Skocz do zawartości
marco

Koszulki I Akcesoria

Ankieta na temat akcesoriów PurePC  

235 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Technologia wykonania t-shirtu

    • Nadruk
      96
    • Haft
      139
  2. 2. Kolor t-shirtu

    • Czarny
      192
    • Biały
      43
  3. 3. Rozmiar t-shirtu

    • Damski
      2
    • Męski M
      41
    • Męski L
      70
    • Męski XL
      78
    • Męski XXL
      44
  4. 4. T-shirt czy Polo?

    • T-shirt
      113
    • Polo
      39
    • I to i to :)
      83
  5. 5. Czy kupisz tegoroczną koszulkę?

    • Tak, na 100%
      91
    • Możliwe, że tak
      129
    • Nie
      15
  6. 6. Czy chciałbyś nabyć smycz?

    • Tak, na 100%
      57
    • Możliwe, że tak
      104
    • Nie
      74
  7. 7. Jak szeroką smycz chciałbyś nabyć?

    • 10 mm
      51
    • 15 mm
      111
    • 20 mm
      73
  8. 8. Wielkość nadruku na koszulce

    • Duży (taki jak w edycji 2006/2007)
      128
    • Średniej wielkości
      80
    • Dyskretne logo
      27
  9. 9. Oprócz koszulek/smyczy najbardziej bym chciał(a)

    • Kubek
      112
    • Breloczek
      43
    • Podkładkę pod mysz
      23
    • Kalendarz ścienny
      22
    • Zegar ścienny
      17
    • Coś innego (napisz w temacie)
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Osoba odpowiedzialna za reaktywację sklepu, na razie nie wykazała na tyle inicjatywy żeby postawić go na nowo. Walcie z pytaniami do Marco ... my jako redaktorstwo nie możemy Wam niestety pomóc w zdobyciu gadżetów :| Sorella.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba odpowiedzialna za reaktywację sklepu, na razie nie wykazała na tyle inicjatywy żeby postawić go na nowo. Walcie z pytaniami do Marco ... my jako redaktorstwo nie możemy Wam niestety pomóc w zdobyciu gadżetów :| Sorella.

Takie info dostalem wlasnie od romka - ale nie wiedzialem, czy moge nickiem operowac. Teraz czuje sie zwolniony z wszelkiej odpowiedzialnosci.

BTW-skoro admin zlewa badz co badz $$ dla portalu, to moze pora zeby zajal sie tym ktos, komu zalezy na portalu i userach :sad:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW-skoro admin zlewa badz co badz $$ dla portalu, to moze pora zeby zajal sie tym ktos, komu zalezy na portalu i userach :sad:.

Uderzasz w sedno problemu, ale sytuacja jest dość skomplikowana, pełna znaków zapytania i pól z napisem "brak dostępu". Przykro nam, jako gronu redakcyjnemu, że wierni userzy nie mogą zakupić gadżetów firmowych, ale my nic nie możemy z tym na chwile obecną zrobić. Niemniej cały czas przypominamy komu trzeba, żeby sprawę wyjaśnić i ruszyć z miejsca. Mogę Was jedynie prosić o jeszcze trochę cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderzasz w sedno problemu, ale sytuacja jest dość skomplikowana, pełna znaków zapytania i pól z napisem "brak dostępu". Przykro nam, jako gronu redakcyjnemu, że wierni userzy nie mogą zakupić gadżetów firmowych, ale my nic nie możemy z tym na chwile obecną zrobić. Niemniej cały czas przypominamy komu trzeba, żeby sprawę wyjaśnić i ruszyć z miejsca. Mogę Was jedynie prosić o jeszcze trochę cierpliwości.

Jak to nie mozecie zrobic ?? Ludzie, zabieracie towar od kogos kto jest w du** niepowazny, stawiacie sklep (na to chyba ludzi nie brakuje...) i wio z tym sianem :blink:. Cala Redakcja nie potrafi ustawić jednego Pana ?? To kim On jest - sponsorem generalnym, dyktatorem, wiraszka zza rogu ulicy ??

 

Nie wiem dlaczego, ale nie moge sie oprzec wrazeniu, ze skoro Naczelny i jego Redakcja pisza, ze "nic nie mozna zrobic", to zostaliscie bez wazeliny potraktowani przez wlasnego admina/redaktora. Przynajmniej z perspektywy usera wyglada na to, ze Was elegancko i w rekawiczkach wy*****, skoro nie jestescie w stanie nic z tym zrobic...

 

No chyba ze jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o $$ (czytaj wewnetrzne rozliczenia), a tu userom faktycznie nic do tego...

 

Anyway - nie wiem jak Wy, ale ja czuje, ze przydaloby sie wyjasnienie. Wiem ze nie jestem jedynym, ktorego ta sytuacja wk***** na maxa, wyjasnialem to romkowi. Niebanalna jest tez kwestia straty $$ i wiarygodnosci dla portalu, a ja sie akurat z portalem identyfikuje i boli mnie to, ze jeden z jego zalozycieli otwarcie sobie leci z userami w gumy... Bo to jak traktuje reszte Redakcji pomine milczeniem.

Edytowane przez Yamnick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAnyway - nie wiem jak Wy, ale ja czuje, ze przydaloby sie wyjasnienie.

Ano przydałyby się...

 

Przykro za to patrzeć na wzajmene oskarżenia redakcji. Nie ma gadzetow - OK, trudno. Publiczne wskazywanie domniemanego winowajcy jest co najmniej nietaktowne. Wywoluje zupelnie niepotrzebna duskusje. Zalatwcie wszystko w kuluarach i przedstawcie oficjalna notke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro za to patrzeć na wzajmene oskarżenia redakcji. Nie ma gadzetow - OK, trudno. Publiczne wskazywanie domniemanego winowajcy jest co najmniej nietaktowne. Wywoluje zupelnie niepotrzebna duskusje. Zalatwcie wszystko w kuluarach i przedstawcie oficjalna notke.

Słusznie i naukowo. ;]

Temat zamykam do czasu wyjaśnienia sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...