Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym beczkowozem/cysterna to nie jest taki zły pomysł.

W moich okolicach musisz zamówić min. 4 tony ropy/benzyny aby dostarczyła ci to cysterna pod dom (4 free ma się rozumieć), oczywiście masz rabacik przy takim (pokaźnym) zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na znanym LukOil Armii Krajowej we Wrocku cena za Pb95 osiągnęła 3.07 zł jeszcze 8 gr i magiczna bariera zostanie przełamana.

mysle, ze nie bedzie...

ropa drozeje od poczatku roku...

Lotos podwyzszyl juz ceny benzyny w hurcie...

a bylo tak blisko...

ale kto wie moze pozniej? :>

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z ceną CNG biorąc pod uwagę ostatnie zachowania ruskich i innych...

 

Tani LPG macie, bo na trasie od radomia do kielc, najtańszy był bodaj po 1,71 wczoraj,

ceny benzyny stanęły

w radomiu (kielecka):

Pb 95 3,14

ON 3,14

Pb 98 3,24

Ropa przestała tak drastycznie iść w dół i już nie ma tak, że jak jechałem co tydzień to cena szła tylko w dół na stacjach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na znanym LukOil Armii Krajowej we Wrocku cena za Pb95 osiągnęła 3.07 zł jeszcze 8 gr i magiczna bariera zostanie przełamana.

Coś czuję, że tam zawitam. Ale dopiero gdzieś za 2 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta.. wiele razy tankowalem pod auchan.... ale po jednym zatankowaniu samochod mi sie zaczal dlawic. Ledwo dojechalem na druga stacje. Dolalem PB95 na orlenie i nagle problem zniknal. Nigdy wiecej benzyny tam nie zatankuje. Do mastera 2.8 rope tam leje.. bo to i na frytkowym poleci... ale do sprintera sie nie odwaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby auchan jest kontrolowany przez orlen... ale podejrzewam ze auchan rzuca pare groszy i orlen wszystko akceptuje

Aha.. neste przy radzyminskiej.. na odbiciu na elektrocieplownie 3.19zl za PB95

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica cen paliw np na auchan i orlen jest przez to ze benzyna z auchana jest bez żadnych dodatków "czyszczących silnik, wtryski etc" no i różnica w siarce może być... tak mi się wydaje, tak słyszałem... Mi 10gr nie robi różnicy przy takich cenach a o silnik wolę zadbać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też odnotowaliście brak zmian cen na weekend w stosunku do cen z tygodnia ?

Na LukOil Armii Krajowej spadła cena Pb95 z 3.07 na 3.06 zł. ON - 3.06 zł, Pb98 - 3.18zł. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica cen paliw np na auchan i orlen jest przez to ze benzyna z auchana jest bez żadnych dodatków "czyszczących silnik, wtryski etc" no i różnica w siarce może być... tak mi się wydaje, tak słyszałem... Mi 10gr nie robi różnicy przy takich cenach a o silnik wolę zadbać.

nieprawda... paliwa w polsce sa brane z bodajrze 3 rafineri (juz nie pamietam dokladnie ile ich bylo). Dlaczego cena na auchan i orlenie tak bardzo sie rozni od siebie pisalem juz w tym temacie (za czasow jak pracowalem na orlenie)... tak w skrocie napisze ze na orlenie masz dostep do kibla.. wody... sa to stacje calodobowe... zawsze czyste... monitorowane... jestes obslugiwany przez druga osobe... umieszczone w roznych rejonach polski jak i warszawy... za to wszystko trzeba placic dlatego orlen jest drozszy.. do tego dochodza wieczne kontrole nalozone z gory na stacje paliw orlenu. Na neste natomiast nie ma obslugi na miejscu... sklepu itp... wiec automatycznie obniza to koszty... chodz tak skomuteryzowane dystrybutory kosztuja tyle ze dobry mercedes.. tzw 1 dystrybutor to zwracaja sie po takim czasie ze mimo wszystko wychodzi taniej niz zatrudnic ludzi. Na auchan natomiast masz 1 dziadka ktory robi za ochrone... 1 kase... czasem 3... w ktorej pracuja ukrainki.. wiecznie upieprzone pistolety ktore smierdza ropa albo benzyna.. i ciagle niedzialajace, najtansze i woooolne dystrybutory.... Dystrybutor na glebockiej kolo carrefoura z gazem i ropa nie dziala juz ze 2 miesiace.. albo i lepiej...

To ze sie zatankuje paliwo kiepskiej jakosci na orlenie jest nieprawda... jezeli sie stanie ze samochod zacznie Ci padac po zatankowaniu takiego paliwa to znaczy ze w zbiornikach paliwo sie konczylo i benzyna zostala po prostu zassana z dna razem z syfem ktory zawsze w minimalnej ilosci wyleci z cysterny... Dlatego miedzy innymi paliwo w dystrybutorach maja 2 albo 3 filtry po drodze zanim trafia do twojego samochodu. TRzeba miec naprawde pecha zeby na orlenie zatankowac syf bo tutaj dostawy sa bardzo czesto :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...