Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

To tam koło salonu Audi ? Nie pamiętasz zapewne po ile pb98 była ? ;) 

 

Si si

wracając z pracy jadę tamtędy więc pod wieczór napiszę jak dzisiaj wygląda sytuacja ;)

 

Edit

w temacie pb98...

Czytał to? ;)

 

http://secretservice.za.pl/95kontra98.pdf

 

Edit 2

okazuje sie ze na Bliskiej nie maja pb98;)

pb95 dalej po 4,77 zl

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si si

wracając z pracy jadę tamtędy więc pod wieczór napiszę jak dzisiaj wygląda sytuacja ;)

Edit

w temacie pb98...

Czytał to? ;) 

http://secretservice.../95kontra98.pdf

Edit 2

okazuje sie ze ja Bliskiej nie maja pb98;)

pb95 dalej po 4,77 zl

Thx za info, ta stacja jest 500m od mojego domu, tak tylko pytałem czy pamiętasz, ale i tak thx. ;) Artykuł o Pb98 przeczytam później, zapewne nie wiele się różni od 95. ;) Zwykle tankuję na Shellu na Al. Rzeczpospolitej. :)

 

EDIT : Przeczytałem, jak dobrze, że tankuję przeważnie Vpower. ;)  Czyli Bliska, Neste i tego typu inne stacje paliw, choćby miały Pb98 sobie odpuszczę. :) Thx za przydatny link. 

 

VPower Racing w Gdańsku 5,69 PLN.

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zachodniopomorskim średnia cena PB95 spadła w ciągu ostatnich kilku dni o 5gr/litr. Ale na różnych stacjach różne ceny. Jak ktoś jeszcze nie zna, to polecam stronkę stacjebenzynowe.pl - można sobie sprawdzić gdzie i ile co kosztuje. Zalecam rejestrację, by moc dodać wybrane stacje do ulubionych i aktualizować ceny (pomocne dla wszystkich) oraz wpisywać swoje tankowania, by zobaczyć ile zaoszczędziliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4,59 za ON biodiesel, stacja Bliska Sosnowiec. Kupiłem wczoraj Fiata Pandę rocznik 2005, 1.3 Diesel Multijet i nalałem ten wynalazek za 100 zł i nie wiem czy nie zrobiłem głupoty.

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.52zł/l, zwykły ON (żaden BIO), Shell, Tarnowskie Góry (bez gór);

 

@oldskul

 

Znajomy zalał do Golfa III 1.9TD (nie TDI, ten stary TD co to na wszystkim pojedzie ponoć) i auto się opierało, zamuł + problemy z odpalaniem... no ale może to akurat wina danej stacji;

Ale jak nie widzisz/nie słyszysz/nie czujesz żeby auto coś pracowało nie tak jak trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalałem tego Ekodiesla za 100 zł. Nie ma mrozów, odpala bez problemów, chodzi normalnie. Nie zauważyłem, żeby gasł itp, nie świeci żadna kontrolka. Oby się nic nie stało, bo czytam różne opinie w Internecie.

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze wie jak jest z jakoscia paliw na stacjach Auchan? Bo ceny mają bardzo zachecajace :)

 

Zalałem raz w Białymstoku. Więcej palił (0.5/100@trasa), złapał minimalnego muła i urwało mi rurę wydechową*.

 

* - przyrdzewiało na łączniku, wpływ paliwa na to pewnie był żaden, niemniej korelacja śmieszna.

 

Mowa o 95tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem zalewam na Auchanie i jakoś nie zauważyłem żadnych problemów. Znajomy na sklepie tam pracuje, cały czas tankuje i też bez jakichkolwiek problemów.

 

Bo tam mają taki przemiał jak chyba na żadnej innej stacji, co przejeżdżam to kolejki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...