Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Niezle te bfg smigaja. U mnie niestety przy tych ustawieniach zielony ekranik i zwis po kilku nastu sekundach pod obciazeniem. Jak narazie max stabilne jest 740/1850/1000. Jutro w biosie ustawie V na 1,1 i wtedy sprawdze.

Btw, czy braki w zasilaniu objawiaja sie tylko resetami czy zwisami tez??

 

sheeneek, ja mam do ciebie pytanko, widzę że masz accelero zamontowane, montaż jest bezproblemowy, otwory pasują bez problemu, możesz jakieś zdjęcie zapodać, bo widzę że masz jeszcze wentylka na tym chłodzeniu, przymierzam się powoli do wymiany tej suszarki stockowej i myślę właśnie o accelero, cena jest przystępna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Z innej beczki

 

XFX 88GT kupiony poza PL ma gware w naszym kraju?

 

Którzy producenci kart maja gware międzynarodową, EVGA, BFG?

 

XFX ma najlepsza gware,bo mozesz wysylac do eu produkty kupione nawet w stanach i nie musisz miec zadnego dowodu zakupu,z evga jest niby tak samo,ale jak chcesz odeslac do niemiec to chca rachunek,ale zawsze mozna powiedziec,ze sie zgubilo(mam na mysli karty xfx i evga kupione poza UE)w innych przypadkach wystarczy zarejestrowac produkt na stronie i w razie chu..akcji na podstawie rejestracji online dostajesz rma ;)

Chyba tylko xfx i evga maja takie warunki,reszta ssie :)

 

btw:jest pencil mod na 88GT,czy raczej nie bardz,bo nie moge nic znalesc a lutowac nie moge?

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odebralem mojego ZOTAC. Chlodzenei referencyjne robi dobre wrazenie, karta jest ciezka, wsrodku caly obszar jest zapchany aluminiowymi raszkami, gdy ten wentyl byl wiekszych rozmiarow, byloby dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XFX ma najlepsza gware,bo mozesz wysylac do eu produkty kupione nawet w stanach i nie musisz miec zadnego dowodu zakupu,z evga jest niby tak samo,ale jak chcesz odeslac do niemiec to chca rachunek,ale zawsze mozna powiedziec,ze sie zgubilo(mam na mysli karty xfx i evga kupione poza UE)w innych przypadkach wystarczy zarejestrowac produkt na stronie i w razie chu..akcji na podstawie rejestracji online dostajesz rma ;)

Chyba tylko xfx i evga maja takie warunki,reszta ssie :)

W sumie to nie moje pytanie ale dzieki za odpowiedz ;) XFX w stanach wczoraj zamowiony. Na sylwka przyleci do mnie to i dobrze wiedziec jak w razie czego gwara.

Cena 240$ i u nich sie da u nas 500$ szkoda slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie moje pytanie ale dzieki za odpowiedz ;) XFX w stanach wczoraj zamowiony. Na sylwka przyleci do mnie to i dobrze wiedziec jak w razie czego gwara.

Cena 240$ i u nich sie da u nas 500$ szkoda slow

Eclipse a VAT musiałeś doliczać przy płatności czy oni to jakoś specjalnie na granicy traktują ? Może też bym coś sobie takiego sprawił tylko nie za bardzo wiem co i jak...szczególnie z płatnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eclipse a VAT musiałeś doliczać przy płatności czy oni to jakoś specjalnie na granicy traktują ? Może też bym coś sobie takiego sprawił tylko nie za bardzo wiem co i jak...szczególnie z płatnością.

Zadnego Vatu nie licze. Po prostu brat zamawia u nich. przychodzi do niego. On to potem wiezie do Polski. Mial na swieta przyleciec ale ostatecznie leci na sylwestra. Wiem zaraz podniosa sie glosy ze clo itp. itd. Moze jak by kontener sprowadzal to tak. Moj brat wiozl za jednym razem 3 lapki i nawet nie robil sciem ze uzywane lub cos. Normalnie nowe zapakowane tak jak przyszly z Della. Na lotnisku najmniejszych klopotow nie ma. Ja do kompa to w sumie z 20 rzeczy mialem u niego zamowione. Zadnych problemow nie ma. Szczerze to ja nie slyszalem zeby kogos oclili na lotnosku.

Wada tego sposobu jest, koniecznosc posiadania kogos tam. Ja jestem w o tyle dobre sytuacji ze moj brat srednio raz na kwartal w Polsce jest. A ceny jakie sa u nas i u nich to czasami 50% taniej. Juz nie mowiac ze chocby te 88gt nie do dostania u nas.

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe peno gościowi chodziło ze u nas 100% drożej :lol2:

Kolega składał kompa 2 tyg temu i dostał 8800GT (675/1900) za 999 PLN'ów czyli całkiem znośnie. Zwłaszcza jak sie rzruci kiem na to co jest, czyli około 20-25% drożej (śrenio).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprawa jest ważna więc pisze od razu o co chodzi. Potrzebne mi są 4 chętne osoby które chcą kupić GF8800GT od Asusa. Karty są nowe sprowadzone ze sklepu z niemiec. Jutro jest dostawa 5 kart , sztuka około 800-850zł z dostawą. Ja sam kupuje tę kartę ale jeszcze potrzebne są 4 osoby. Proszę o zainteresowanych na gg8172665, odpowiedź muszę dać do godziny 20.

