Skocz do zawartości
[B3D] maniac

SB Live --> Audigy !!! To działa !!!

Rekomendowane odpowiedzi

ja sciagam wlasnie ten 178MB pack i zaraz sie okaze jak to dziala ;) Ostatnio z jakimis innymi sterami od Creativa, wycielo mi niektore dzwieki w grach (np w R6 odglos luski spadajacej byl, ale wystrzalu juz nie, w Splinter Cell, strzal moj byl, strzal przeciwnika - nie :|) No coz, jak tylko sie zassa, podziele sie wrazeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zasadnicze pytanko... udalo mi sie zainstalowac juz wszystko, ale dlaczego jak w ustawieniach glosnikow daje na 5.1 (bo takie mam glosniki) w ogole nie dziala mi centralny glosnik (nawet w tym smiesznym tescie, ktroy tam jest)... jesli do dobrze pamietam na LIVE glos kobiety bylo slychac rowniez w centralnym glosniku :) moze mi ktos powiedziec jak temu zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przebrnąłem przez temat... i w końcu nie wiem czy to działa czy nie. Pozatym mam Audigy 1 ? i czy do tego są osobne stery które "przerobią go " na audigy 2 ? Czy może poprostu mam ze strony creativa zainstalować oprogramowanie do Audigy2? Dzięki za proste odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przebrnąłem przez temat... i w końcu nie wiem czy to działa czy nie. Pozatym mam Audigy 1 ? i czy do tego są osobne stery które "przerobią go " na audigy 2 ? Czy może poprostu mam ze strony creativa zainstalować oprogramowanie do Audigy2? Dzięki za proste odpowiedzi ;)

Sorx, ale ten temat nie brzmi Audigy -> Audigy 2.

Z tego co wiem, znaczy z wlasnego doswiadczenia, dziala to tylko z SB Live! - od Value do 5.1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male sprostowanie, ten centralny glosnik jednak dziala, ale uslyszalem go dopiero jak regulator glosnosci podkrecilem do polowy (i w dodatku bylo go slychac ledwo ledwo), czy to ma tak byc?? dziwne te wszystko

u mnie w tescie surround mixer/speakers na ustawieniu 5.1 srodnowy dziala z normalna glosnoscia, wiec cos u ciebie jest nie tak. U mnie za to w ogole nie dziala test glosnikow na 5.1 w programie creative diagnostics (nic nie slychac, pozostale ustawienia ok.)

 

Jezeli chcesz slyszec centralny glosnik w filmach DVD/avi+ac3 i grach z EAX, to musisz uruchomic opcje cmss w programie creative play center, prawy panel, ikonka na dole. Przy slychaniu muzy i filmy stereo wylaczam to, bo wtedy niemal nie slychac tylkich glosnikow (sygnal stereo rozdziala sie na 2 pary glosnikow zamiast 1, a przy wylaczonej opcji dzialaja ok. tak wiec tam gdzie potrzeba centralnego glossnika, uzywaj cmss on/film mode, reszta: off. zreszta potestuj jak ci lepiej pasuje.

 

pozdrawiam,

 

Bear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zapodalem te stery i dziwk spoko ale nadal nei mam centralnego nawet jak CMSS to go nie slychac a w tescie centralny jakos bardzo cicho tak jakby przes wooferek dawal znapozatym jak daje calibrate to mi wyskakuje audio drivers incompatible i kaszana :( wiec podsumowujac mam 5,1 a centralnego jeszcze nie slyszalem nadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu po zainstalowaniu tych sterów tj.YouP-PAXIII-E0312 mam takie coś ,że w teście w ustawieniu głośników na 5.1 głos zamiast z głośnika centralnego pojawia się w subwooferze:evil: !Oczywiście basy są!Tylko centralny jest tam gdzie nie trzeba !!Wie ktoś jak to zmienić?? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak klikam na ten lin to pochwili widze coś takiego:

You try to download this file from a member page hosted by Tripod for free :

 

http://members.lycos.co.uk/pinkixp/YouP PAX III v327 Driver.rar

 

To access this file, you need to visit the member page :

http://members.lycos.co.uk/pinkixp

(you will be redirected in 5s)

 

I niedarady ściągnąć!! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak klikam na ten lin to pochwili widze coś takiego:

You try to download this file from a member page hosted by Tripod for free :

 

http://members.lycos.co.uk/pinkixp/YouP PAX III v327 Driver.rar

 

To access this file, you need to visit the member page :

http://members.lycos.co.uk/pinkixp

(you will be redirected in 5s)

 

I niedarady ściągnąć!! :?

