Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

ocipieli :o :o :o :o

Przed chwila na goclawiu za PB95 placilem 4.49 :o :o :o

 

I tam barwa paliwa jest sporo jaśniejsza

Bo wiecej wody w niej jest ;) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznań

31.12.2007r

 

JET głogowska

pb95 4,09

NESTE Centrum handlowe M1

pb95 4,11

pb98 4,20

 

Shell droga dębińska

V-power 95 4,44

diesel (zwykły) 4,04

Shell Luboń

j.w.

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzis na neste 95 po 3,97 :P

 

zaladowalem sobie pol baku :D moze jutro dotankuje jeszcze pol :P

o gdzies taniej niz w poznaniu :)

dzis na neste kolo centrum m1 juz ciut drozej: 4,15 za pb95...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ostatnio zdziwila jedna rzecz pb95 na lotosie 4.32 mysle sobie i tak bede jechal obok bp i shella to lukne tam no i zatankowalem na bp za 4.09 do pelna, idzie podwyzka wiec cos tam mam nadzieje zaoszczedzilem czy ich pogielo na tym lotosie? czy moze maja jakies super hiper paliwo ze sie tak cenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, ul. Syrokomli, Orlen

Dzisiaj w nocy ceny skoczyly o o ladnych pare groszy o 2:55

PB95 z 4.35 na 4.42 zl

PB98 z 4.63 na 4.69 zl

Bez zmian zostaly:

LPG 2.32 zl

ON 4.22 zl

ON Verva 4.36 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami sie ciesze ze na orlenie sobie dorabiam ;) przynajmniej pierwszy znam ceny jakie beda za godzine ;) (bo zmiany cen dostajemy godzine przed ich wprowadzeniem)

Aha.. dzisiaj przez przypadek widzialem jakies papierki orlenowskie... 1.4-1.6zl od litra marzy naklada stacja na benzyne...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrefour 4,27 (ale tutaj dostaje sie dodatkowo bony, wiec przy sporej ilosci wychodzi znacznie taniej)

tak a paliwo jest takiej jakości, że jak kumpel zatankował swojego [ciach!]ojada to musiał czyścić na drugi dzień układ paliwowy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak a paliwo jest takiej jakości, że jak kumpel zatankował swojego [ciach!]ojada to musiał czyścić na drugi dzień układ paliwowy :lol:

To zależy jakiego mają dostawcę, u nas to jest akurat Orlen. Przy każdej dostawie jest brana próbka do zbadania. Pozatym zbiorniki maja sondy, które odpowiadają za monitorowanie wnętrza zbiornika.

Nie będę tutaj sie rozwodzić i bronic każdej stacji przy hipermarkecie ale jeśli kumpel zalał syfa to musiał mieć naprawdę pecha.

Hipermarkety nie narzucają wysokich marży na paliwo a samo prowadzenie kosztuje ich znacznie mniej aniżeli tradycyjna stacje. Dlatego bena jest tania a nie, że zamawiają najtańszy syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakiego mają dostawcę, u nas to jest akurat Orlen. Przy każdej dostawie jest brana próbka do zbadania. Pozatym zbiorniki maja sondy, które odpowiadają za monitorowanie wnętrza zbiornika.

Nie będę tutaj sie rozwodzić i bronic każdej stacji przy hipermarkecie ale jeśli kumpel zalał syfa to musiał mieć naprawdę pecha.

Hipermarkety nie narzucają wysokich marży na paliwo a samo prowadzenie kosztuje ich znacznie mniej aniżeli tradycyjna stacje. Dlatego bena jest tania a nie, że zamawiają najtańszy syf.

Popre kolege. Jezeli natomiast zalal syf do samochodu to oznaka ze lal ostatki paliwa z beczki\dolu (jak kto woli) gdzie osadza sie "brud"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka Roślinny 2,2/Litr ;)

 

A tak serio, to w lato jak cany podskoczą do 5 zł to zamierzam na prawdę to coś wlać do mojego Caravana.

W zimę się nie odważę.

 

Brat kiedyś spróbował do Focusa i poza dłużym kręceniem podczas rozruchu, olej "napędowy" sprawował się wyśmienicie.

Edytowane przez miras19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się ździwiłem, dziś znowu potaniała benzyna na moim ukochanym BP :D

 

pb95 za 4.19zł, a ostatnio cały czas po 4.27-4.29było

 

to zasługa wujka Sama? czy skąd ten spadek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

4.29 za 95 i 4.31 za 98 na JET. Reszty nie pamiętam [;

 

P.S. Xaz coś tania ta benzyna u Ciebie O_o Ja mam u siebie pod domem BP i po 4.5X i 4.8X widziałem 95 i 98.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...