta allegro, którzy podprowadzili karty, które miały trafić do sklepów... Teraz robią kokoski, bo znajdzie się zawsze jeleń, który kupi 88GT za 1200 i więcej, żeby sobie do siga to wpisać i kolegom się pochwalić...

 

No comment

 

 

 

Dziś postanowiłem spróbować bios moda na 1.1V oto rezultaty

 

Core / Shader / Mem

Stock: 660 / 1650 / 1900

Przed modem: 741 / 1852 / 2200

Po modzie: 785 / 1960 / 2200

Innymi słowy polecam :)

WOW! Gratulacje! Coś pięknego !!! :D

Jakie to daje efekty w smarku06?

Na stockowym chłodzeniu?

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

Niemieckie sklepy internetowe zapowiadają dostawy GT 22-29 listopada. Będą to karty praktycznie wszystkich producentów. Ceny wahają się od 239 do 270 euro. Przypuszczam, że podobnie będzie u nas.

podobnie tzn. z cena, czy wszystkimi producentami? nie wierze ani w to ani w tamto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz? On to chłodzi cieczą...

 

UPS! Niedoczytałem... :oops:

To się nazywa zrobić z siebie pośmiewisko pytaniem a'la noob

:lol:

 

 

i tak gratuluję ;)

 

 

 

Nie pogardzimy też jakimś linkiem/opisem tego dzieła :)

Tak. Przydałoby się...

Dla potomnych :D

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny beda rosly przeciez znajac zycie znajdzie sie chojrak ktory by dal za Gt 5 Tys

:lol: :lol:

no teraz to popłynąłeś...!

Jesteś po trawce czy co?

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znajde tu posiadacza 8800GT z dobrym sercem, który zmierzy mi długość odcinków zaznaczonych niebieską linią?

 

Dołączona grafika

 

:shock: 8-O 8O

 

 

 

Poważnie pytam i musiałoby to być naprawdę dokładnie.

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pogardzimy też jakimś linkiem/opisem tego dzieła :)

Pytanie tylko po co? :wink: Skoro jutro taki post utonie w morzu innych, typu kart nie ma dostawa będzie xx.xx.2012 itp choć autorom tych postów nie śmiem zarzucać że zaśmiecają temat bo w końcu wszyscy są sfrustrowani i muszą gdzieś znaleźć ujście dla swych skołatanych nerwów. Moja dziewczyna w ciągu niemal 3 tygodni tyle się nasłuchała że jest istnym ekspertem w tym temacie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym się przyda, np. mnie

Później do jakiegoś FAQ nie zaszkodzi wsadzić i w taki sposób się nie zgubi

 

BTW Jakie tem masz na tych wysokich taktach?

Chłodzenie box? :P

Edytowane przez Blazejj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym się przyda, np. mnie

Później do jakiegoś FAQ nie zaszkodzi wsadzić i w taki sposób się nie zgubi

 

BTW Jakie tem masz na tych wysokich taktach?

Chłodzenie box? :P

 

Żartujesz? On to chłodzi cieczą...

 

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.1v BIOS MOD

 

Postaram się go opisać w najbardziej łopatologiczny sposób:

 

1. Ściągamy NiBitor 3.5A np STĄD

2. Ściągamy Nvflash np STĄD

3. Odpalamy Nibitora -> Zakładka Tools -> Read Bios -> Select Device -> Wybieramy kartę klikamy OK

4. Warto zrobić backup oryginalnego biosu w przypadku gdyby coś poszło nie tak w tym celu wchodzimy w zakładkę Tools -> Read Bios -> Read Into File -> Wybieramy nazwę np KWA KWA

5. Zakładka Tools -> Read Bios -> Read Into Nbitor -> Wybieramy zakładkę Voltages -> W polu Extra ZAMIAST 1.05V dajemy 1.1V

 

Dla niewtajmeniczonych screen:

 

Dołączona grafika

 

6. Zakładka File -> Save Bios -> Wybieramy sobie jakąś nazwę

7. Tworzymy dyskietkę startową (Jeżeli nie potrafisz tego zrobić może lepiej daj sobie z tym spokój i poproś kogoś kto wie o co w tym wszystkim chodzi) Następnie można z niej wywalić częśc plików typu Display... Ega... Keyboard...

8. Wrzucamy na nią oryginalny bios, zmodyfikowany bios, nvflash, cwsdpmi

9. Odpalamy kompa z dyskietki wprowadzamy komendę: nvflash nazwa pliku dajmy na to 88002.rom całość powinna wyglądać np tak: nvflash 88002.rom

 

(Jeżeli ktoś dokonuje dalej idących zmian przyda się parametr -f ale nie będę się rozwodził na ten temat)

 

10. Chwila oczekiwania, resetujemy i po sprawie.

 

Cała operacja trwa 2 minuty ;)

 

Na moim przykładzie: MSI 8800GT OC @ WC: Swiftech MCW60 + radiatory.

 

Stock: 660 / 1650 / 1900

OC: 740 / 1852 / 2200

MOD: 785 / 1960 / 2200

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna w ciągu niemal 3 tygodni tyle się nasłuchała że jest istnym ekspertem w tym temacie :razz:

Hehe dziewczyna mojego kolegi powiedziała mu no kup w końcu ten komputer bo juz nie moge sluchac o tym sprzecie ;) Kumpel tez czeka na 8800gt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem spróbować bios moda na 1.1V oto rezultaty

 

Core / Shader / Mem

 

Stock: 660 / 1650 / 1900

 

Przed modem: 741 / 1852 / 2200

Po modzie: 785 / 1960 / 2200

 

Innymi słowy polecam :)

No to SUPER!!!

Chyba też tak zrobię ;)

 

Na chwilę obecną na mojego Palita wrzuciłem nowe ciuszki :)

Accelero S1 + Akasa Amber 120x120x25mm "1000 rpm"

 

Powiem tak temp na ust. 700/1750/2000 w idle ??? ----> 26*C B-)

W stresie max temp. jaką widziałem to 38*C !!! A męczyłem grafe 5 pętli 3dSmarkiem05 + 40min Crysis

Dla mnie rewelacja super wydajnie i cicho :lol:

 

Wieczorem zapodam zdjęcia.

Jedyny minus zakładania accelero to radiatorki na pamięci, beznadziejnie się trzymają trzeba było użyć innych rzeczy. I zajmuje taki zestawik big mac dużo miejsca.

 

Pozdr.

Xibi

Edytowane przez XibalbaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...