Edytowane przez diablo500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co zamowili asus w bitshopie - ponoc tego 30 listopada maja byc karty - ile niewiadomo :/ , znajac obecne realia pewnie malo , bardziej sie oplaca hurtowni komus innemu drozej opchnac , nie wiem tez czy ten sklep zagwarantowal sobie na pismie te ceny , natomiast kolejka oczekujacych spora jakies 150-200 osob , dostalem info ze jestem gdzies z przodu i szanse mam ( o ja cie pierdziu :lol2: ) , ale to sie okaze do konca tygodnia. Aha zamawialem 17.11 czyli prawie 10 dni temu.

Edytowane przez wookie85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co zamowili asus w bitshopie - ponoc tego 30 listopada maja byc karty - ile niewiadomo :/ , znajac obecne realia pewnie malo , bardziej sie oplaca hurtowni komus innemu drozej opchnac , nie wiem tez czy ten sklep zagwarantowal sobie na pismie te ceny , natomiast kolejka oczekujacych spora jakies 150-200 osob , dostalem info ze jestem gdzies z przodu i szanse mam ( o ja cie pierdziu :lol2: ) , ale to sie okaze do konca tygodnia. Aha zamawialem 17.11 czyli prawie 10 dni temu.

ja własnie zamowilem w tym sklepie ta karte ale dzisiaj zlozylem rezygnacje bo gosciowka powiedziala ze dopiero w styczniu nastepna dostawa:P wracajac do mojego postu juz sa 3 osoby na ta karte brakuje jeszcze minimum 2 oczyswiscie moze byc wiecej ale minimum 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OffTop, ale potrzebuje pomocy...jakie windowsy macie postawione na c2d i 8800?? Chodzi o to czy 32 czy 64 bit, xp czy vista?? Chodzi o to żeby było dx10 i jaknajwiększa wydajność w grach. Dzięki z góry za pomoc. Można wypowiedziec sie tu: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=250737

Edytowane przez dr@jw3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitshop leci w kulki...

W odpowiedzi na mojego maila tłumaczy się, że hurtownie dostają po 5-10 tych kart...

A DC-Comp ma na allegro aukcję z Asusami 8800GT w liczbie 30 sztuk... (owszem - grafy mogą sprowadzać niekoniecznie poprze hurtownie - ale jak widać - jednak się da).

+ po 5-10 Palit'ów/Zotac'ów/Gainward'ów na innych aukcjach.

Owszem - ceny dalej wysokie - od 1049 do 1999zł.

 

@wookie85:

Pocieszyłeś mnie, bo ja zamówienie składałem wcześniej od Ciebie, tj. 15.11 na tego Asus'a (a między 12 a 15 list. było ogólnie w całym sklepie tylko 50 zamówień) - więc wyślę maila co do ceny - czy będzie zmieniona czy sprzedadzą za tę 854zł...

 

Gdyby nie to, że jednak różnica między tym Palitem z allegro za 1049zł (odbierałbym osobiście) a Asusem (z przesyłką za 879zł) jest jednak spora (170zł) to bym napewno już dziś go (Palita) licytował...

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z prądożernością tych 88GT? Czy próbował może ktoś odpalać na sprzęcie takim jak ten w moim podpisie (jest jeszcze jeden napęd DVDR) z zasilaczem Chieftec GPS-40AA-101A? Pytanie jest narazie dość hipotetyczne bo grafikę będę zmieniał najwcześniej dopiero po nowym roku ale dobrze wiedzieć czy przygotowywać się też na zmianę zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem zamieszcze wieści, jak się ma sprawa ze sprowadzeniem z rynku niemieckiego tych 8800GT :

 

http://www2.hardwareversand.de/7VlHPNwNHZc...14&agid=554 - Club3D

http://www2.hardwareversand.de/7VlHPNwNHZc...71&agid=554 - XFX

http://www2.hardwareversand.de/7VlHPNwNHZc...64&agid=554 - Asus

http://www2.hardwareversand.de/7VlHPNwNHZc...26&agid=554 - MSi

 

To są linki do kart w dobrych cenach;-) nawet bardzo ;-)

 

I w duzych zakupach, zamawiają wcześniej i na zlecenie ;-), więc prawdopodobnieństwo jest duże. Tutaj kolega Diablo się oglaszal, i chodzilo o mnie, zamawiam Radeony HD 3870 i wlasnie te geforcy, Ogólnie prawie nigdzie nie ma na stanie, no ale jak mówie, dzis wieczorem napisze co i jak na bliskim zachodzie ;-)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto zna jakieś sklepy w Berlinie, gdzie dostanę 8800Gt :] ? I jak to jest z gwarancją w przypadku kupienia np. w Niemczech, po uszkodzeniu wysyłam do dystrybutora ale w Polsce? Generalnie to jak ceny będą znośne (czyt. do 220Euro) i jak starczy mi kasy, to może przywiozę ze sobą kilka sztuk, prawdopodobnie XFX ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slowo do XibalbaPL

Przyjrzalem sie dzisiaj zdjeciom twojej karty z S1 i wydaje mi sie ze przymocowales radiator nie w tym miejscu co trzeba a mianowicie chodzi mi o zdjecie

http://img61.imageshack.us/my.php?image=bokachn8.jpg

widac niebieskiego zalmana na jakims szarym elemencie, a nie masz zadnego chlodzenia na jednym z tranzystorow (chyba tranzystor, nie sprawdzalem dokladnie a nie chce mi sie teraz rozbierac karty). Mozesz sobie zobaczyc o co mi chozi na tej stronce

http://www.thermalright.com/a_page/main_su...on_hr03-gt.html

widac dokladnie na step8 gdzie idzie chlodzenie. Zreszta o takim usytuowaniu swiadczyly u mnie "odciski" z tasmami na stockowym radiatorze. Sprawdz to bo szkoda jakby ci sie sprzet sfajczyl.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...