Skocz do zawartości
marco

Koszulki I Akcesoria

Ankieta na temat akcesoriów PurePC  

235 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Technologia wykonania t-shirtu

    • Nadruk
      96
    • Haft
      139
  2. 2. Kolor t-shirtu

    • Czarny
      192
    • Biały
      43
  3. 3. Rozmiar t-shirtu

    • Damski
      2
    • Męski M
      41
    • Męski L
      70
    • Męski XL
      78
    • Męski XXL
      44
  4. 4. T-shirt czy Polo?

    • T-shirt
      113
    • Polo
      39
    • I to i to :)
      83
  5. 5. Czy kupisz tegoroczną koszulkę?

    • Tak, na 100%
      91
    • Możliwe, że tak
      129
    • Nie
      15
  6. 6. Czy chciałbyś nabyć smycz?

    • Tak, na 100%
      57
    • Możliwe, że tak
      104
    • Nie
      74
  7. 7. Jak szeroką smycz chciałbyś nabyć?

    • 10 mm
      51
    • 15 mm
      111
    • 20 mm
      73
  8. 8. Wielkość nadruku na koszulce

    • Duży (taki jak w edycji 2006/2007)
      128
    • Średniej wielkości
      80
    • Dyskretne logo
      27
  9. 9. Oprócz koszulek/smyczy najbardziej bym chciał(a)

    • Kubek
      112
    • Breloczek
      43
    • Podkładkę pod mysz
      23
    • Kalendarz ścienny
      22
    • Zegar ścienny
      17
    • Coś innego (napisz w temacie)
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak reszcie, ale mi ta koszulka na zimę raczej potrzebna nie bedzie :???:

A może chcą całą linię ubrań wypuścić pod marką lub linią pura:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Moja wcześniejsza koszulka jest już troszkę znoszona, wiec przydała by się jakaś nowa, by promować nasz serwis PurePC. Czekamy na jakieś konkrety. Ja już teraz zamawiam jedną polo. ;>

To ile razy w tygodniu ją nosisz? ja 1raz/2tyg i jest ok :unsure:

 

Nie wiem jak reszcie, ale mi ta koszulka na zimę raczej potrzebna nie bedzie :???:

A to w zimę chodzisz cały czas w bluzie i kurtce? jak jesteś w pomieszczeniach, to nie zdejmujesz bluzy?????????? :blink: Poprzednia seria była na mikołajki 06 i nikt nie narzekał, a Ty jesteś na forum raptem 7 miechów i już czujesz się tak poważnie związany, żeby upominać się o koszulkę z taką częstotliwością? ciekawe :legal:

 

 

Po prostu czekają aż wszyscy znoszą stare i będzie większy popyt na nowe :D

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty jesteś na forum raptem 7 miechów i już czujesz się tak poważnie związany, żeby upominać się o koszulkę z taką częstotliwością? ciekawe :legal:

Oczywiście, gdy tylko pierwszy raz odwiedziłem to forum poczułem wiążącą nas moc i więź. Od tej pory śni mi się po nocach i nie moge przestać na nie wchodzić :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaaban no bez jaj.

Rozumie ze mogą być jakieś mniejsze czy większe problemy, ale wtedy tez nie należy informować ze za "kilka" dni się dowiemy bo kilka to nie miesiąc...

 

EOT, czekamy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

Przydałby się aktualny cennik tych wszystkich bajerów.

Jak coś to na 100% biore koszulke i smyczke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

Chciałem tylko tak orientacyjnie zapytać ile by wyniosło. No ale czekamy, czekamy... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to ze sie czepiam, ale..

czy moge prosic jakas kompetentna osobe o wyjasnienie sytuacji

pozdrawiam

Dołączam sie do prośby meerona...

 

Wszystkie te akcesoria związane z ppc będą ale nie wiadomo w którym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulki są w produkcji. ETA: 15 sierpnia.

Przedsprzedaż w tym tygodniu.

