Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw wkładasz karte albo pieniądze i dopiero potem tankujesz.Dopływ paliwa wyłącza przy wyznaczonej kwocie.Ogólnie jak nigdy nie tankowałś to nie masz się co bać bo ten automat poprowadzi cię za rękę.Wszytko łanie po kolei wybierasz co masz zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad kasjerka/kasjer bedzie wiedziec ile i czego zatankowalem?

Na komputerze jest wszystko podane... ile zalales.... za ile... do tego stopnia ze orlen kazal stworzyc program mcspal w ktorym nie ma opcji przekrecic cene paliwa czy ilosc jaka musi zaplacic klient (takze karta bo system sam wysyla info o kwocie do terminala... a Ty nic w terminalu nie wpisujesz... w przeciwienstwie do tego co jest np w supermarketach) Co lepsze... pierwsza wersja systemu zostala szybko zastapiona przez kolejna bo programisci zrobili taka opcje ze kazdy logowany uzytkownik (czy to kasjer czy o kierownik) mogl sprawdzic ile na danej stacji zarabia orlen :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmiana cen paliw byla kolo godziny 16:00

95->4.39

LPG->2.28

ON->4.15

ON Verva->4.29

98->4.65

 

Jak widac mocno staniala ropa :) A teraz ide w kime po nocnym dyzurze ;)

Dzisiaj gazik stanial 2 grosiki

 

no i ilu ciekawych rzeczy sie czlowiek przy okazji dowiedzial

czyli tak, leje do pelna, ide do kasy, mowie jaka kwota(czy podaje numer dysrybutora?), place i wsio

Dokladnie... a jak masz np tylko jedna osobe przed soba i pelna kwote zatankowana i wyliczona w reku.. nie chcesz zadnych punktow czy promocji.... paragonow..... np :50 zl to mowisz kasjerowi ze dystrybutor X i ze masz rowno... 95% przyjmie bez zadnego ale... tylko po to by pozbyc sie kolejki :)

 

Mówisz numer dystrybutora, czasem nawet nie trzeba bo kasjer sam wyłapie

Dokladnie... jak jest jeden czy 2 samochody na placu to wystarczy ze podejdziesz do kasy.. powiesz ze za 50 zl i dziekuje. Chyba ze jest kilka stanowisk gdzie jest 50 zl to wtedy kasjer musi lukac przez okno/monitoring do ktorego autka wsiadasz i odjezdzasz by odblokowac odpowiedni dystrybutor. Aha.. jeszcze jedno... czesto ludzie sie wkurzaja jak na stacji jest ruch.... i jakis dystrybutor jest zablokowany. Spowodowane jest to tym ze ktos np: przejechal na gaz wczesniej biorac benzyne na danym dystrybutorze. Do poki klient nie przyjdzie i nie oplaci gazu i benzyny to dystrybutor bedzie zablokowany i nie pozwoli nalac paliwa by przypadkiem ktos na czyjsc rachunek nie wlal sobie ;)

 

Jako ciekawostkę powiem, że w mojej mieścinie ktoś źle musiał Neste zaprogramować, bo Pb95 lało się po 3 zł :) 2 autka do pełna się zatankowało.

 

Sytuacja z końca lutego :)

Blad centrali :) To wszystko idzie zdalnie... niby nawet na orlenie ktory jest obslugiwany przez ludzi... wszystkie ceny przychodza z centrum.. my je tylko zatwierdzamy, nie mogac wprowadzic zadnych zmian recznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o stacjach Jet? W weekendy jest tam tańsze paliwko (ok 20-30gr na litrze). Wczoraj lałem benzynę w Jet-cie przy Połczyńskiej (W-wa) i mam niestety podejrzenie, że za tą promocję i tak "płacimy". :? Mianowicie... Skoda Fabia, którą tankowałem ma 45l zbiornik. Przed tankowaniem wskazówka pokazywała trochę poniżej 1/4 zbiornika, kontrolka jeszcze się nie świeciła. A weszło mi do pełna 40.57 litra - trochę chyba za dużo nie? :| Coś czuję, że zostałem zwałowany na te 4-5 litrów... :mur:

Mój ojciec, który tankował tam kiedyś dość często jak się okazuje też miał raz taką sytuację.

Może spotkał się jeszcze ktoś z takim czymś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz papier do jet-a.... przyjada.. zmierza czy naprawde podczas gdy licznik pokazuje 1 litro to leci ten 1 litr..... a jezeli najemca cos kreci to straci prace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Pb95

Poznań

4,11zł na JET na ul. Głogowskiej

4,15zł na Neste (chyba wszystkie :)

Reszty nie sprawdzałem.

 

Ogólnie ceny ujdą choc to zasluga ultrataniego dolara...

U mnie na grochowie 95 kosztowała 4.49 (wczoraj)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

No to ładne masz ceny [;

 

U mnie dalej 98 po 4.39

Bo to taka jakby wiejska stacja, niby Orlen, ale tylko 6 dystrybutorów... i tylko 2 auta się mieszczą... a nadodatek 98, to tylko Verva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzów Wlkp.

PB95 - 4,39zł. (od kilku dni, bo wcześniej 4,45)

ON - 4,35zł. (wcześniej 4,39)

LPG - 2, 23zł. (wcześniej 2.25)

PB98 - nie patrzyłem.

Generalnie ceny paliw w Gorzowie są wysokie i WSZĘDZIE są jednakowe. Dlaczego? Stoisz w kolejce, a tu telefon, pracownik odbiera: "dzień dobry, aaa to moja ulubiona stacja dzwoni (banan na gębie), u nas 4,39zł, olej 4,35, gaz 2,23, dzięki, na razie" :damage_wall: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...