Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

ON 3,30 okolice Legionowa...

 

kurde zawsze mam albo pełno, albo jeszcze sporo w baku i nie mogę trafić żeby zatankować właśnie koło auchan na modlińskiej a dość często tam przejeżdżam... a tam najtaniej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ON 3,30 okolice Legionowa...

 

kurde zawsze mam albo pełno, albo jeszcze sporo w baku i nie mogę trafić żeby zatankować właśnie koło auchan na modlińskiej a dość często tam przejeżdżam... a tam najtaniej ;-)

karnister w bagaznik i jazda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze spojrzenie jest bardzo krótkowzroczne, zauważcie, że przy aktualnej cenie ropy wiele inwestycji, które zostałyby poczynione w najbliższym czasie zostanie zamrożonych. Powodem tego jest fakt, że przy aktualnej cenie wiele złóż traci swoją dumną nazwę 'złoże' w myśl definicji opierającej się na rynkowych przesłankach wydobycia w/w. Co więcej zauważcie, że popyt stale rośnie, a tylko teraz nastąpiła silna korekta, natomiast w takiej sytuacji (ograniczonych inwestycji) nie będzie podążała za nim podaż. Do czego to może doprowadzić, chyba nie muszę tłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na orlenie w koncu mala obnizka cen Verva ON z 3,82 na 3,76 :)

 

Na stacjach tylko Statoil, czy w Internarche zwykly ON za okolo 3,49 jest, pb95 cos kolo 3,45zł

 

Jak tam panowie u was w miastach, ceny pospadaly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BP - Wrocław, Krakowska PB95 3,15 (cena weekendowa)

 

Jak wg waszego zdania jakościowo wypada paliwo z JET (Lukoil) do tego z BP ?

Na LukOil Armii Krajowej Pb95 3.09 zł, jakościowo nie narzekam w sumie tankowałem i na Orlenie i na Shellu i jakoś różnicy oprócz ceny nie stwierdziłem, a że często przejeżdżam przez Armii Krajowej to zalewam na LukOil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat przesiada się z ON na PB więc będe miał bardzo dokładne wyliczenia gdzie na Śląsku (KZK GOP i te rejony) naprawdę opłaca się tankować :E

 

Tzn. brat zawsze brał pod uwagę cenę za litr i ile na danym paliwie potrafił przejechać.

Np. tankując w Chorzowie na ST1 za parę/parenaście gr taniej tak naprawdę tracił.

Bo, np. Neste na Chorzowskiej (koło MM/Tesco) - trochę drożej a potrafił na tej samej ilości zalanego paliwa przejechać 20km więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na orlenie w koncu mala obnizka cen Verva ON z 3,82 na 3,76 :)

 

Na stacjach tylko Statoil, czy w Internarche zwykly ON za okolo 3,49 jest, pb95 cos kolo 3,45zł

 

Jak tam panowie u was w miastach, ceny pospadaly ?

Statoil w Wodzisławiu koło McDonalda - 3,20 za ON i chyba 3,32 za Pb95

Spadają ceny cały czas. Zobaczymy kiedy znów je ktoś sztucznie podbije.

A wtedy ceny sprzed 9 miesięcy wrócą w 1 miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam az ceny zaczna isc w gore... pierwszy wzrost ceny i lece z karnistami na stacje... 1.5 zl na litrze to nie 10 czy 20 groszy... na 50 litrach (czyli zbiornik paliwa w samochodzie) to wychodzi 75 zl oszczednosci... na 150 litrach mamy 225 zl w kieszeni wiecej... moim zdaniem warto ponosic kilka karnistrow z samochodu do garazu dla tych ponad 200 zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...