Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

Orlen Tarnobrzeg, ul Sikorskiego

Verva98 - 4.23zł

 

Dla tych co bawia sie program Vitay na Orlenie: w marcu jest promocja na Verve... daja 6pkt Vitay za litr + kolejne 6 za kazdy litr, ktore nalicza w kwietniu

 

Na Shellu w Tarnobrzegu tez jest promocja, 10gr na litrze taniej z karta Smart.

Shell Tarnborzeg

V-Power Racing - 4.49zł

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Shellach promocja jest już od jakiś 3 tygodni i będzie trwała do 2X marca. Fajna sprawa, szczególnie w przypadku LPG.

Gorzów Wlkp., ceny średnio:

PB95 - 3,95zł.

ON - 3,85zł.

LPG - 1,78zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej jakas wieka promocja to to nie jest... benzyny spokojnie mozna znalezc za 3.80... rope za 3.45... lpg gdzies widzialem dzisiaj za mniej jak 1.60...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.29 za pb95 na stacji kolo carrefoura na glebockiej w warszawie... troche ponad 12 litrow paliwa wyszlo mnie 52 zl.... czyli zrobilem na tyyyym..... 260 km i jeszcze 5,5 litra zostalo w zbiorniku ^^

Trochę może odkopie, ale ostatnio rozmawiałem ze znajomym i właśnie wpadł temat motocykli i jak mu powiedziałem ile pali taki motocykl to mnie nieźle wyśmiał :lol: Dalej trochę poszukałem i spalanie takich wynalazków jest troszeczkę inne. Jak to w końcu jest czyżby celowo wprowadzasz nas w błąd i piszesz jakieś bajeczki o spalaniu?

 

Na forum Yamahy piszą, żeby zejść poniżej 5l/100km to trzeba się napocić, a zwykle w trasie spalanie oscyluje w granicach 4-5l. Jak to się ma do Twoich magicznych 2,5l? :rolleyes: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chemiczny_ali

Wszystko zalezy od tego jak jezdzisz... ostatnio smigalem z samymi duzymi motocyklami (vfr 800, z1000)... i sportami (r6, gsxr, fazer) na 15 litrach (nie licze rezerwy 2.5litra bo zrobilem na niej ze 3 km) zrobilem rowno 240 km... czyli spalil 6.25litra na 100 km. Wiec szczerze powiedziawszy bardzo duzo bo tyle to mi pali samochod przy spokojnym muskaniu gazu. A wlasnie wrocilem ze stacji. Jest to moj pierwszy spalony bak w tym sezonie. Na rezerwie jadac spokojnie robie 40 km. Czyli biorac pod uwage ze mocno cisnalem motocykl na tym baku to moglbym przy dobrych wiatrach dobic do 280km na jednym tankowaniu... przypominajac ze dosc czesto krecilem silnik do 9 tys obrotow.

Spalanie rzedu 4 litrow nie jest jakims wielkim problemem. W trasie przy sredniej predkosci 80km/h na 6 biegu masz +- 4tys obrotow. Tyle ze taka jazda po godzinie robi sie nudzaca i meczaca... aczkolwiek dla wlasnej informacji zbieralem sobie paragony i pozniej liczylem ile mnie to wszystko kosztowalo. Dodam ze jak sobie jedziesz pochylony do przodu troche schowany za owiewka, bez jakis sakw, kufra, sam a do tego waze 60 kilo :) Wiadomo ze osoba ktora wazy kilo 90 a do tego ejdzie z pelnym bagazem spali wiecej paliwa i motocykl bedzie mniej elastyczny.

A co do tematu.. orlen przy czerniakowskiej za tvn w strone centrum 4.09 PB95.. jedna z najdrozszych stacji w warszawie.

 

JROX

2.5 litra skutery 50cm3 pala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wszystko zależy od stylu jazdy, ale bajki o 2,5l jeżdżąc dywersją są trochę przesadzone :lol: Oczywiście wszystko się da, górka, wiatr te sprawy :lol: W normalnej jeździe spalanie 4-6l to normalka jak się domyślam absolutni artyści schodzą poniżej czterech, ale gdzie bajki o 2,5l :rolleyes: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie pisało coś o 2,5l? Neo_x napisał, że spalił mu 12l na 260 km i 5,5l zostało w baku (zostało bo bak ma pojemność ponad 17l - po spaleniu 12 zostaje ponad 5l)

Bo do baku wchodzi mi 17.5 litra

Bo skuterkiem na wtrysku to żadne osiągnięcie spalić 2,5l/100 Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wszystko zależy od stylu jazdy, ale bajki o 2,5l jeżdżąc dywersją są trochę przesadzone :lol: Oczywiście wszystko się da, górka, wiatr te sprawy :lol: W normalnej jeździe spalanie 4-6l to normalka jak się domyślam absolutni artyści schodzą poniżej czterech, ale gdzie bajki o 2,5l :rolleyes: pzdr

nie bardzo zrozumiales... mam 17,5 litrowy zbiornik paliwa.... w tym 2,5 litra rezerwy po przekreceniu kranika... czyli 15 litrow ma zbiornik "wlasciwy" i 2,5 litra rezerwa. Napisalem wyraznie ze wyjezdzilem 15 litrow... i zostalo mi 2.5 litra rezerwy. Wiec nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi :) Nigdzie nie pisalem ze zrobilem 100 km na 2.5 litra... bo tak to chyba tylko by sie udalo na hamowni bez oporu powietrza i motocyklisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wyrażaj się precyzyjniej piszesz, że zalałeś 12litrów i zrobiłeś 260km i zostało w baku 5,5litra :lol: O początkowym stanie baku nic nie wspominasz i głównie o to mi chodzi. Bo wiesz ja mogę napisać, że zalałem 2litry, zrobiłem 100km,a i w baku jeszcze zostało :lol: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajj nie kłóćcie się chłopacy:D tak zmieniając temat, na shellu skończyła się promocja (-10gr), trochę szkoda, za to jest nowa :) Dzisiaj z przyjemnością zatankowałem na trasę V-Power Racing w cenie zwykłej V-Power - 4.24zł. Teraz jak jadę skodą felicia 1.3 67km to czuje jakby było przynajmniej 100 ^^ dla porównania Pb95 - 4.04zł - Kielce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...