Skocz do zawartości
KowalQ

Acer Nowa Seria Z 2007 R. Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Przymierzam sie do kupna laptopa a jako ze moj budzet jest bardzo napiety bore pod uwage tazke laptopy firmy Acer.Ogolnie nie slyszalem zbyt wielu pozytywow o tej firmie lecz ostatnio na jednym z for uzytkownicy wypowiadali sie o nowej serri lapkow z 2007 roku calkiem dobrze.Co Wy o tym myslicie czy Acer jest tak bardzo tragiczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio doradzalem zakup kolezance i zaryzykowaliśmy acera tego dokładnie http://www.komputronik.pl/Notebooki/Acer/A...pelny,id,45926/

Przy tej cenie ten produkt jest naprawde genialny !!! ten acer to nie acer nie wierzyłem jak go zobaczylem :) wykonanie bardzo dobre kolorek ładny klawiatura nie lata naprawde jak bym kupował to cos takiego.Dodam ze kolezanka kupil teraz hpka 530 i zaryzykowalbym stwierdzenie ze ten acer jest lepiej wykonany !!! sam nie wierze w to co mowie ale naprawde tak jest :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem Acera Aspire 9410z i dolożyłem do niego jeszcze 1GB Ram. Wszystko w porządku, ale... po tak krótkim czasie na matrycy pojawił się wypalony piksel. Nie mogę za to raczej winić Acera, ale jednak... Ogólnie rzecz biorąc za tą cenę mam 17", dwujajowy procesor, 2GB Ram i 160GB Hdd 5400rpm... Co do wykonania to oczywiście mogłoby być lepiej ale nie ma na co narzekać. Do laptopa dostałem Windowsa Vista Home Premium :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w minionym tygodniu kupiłem na prośbę brata właśnie model Extensa 5620z z T231 2GB Ram i 120 GB dysk. MOje pierwsze wrażenie jeśli chodzi o wykonanie i jakość było pozytywne aczkolwiek sam używam Aspire 5513 mój wydaje mi się bardziej "estetyczny" Co do użytkowania, to po wyrzuceniu linuxa i zainstalowania visty działa całkiem całkiem, jest cichy i nie zauważyłem jak na razie jakiś szczególnych wad. Poczekam miesiąc jeśli nic nie padnie to ok. Swojego Aspire używam 18 m-cy po kilka godzin dziennie i wszystko jest ok. Zmieniłem procesor dołożyłem ram do 2 GB i jestem zadowolony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mojego Acera 5620Z juz od miesiąca, bateria trzyma deklarowane 2,5 - bądź około 3 godzin. Samo wykonanie super, nic nie trzeszczy bajka plastik. Jest elegancko wyposażony jak na tą cenę ma wszystko to co o wiele droższe modele a nawet więcej :lol2: hmmmmm nie zauważyłem żadnych pixeli na ekranie.

Dysk zależnie od serii ja mam Hiatchi 120GB (są i Seagate hmmm cichutkie ma kolega taki) który troche słychać ale tak mają wszystkie Hitachi ponieważ u koleżanki w Toschibie słychać go bardziej jak pracuje głowica.

Chłodzenie jest bardzo ciche a jak pracuje( na pełnej mocy) wcale nie jest uciązliwe a przy tym wydajne. Klawiatura mięciutka i precyzyjna, bardzo mi się podoba elegancko wkomponowany touchpad wygląda jak by był częścią korpusika :wink: ciekawym rozwiązaniem jest 4 kierunkowy klawisz zaraz przy touchpadzie któy baaardzo ułatwia przeglądanie stron jeżeli ktoś nie posiada akurat myszki.

Co prawda nie nagrywałem jeszcze płytek ale z odczytem jest O.K naped trawi wszystko co mu się zapoda :-P

Jeżeli ktoś jest zainteresowany graniem to i owszem ale nie w żadne nowości a i nie któe bardziej wymagające starsze serie gier nie pójdą ale są i wyjątki które się uruchomią i to w rozdzielczości 1024X768 i to wsród nowszych produkcji ale to już trzeba sprawdzić metodą prób i błędów ( mi nie uruchamia się NewerWinter Nights 2 a szkoda :cry: )

Za to inne smigają elegancko :wink: no oczywiście o WIedźminie możnba zapomnąć jezeliktos był by zainteresowany.

 

Wyjścia TV-Out nie sprawdzałem jeszcze mimo iżnmam tego lapka już miesiąc ale za to zabieram się za podłączenie przez D-Sub do telewizora LCD, sam jestem bardzo ciekaw jakością uzyskanego obrazu :razz: ...ciekawe........

 

 

No i to by było natyle......Pozdrawiam obecnych i przyszłych posiadaczy Acer-a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...