Skocz do zawartości
pepe1103

Asus, Lg, Acer Czy Iiyama ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się poradzić który z tych monitorów najlepiej będzie się nadawał do gier (typu PES2008, NFS Pro Street, Crysis) oraz telewizji satelitarnej(DVB) i filmów. Sprzet będzie podłączony do 8600, modele jakie wytypowałem:

 

ASUS MW221U

LG L225WT - SF

ACER AL2216Ws

ACER AL2216WsD - czy DVI mi dużo da???

IIYAMA E2200WS

 

 

Dziękuję za szybkie odpowiedzi - zależy mi na czasie, pozdrawiam! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, widze ze ciezko tu o pomoc :( Tylko prosze nie mowic zebym czytal fora bo przewalilem juz kupe i wszedzie pisza co innego ze tu jest ten lepszy a ten etc. i dlatego nie wiem ktory bedzie najlepszy dla mnie - najblizej jestem wyboru Acer z DVI poniewaz jest najtanszy... czekam dalej na jakies rady, informacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jęsli czytałeś już temat o Panoramach LCD 22 cale to powinienes wiedzieć wszystko. Jesli nie to wysil sie i poczytaj ja przed kupnem czytałem od deski do deski przy kawce.

A na poważnie to bierz co tańsze acer z dvi lub iiama (sprawdź najnowszy model z reakcja 2ms).

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka , ze one sa bardzo podobne do siebie jak widzialem kilka modeli w akcji. Imho acer z dvi jako najtanszy nie bedzie zlym wyborem.

 

a nie bedzie smuzenia? jedni pisza ze jest a inni ze nie, co o tym myslec? kozystam teraz z flatrona 775ft (17cali) czy bedzie lepsza jakosc obrazu na tych tanich 22''? Bo jeslki tak to nawet sie nie zastanawiam (no i to smuzenie...)

 

cosi sie zaczyna dziac, dzieki :damage_wall: B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na mysli mówiąc lepsza? ja mam w starym kompie Soniaka na masce Trinitrona i w porównaniu z nim obraz na iiyamie która widziałem przed kupnem był lepszy tzn. ostrzejszy, wyraźniejszy, widziałem tez Acera z dvi ale podłączonego pod spliter więc nie porównam bezpośrednio z iiamą co mi się wtedy rzuciło w oczy to dość soczyste kolory na Acerze. Wtedy brałbym iiamę ale poczekałem i wyszedł hp. Nie wiem co Ci doradzić zrobisz jak będziesz chciał ale mając do wyboru te dwa to chyba iiama. Smużenia u mnie na 5ms nie uświadczyłem w grach, filmach.

 

ps. widzę że jestes z lub kopnij sie do komputronika do plazy powinna tam stać iiama i acer to sobie porównasz.

Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na mysli mówiąc lepsza? ja mam w starym kompie Soniaka na masce Trinitrona i w porównaniu z nim obraz na iiyamie która widziałem przed kupnem był lepszy tzn. ostrzejszy, wyraźniejszy, widziałem tez Acera z dvi ale podłączonego pod spliter więc nie porównam bezpośrednio z iiamą co mi się wtedy rzuciło w oczy to dość soczyste kolory na Acerze. Wtedy brałbym iiamę ale poczekałem i wyszedł hp. Nie wiem co Ci doradzić zrobisz jak będziesz chciał ale mając do wyboru te dwa to chyba iiama. Smużenia u mnie na 5ms nie uświadczyłem w grach, filmach.

 

ps. widzę że jestes z lub kopnij sie do komputronika do plazy powinna tam stać iiama i acer to sobie porównasz.

 

hehe, jakurat bylem jak byla A. Włodarczyk - wtedy tylko IIyame zobaczylem, calkiem-calkiem, ale kusi jeszcze tern Acer... przejade sie jeszcze raz :D pozdro

 

co do jakosci wlasnie o to mi chodzi - ostrosc, wyraźność, soczystość kolorów... :)

 

Czyli Acer DVI lub IIyama, ale jaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...