Skocz do zawartości
[B3D] maniac

SB Live --> Audigy !!! To działa !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przepraszam za skromne zapytanie w poprzednim poscie. Rozumiem że mogliscie go nie zauważyć, kochani zalogowani. Może trzeba by pomyśleć o jakimś specjaliście! Tak wiec wyrozumiale powtórze pytanie:

"CO MOŻNA ZROBIĆ ABY POLEPSZYĆ DŹWIĘK PO ZAINSTALOWANIU A2FORSBLIVE". Mam nadzieje na szybką i konkretną odpowiedź. Może bedzie sie wyróżniała z calego tego mętliku jaki w tej kategorii panuje. Pozdrawiam administratora!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przepraszam za skromne zapytanie w poprzednim poscie. Rozumiem że mogliscie go nie zauważyć, kochani zalogowani. Może trzeba by pomyśleć o jakimś specjaliście! Tak wiec wyrozumiale powtórze pytanie:

"CO MOŻNA ZROBIĆ ABY POLEPSZYĆ DŹWIĘK PO ZAINSTALOWANIU A2FORSBLIVE". Mam nadzieje na szybką i konkretną odpowiedź. Może bedzie sie wyróżniała z calego tego mętliku jaki w tej kategorii panuje. Pozdrawiam administratora!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kxy ponoć nie zapewniają wsparcia dla EAX. To nie prawda, że a2forsblive nic nie dają. U mnie słychać różnicę w dźwięku. Przy instalacji tych sterowników zainstalował sie YouP Pack-II, a wiem że dostępny już jest w wersji V. Perqoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy posiadacze sąd blastera lajw! 5.1, czy zechcielibyście zajrzec tu

To nie musi być koniecznie wina karty muzycznej kumpel miał jaj że w niektórych filmach nie miał dzwięku okazało się że musiał instalować specjalne via packi pozatym ludzie dostali na mózg z tym 5.1 kupują byle chłam tylko po to by mieć te 5.1 a potem się dziwują że coś im tam "nie współżyje" ale to chyba jest of a co do głównego wątku zgadzam się z większością że ów przeróbka poza designem nic nie zmieniają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziły porządnie pod XP jak sądze, chmmmmmmmmmm tu musze cie zmartwić nie wiem jak to się ma do SB Live Platinium, ale kiedy pisałem do Creativa email że chce mieć stery do swego SB Live pod XP z tymi paskami i innymi duperelami to napisali mi że moge se kupić u nich płyte za 40 zł, gdyż nie udostępniają pełnych sterów na necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się wtrące z małym pytaniem:

 

Czym się różni Sound Blaster Audigy ES od Sound Blaster Audigy LS i który model byście wybrali... teraz mam okazje kupna w/w karty i zastanawiam się, która lepsza, bo różnica w cenie niewielka...

 

jestem wdzięczny za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzeby nie wygórowane... jedynie co to może kiedyś kupno jakiś głośników 5.1 lub 6.1... obecnie mam kompa podłączonego do wieży, a dzwięki zainstalowany na płycie.... nie korzystam z żadnych zaawansowanych programów muzycznych (chyba jednynie prosty winamp :P) ewentualnie wchodzą jeszcze w grę filmy i gry :]

 

W takim razie czy standardowy AC97 wystarczy... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dla kogo jest ważne ale dal mnie jeżeli już miałbym kupić 5.1 to wydałbym tą stówke przynajmniej na SB 5.1, zresztą ja nie jestem zwolennikiem zestawów 5.1 fakt iż mój sprzęt audio to żadna rewela ale nie zamieniłbym go na żadne 5.1 a różnice między kodekiem a SB Live słysze szczególnie na Asio i Kx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Mam problemy z dziwkiem i mooja karta audigy1 (ta za ok 180zł) OEM

Otórz:

1)uzywajac moda PAX NEW YER(6.0.0.3, z 1lLutego 2005,364MB)pojawił sie problem powolnego uruchmiania systemu. Prosze was zobaczcie tutaj,tak wyglada problem...i bede abrdzo wdzieczny jak mi pomozecie

http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?p=415528#415528

 

2) podczas uzywania KX PROJEC pojawia sie czasami(tz.bardzo czesto) barak dziwieku....gdy komputer chce wydac dziek słychac POPRSTU PISK Z WSZYSKICH KANAŁÓW:( NIe wspominjac o tym ze nie działa mikrofon???

 

HELP:(((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...