Skocz do zawartości
stranded

Garry's Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ktoś z Was gra w Garry's Mod, a może znacie jakieś fajne serwery (może nawet polskie?) gdzie można pobudować jakieś fajne rzeczy?

 

Jak ktoś nie w temacie to wstawiam krótki opis Garry's Mod

 

Garry's Mod często nazywany po prostu "gmod" wykorzystuje przełomową Fizykę Half-Life'a 2. Pozwala na sklejanie rzeczy razem lub łączenia ich liną, przymocowywania do nich kół, silników, balonów, zmienianie koloru rzeczy zmienianie ich właściwości fizycznych, czyli np. można zrobić by skrzynia odbijała się od ziemi jak piłka.

W Garry's mod można zrobić bardzo dużo fajnych rzeczy takich jak zdalnie kontrolowane samochody zbudowane z skrzynek a nawet zdalnie sterowane samoloty.

Lecz prawdziwa zabawa z Garry's Mod zaczyna się od wersji 9.0 gdyż w tej wersji została dodana możliwość pisania skryptów w języku skryptowym LUA. Można z tego wywnioskować, że będzie sporo zabawy dla osób interesujących się programowaniem. Ale nawet, jeżeli nie wiesz nic o programowaniu, możesz wykorzystywać skrypty napisane przez innych. Tak, więc teraz możesz włączyć jeden z trybów gry (napisanych w LUA), który narzuca zasady rozgrywki, można np, włączyć zabawę w chowanego zabawę w budowanie mostów z skrzynek na czas a nawet zabawę w latanie gołębiem i próbowanie nasr** na członków drużyny przeciwnej, którzy próbują cię zestrzelić.

Garry's Mod daje bardzo dużo możliwości a wszystko, co trzeba zrobić to w czasie rozgrywki nacisnąć "q" i z menu wybrać interesującą cię opcje.

Za możliwości, jakie daje, mod ten jest modem MUST HAVE.

Treść z http://sourcesdk.pl/index.php?page=mod&id=1

 

Screeny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gatunu "obciachowy".. A mianowicie: skąd ściagnąć Gmoda (dowolna cyferka)? Tzn juz ściągnąlem GMod 9 ale mi sie wysypuje po wejśću do menu.. . Jakich programów/gier potrzebuje żeby toto odpalić? niedawno kupilem orange box'a i mam szystko zainstalowane więc to chyba nie to... Proszę o adresy strony typu ForFree. Nie chodzi o to że nie chcę zapłacić,... Poprostu nie mam jak.. Mam 15 lat, i nie mam jeszcze konta.. Gdzyby nie to kupiłbym GM'a przez steam'a za 5$... HELP..!! Oglądałe rózne filmiki o tym i teraz nie moge o niczym innych myslec...

Edytowane przez mini_gadulix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gatunu "obciachowy".. A mianowicie: skąd ściagnąć Gmoda (dowolna cyferka)? Tzn juz ściągnąlem GMod 9 ale mi sie wysypuje po wejśću do menu.. . Jakich programów/gier potrzebuje żeby toto odpalić? niedawno kupilem orange box'a i mam szystko zainstalowane więc to chyba nie to... Proszę o adresy strony typu ForFree. Nie chodzi o to że nie chcę zapłacić,... Poprostu nie mam jak.. Mam 15 lat, i nie mam jeszcze konta.. Gdzyby nie to kupiłbym GM'a przez steam'a za 5$... HELP..!! Oglądałe rózne filmiki o tym i teraz nie moge o niczym innych myslec...

Twoje pytanie powinno mniej więcej brzmieć tak: "Czy ktoś z forumowiczów zamieszkały w moim mieście/wiosce ma konto i jest w stanie zakupić mi GModa pieniądze przyniosę w gotówce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, for free możesz mieć wersje 9 i wszystkie niższe, ale nie ujrzysz nawet połowy fajnych rzeczy jakie są w nowej wersji

 

ostatnio był oficjalny update i po prostu wbija w ziemię.

 

 

PS: musisz po prostu znaleźć kolegę z kartą visa/mastercard albo kontem paypal.

 

PS2: żeby grać komfortowo bez errorów należy mieć conajmniej: Half Life 2, Counter Strike: Source, Team Fortress 2 i wiele innych gier bo Garry's Mod używa z nich modeli, textur, dźwięków. wchodzą na większość serwerów widzisz MASĘ errorów zamiast np. modeli postaci i cała gra może się wysypać.

 

podsumowując, aby zagrać w Garry's Mod najlepiej przed tem mieć cały pakiet The Orange Box. oczywiście wszystko legalne, nie ma co kombinować bo i tak nie pograsz na wersjach nielegalnych po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowany caly pakiet The Orange Box (oryginalny oczywiście), i ściągnałem nie-wysypującego-się Garry's Mod'a 9, ale... Własnie.. Po wczytaniu i wejściu do menu wyskakuje mi komunikat "Engine Error: Mount Files system (241) failed: Steam Mount Filles system (jakieś cyferki i literki) falied with error 5: No Steam Content Servers are avaible... :mur: Co mam z tym zrobić?

Edytowane przez mini_gadulix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia, Garry's Mod 9 już nikt nie wspiera, w sieci nikt w to nie gra a jeśli już to właśnie ludzie na piratach, tam jest jeden wielki cheat jak się dołączysz gdzieś

 

co do twojego errora, to chyba gierka chce coś pobrać z servera VALVe ale "żaden nie jest dostępny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem chcę sobie kupić Garry's mod 10 ale nie mam zadnej możliwości płatniczej na konto w steam, więc zgłaszam się z prośbą czy ktoś by mi taki kod aktywacyjny kupił. U siebie nie mam nikogo kto ma możliwość przelewu na konto w stanach tych parszywych 12$ więc zgłaszam się z prośbą kupie od kogoś taki kod do garry's mod 10 za 40 ziko, najlepiej żeby był wystawiony na allegro to by było najlepszym zabespieczeniem. więc 30 zlotych idzie na dolce dla amerykanów a dyszka dla sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł czas, kiedy też zacząłem bawić się Gmod'em. Na koncie mam już 3 latające rakiety (2 odpalane radiowo, 1 standardowym buttonem) i armatę na arbuzy. Pytanie mam tylko takie - czy istnieją jakieś "czyste" serwery ? Podłączyłem się do jednego, zassał ponad 400 plików i połowa opcji dostępnych w czystej wersji przestała działać. Skończyło się to to reinstalką Gmod'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...