Skocz do zawartości
Gość CBZ

Topic Żalu

Rekomendowane odpowiedzi

Natchniony postem pain.exe o wywiadzie z Nelly Rokita w roli glownej postanowilem...

Zalozyc temat, w ktorym poruszac bedziemy wszelkie zalosne sprawy, wydarzenia, ktore nas w jakis sposob zaintryguja.

Komentarze sa zbedne, tak jak w Topicu Smiechu - dla jednego cos bedzie zalosne, dla drugiego mniej, lub wcale.

Jesli moj pomysl jest zalosny, no to wypada tylko przeprosic ;)

 

Jednym z ostatnich bardziej zalosnych wydarzen byla sprawa zwiazana z marszalkiem Dornem i jego psim przyjacielem.

Pozwal on LiD za umieszczone w spocie wyborczym informacji, jakoby jego suka Saba miala zezrec meble w MSWiA...

Moja suka Saba nie zeżarła mebli MSWiA, niech komitet Lewica i Demokraci to sprostuje.

W tym celu występuję przeciwko LiD do sądu w trybie wyborczym - zapowiedział Marszałek Sejmu Ludwik Dorn.

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do topiku zalu nadaje sie prawie podkreslam prawie wszystko co sie teraz dzieje hmmm w naszej polityce. Nie bede wymienal konkretnej partii bo po co i tak wiemy o kogo chodzi. Mnie to bardzo boli zabawy naszym kosztem, kosztem pracy naszej.

Nie ma sie co dziwic ze ludzie uciekaja i beda uciekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zmienię kierunek, bo widzę że monotematyczne to się robi :P

 

Wchodzę wczoraj do Quicksilvera w Fashion Housie w Sosnowcu....

Powiedziałem z kulturą "Dzień dobry" a te czajnikary za ladą popatrzały się jak na kompletnego idiote :blink:

 

Dla mnie żal totalny :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tez z innej beczki...

 

Pojechalismy dzisiaj z kumplem powedkowac na spining.

 

No to od 7 rano do 19 spedzilismy nad jeziorkiem. Zlowilem 4 ladne okazy szczupaka, i w drodze do domu okazalo sie, ze gdzies na jeziorze urwala sie siatka z tymi 4 okazami. No ja pier., caly dzien na marne, chodz jest satysfakcja z tego jak sie z nimi wlaczylo...

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlowilem 4 ladne okazy szczupaka, i w drodze do domu okazalo sie, ze gdzies na jeziorze urwala sie siatka z tymi 4 okazami. No ja pier., caly dzien na marne, chodz jest satysfakcja z tego jak sie z nimi wlaczylo...

I bardzo kuźwa dobrze bo limit dzienny jest 3 sztuki :-| Autentycznie twoja wypowiedź się nadaje do "Topicu Żalu", ciekawe czy w ogóle miałeś wykupione zezwolenie / opłacone składki... <_< Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tez z innej beczki...

 

Pojechalismy dzisiaj z kumplem powedkowac na spining.

 

No to od 7 rano do 19 spedzilismy nad jeziorkiem. Zlowilem 4 ladne okazy szczupaka, i w drodze do domu okazalo sie, ze gdzies na jeziorze urwala sie siatka z tymi 4 okazami. No ja pier., caly dzien na marne, chodz jest satysfakcja z tego jak sie z nimi wlaczylo...

Chłopie łowisz 4 SZCZUPAKI!!Norma dla tych ryb to 2 SZTUKI!!!!W KU... mnie właśnie tacy RYBACY,bo do wędkarzy to wam daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zal mi dupe sciska na mysl o tym, co sie dzieje z BMW Sauber...

Mam na mysli naszego Roberta... Kolejny defekt, kolejny pech...

O polityce nawet nie wspominam, bo mi sie juz limit zalu wyczerpal na najblizsze 15 lat...

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo kuźwa dobrze bo limit dzienny jest 3 sztuki :-| Autentycznie twoja wypowiedź się nadaje do "Topicu Żalu", ciekawe czy w ogóle miałeś wykupione zezwolenie / opłacone składki... <_<

Chłopie łowisz 4 SZCZUPAKI!!Norma dla tych ryb to 2 SZTUKI!!!!W KU... mnie właśnie tacy RYBACY,bo do wędkarzy to wam daleko.

3 sztuki jest limit dla szczupaka, ale najlepiej to i tak pstryknąć fote i wypuścić ;]

Jezioro jest prywatne, oplacony caly dzien na 2 spiningi + lodka + wymiarowe szczupaki.

 

Jeszcze do tego jezioro kumpla, takze watpie ze ktokolwiek, kto wykupuje u niego zezwolenie "trzyma" sie zasad PZW.

Do tego On jedzie codziennie siecia, i jak wczoraj wyciagnal 13 szczupakow, to co ma wypuscic je? :lol: Na pol zywe?

 

Zescie sie oburzyli jak to bym ja lowil na jeziorze PZW, lub na jakis niskich wodach, nie mial karty, ani przynaleznosci do PZW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się tego kumpla czy on skoro sprzedaje zezwolenia na połów na swoim jeziorze żadnych ograniczeń nie wprowadził... Ja na paru prywatnych jeziorkach łowiłem i jakoś wszędzie zastrzeżone było że obowiązują na nich zasady regulaminu amatorskiego połowu ryb.

 

Ciekawe jak to jezioro będzie wyglądało za parę lat, jeśli ten twój kumpel tak samo inteligenty jak ty jest to pewno nawet nie gospodaruje tą wodą tylko cały czas odławia... no świetnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych kierunkach studiów, zwłaszcza technicznych to faktycznie szło by sobie w łeb strzelić bez kompa ;]

No na informatyce np. :lol2: Ale bywają i takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja! Jeżeli płot będzie wysoki na 50 metrów i super szczelny, to sam się do tego dołożę. :lol:

to jest lepsze ;) Podgrzewany chodnik u prezydenta za 6 mln zl

 

http://pl.youtube.com/watch?v=vLdY8oCmoUU ?? :lol: Masell co w tym jest zalosnego?

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta to co ja mam powiedzieć jak od x lat nie mam swojego wcale i neta ani kompa w internacie :damage_wall: :wink:

to nie możesz kupić byle czego za 100zł? no bez jaj [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...