Dziwne... u mnie spoko mozna sciagac - wlasnie to robie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm !!Okazało się ,że po wyłączeniu Norton Internet Security można ściągać!! 8O Ciekawe hmm!!naprawdę bardzo ciekawe :? No ale grunt ,że wyczaiłem o co chodzi hyhyhy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po instalacji nowych sterów v327 mam ten sam problem !!Czyli dźwięk z głośnika centralnego słychać w subwooferze!! :evil: Miał ktoś coś podobnego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po instalacji nowych sterów v327 mam ten sam problem !!Czyli dźwięk z głośnika centralnego  słychać w subwooferze!! :evil: Miał ktoś coś podobnego ??

To zamien miejscami wtyczki. Da sie?

czy to jedna io ta sama? Moze zle podpiales do glosnikow?

Sprawdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po instalacji nowych sterów v327 mam ten sam problem !!Czyli dźwięk z głośnika centralnego  słychać w subwooferze!! :evil: Miał ktoś coś podobnego ??

To zamien miejscami wtyczki. Da sie?

czy to jedna io ta sama? Moze zle podpiales do glosnikow?

Sprawdz

Niestety to jest zestaw 5.1 i połączyć inaczej niedarady!!Z wcześniejszymi sterami nie było problemu!Tylko z tymi nowymi!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://discuss.futuremark.com/forum/showfl...o=0&fpart=1

 

Macie ludziska!!!

Tutaj jest @ll skondensowane do kupy

 

Okazuje sie, ze rowniez Audigy da sie przerobic na Audigy 2

Hehe, no wszystko fajnie tylko tam w instrukcji 2 chodzi tylko i wylacznie o instalacje sterow od A2 na A1 i na Live! :) To jest znane i stare :) Natomiast 3 to jakies dziwne stery ktorych radze nie ruszac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będe pierwszy który przetestował to oprogramowanie na Audigy 1 więc zainstalowałem sam Software bez tych sterowników i chodzi Bardzo Dobrze tylko czasami coś niechce sie uruchomić CMSS 3D ale takto chodzi wszystko elegancko na oficjalnych sterach creative miodzio!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po instalacji nowych sterów v327 mam ten sam problem !!Czyli dźwięk z głośnika centralnego  słychać w subwooferze!! :evil: Miał ktoś coś podobnego ??

Jezeli nie doszedles jeszcze z tym subwoferem co sie dzieje , to albo wtyczka jest zla , albo wyjscie sygnalu sie cos zwalilo . Mozesz zrobic cos takiego ze kupisz nowego Jacka , i zamienisz kanaly na wtyczce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie doszedles jeszcze z tym subwoferem co sie dzieje , to albo wtyczka jest zla , albo wyjscie sygnalu sie cos zwalilo . Mozesz zrobic cos takiego ze kupisz nowego Jacka ,  i zamienisz kanaly na wtyczce .

Niestety .to nie to! Po przeinstalowaniu na starszą wersje sterowników tj. YouP-PAXIII-P Wszystko wruciło do normy!!Czyli coś ze sterami !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dluzszym uzytkowaniu :

- najpierw Youp Play

- potem Enjoy

 

Wrocilem do Kxproject. Ten driver wymiata. Poswieccie troche czasu na ustawienia efektow to odczujecie roznice.

 

Nie ma sensu instalowanie Enjoy, bo i tak EAX nie dziala, wiec jesli tylko do muzy to o niebo lepsze kx'y

 

Play dobre jesli ktos duzo giercuje, bo do muzyki to sie raczej nie nadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...