Skocz do zawartości
Szczepano

Karta A Głośnik?

Rekomendowane odpowiedzi

1) No ale to właśnie o to chodzi, że jak kupie X-Fi (rozważam taką opcje) to trzeba by było kupić głośniki 5.1 i to conajmniej niezłe (do tej karty) a to wydatek rzędu 1000 PLN + 300 karta i robi sie astronomiczna kwota.

 

2) Zależy mi na słuchaniu muzyki przede wszystkim. Oglądanie filmów jest jest dla mnie drugorzędne (stąd nie potrzebuję subwoofera). Nie gram też w gry.

 

3) Mam desktopa z zestawem 5.1 i już po prostu rzygam tą plątaniną kabli za biurkiem. Chcę żeby wszystko zajmowało jak najmniej miejsca.

 

4) Nie 5 stów bo znalazłem za 430 PLN i myślę że w ciągu 2-3 tyg będą za mniej niż 4 . Narazie działa jeszcze efekt absolutnej nowości.

 

Aha no i u podstaw tych dywagacji leży założenie, że głośnik głośnikowi nierówny, a pierdziawki 5.1 już mam. :D

Edytowane przez Szczepano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić X-Fi i używać tylko stereo.

 

IMHO bardzo wiele zależy od jakości zintegrowanej dźwiękówki. Myślę, że Realtek HDA daje wystarczająco dobrą jakość, żeby nie zauważyć różnicy przy zmianie na X-Fi na zwykłych(tanich) głośnikach. Na tych droższych różnica będzie pewnie odczuwalna, sam musisz stwierdzić, czy jest znacząca. (kup głośniki a potem X-Fi pożycz od znajomego, żeby sprawdzić XD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz po części racje tylko dla mnie X-Fi to przede wszystkim mnogość kanałów (do tej pory w laptopach nieosiągalna) i jeśli już bym ją miał grzechem byłoby tego nie wykorzystać, a o za tym idzie jak już wyżej pisałem pasowałoby kupić większy zestaw głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz po części racje tylko dla mnie X-Fi to przede wszystkim mnogość kanałów (do tej pory w laptopach nieosiągalna) i jeśli już bym ją miał grzechem byłoby tego nie wykorzystać, a o za tym idzie jak już wyżej pisałem pasowałoby kupić większy zestaw głośników.

tylko do tej karty trzeba dokupić jeszcze adapter, a to kolejne (minimum) 160 zł.

 

Ps

Nie wie ktoś czy Audigy 2 nx uda się uruchomić z vistą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...