 

A na razie mały konkurs. Do wygrania 2 kupony rabatowe -50% na wszystkie nowe gadżety ze sklepiku PurePC.

Zadanie: zdjęcie zeszłorocznej koszulki PurePC na żywym (w miarę możliwości, proszę) modelu.

Czekamy do piątku, 2 najfajniejsze (wybiera grafiki ;) nagradzamy kuponem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś się ruszyło ;)

 

A co do "konkursu" to zdjęcie chyba nie musi być wykonane samodzielnie? Bo póki co znalazłem 3064941[/snapback]

Cene, cene, cene podajcie!!

Tak jak ostatnio za T-shirta (35). Polo droższe, bo i koszulka droższa i haftowanie jest niestety drogą imprezą. Spodziewałbym się w okolicach 2xceny za t-shirt, ale staramy się jak się da by to zbić w dół.

Smycze - nie wiem jeszcze ile, na razie priorytetem jest, żeby były dobre jakościowo i miały wszystkie możliwe zawleczki, złączki i inne tego typu bajery.

 

Wysyłka nie uzależniona od ilości - taka zachęta do kupowania więcej i rabat za ilość ;). Biorąc pod uwagę, że wysyłanie czegokolwiek za pobraniem za pomocą poczty polskiej to PITA* więc będziemy starali się zniechęcać do tego ;)

 

* Pain in the a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być samodzielne i model nie może nas pozwać za wykorzystanie go na stronie ;)

 

 

 

Tak jak ostatnio za T-shirta (35). Polo droższe, bo i koszulka droższa i haftowanie jest niestety drogą imprezą. Spodziewałbym się w okolicach 2xceny za t-shirt, ale staramy się jak się da by to zbić w dół.

Smycze - nie wiem jeszcze ile, na razie priorytetem jest, żeby były dobre jakościowo i miały wszystkie możliwe zawleczki, złączki i inne tego typu bajery.

 

Wysyłka nie uzależniona od ilości - taka zachęta do kupowania więcej i rabat za ilość ;). Biorąc pod uwagę, że wysyłanie czegokolwiek za pobraniem za pomocą poczty polskiej to PITA* więc będziemy starali się zniechęcać do tego ;)

 

* Pain in the a.

Krotko i tresciwie - a za granice ktos mi to wysle ?? I przyjmie platnosc w Euro ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko i tresciwie - a za granice ktos mi to wysle ?? I przyjmie platnosc w Euro ??

Paypal jest ok, nie ma problemu. Tylko wysyłka będzie niestety droga, w obrębie UE za wysyłkę koszulki około 25 PLN, za więcej niż jedną prawie 40 PLN.

Przy wysyłce za granice na pewno niedostępne będą kubki bo najtańsza paczka priorytetowa kosztuje 70 złotych co sprawia, że jest to absolutnie nieopłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą zniżki dla zamawiających w przedsprzedaży tak jak zapowiadano? 8)

 

Wiadomo już po ile będą kubki?

Kubki jeszcze nie wiem, czekam na odpowiedź firmy która się podjęła przygotowania opakowań.

 

Przedsprzedaż najprawdopodobniej będzie się charakteryzowała tańszymi zestawami: przy zakupie koszulki, smycz za pół ceny, przy zakupie 2 koszulek lub polo smycz gratis. Jutro / pojutrze potwierdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

To ja od razu sie pisze na T-Shirt XXL i smycz.

Edytowane przez ctx0075

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Może być? sorry za jakość, ale mój współlokator nie potrafi zrobić lepszego zdjęcia :rolleyes: . jak będę miał innego fotografa to poprawię. Jakby co to wolę -10% z poziomu ostrzeżeń zamiast zniżki na koszulkę (serio).

 

btw. marco ta edycja jest z grudnia 2006 a nie 2007 ;) czyli sprzed 2 lat a nie zeszłorocznej ;p.

 

To ma być takie, czy całość wraz ze stopami, pozowane czy co? Proszę sprecyzować ;).

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

troszkę zarosłem :oops:

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...