Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie czasem jak na podstawie paragonu (wiem że jakoś inaczej się zwą) rozróżnić Orlen prywatny [franszyzna czy coś w ten deseń) a stację koncernu? Ponoć na tych "oryginalnych" lepsze paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :unsure:

 

Diesel to diesel, co niby sie stalo od normalnego ON?

 

od normalnego dobrej jakosci nic, od normlanego zlej jakosci bardzo latwo zalatwic wtryski,a teraz jeszcze w zimie jezeli byly by mrozy zawsze moze zamarznac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanie "lepszego" paliwa na przełomie jesieni i zimy jest bardziej ryzykowne niż lanie zwykłego bo to pierwsze schodzi wolniej i proces zamiany na zimowe jest wolniejsze, a wiadomo co będzie jak przyjdzie mróz a w baku przejściowe paliwo - budyń murowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 70zł za 100km nie mam zamiaru dać. :|

 

To czym/jak Ty jeździsz, że Ci łoi średnio 14L ? :wink: Niedługo będzie prosta kalkulacja... 1zł = 1km , to i tak taniej niż taxi. :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czym/jak Ty jeździsz, że Ci łoi średnio 14L ? :wink: Niedługo będzie prosta kalkulacja... 1zł = 1km , to i tak taniej niż taxi. :lol:

 

On raczej mial na mysli 70zl/100km w przypadku jakby PB95 byla po 9,40 jak w tym artykule podanym wyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bena by była po 9zł to by koszty życia tak wzrosły, że byśmy się posrali...

 

10 lat temu używano zapewne parafrazy:

"jak bena by była po 5zł to by koszty życia tak wzrosły, że byśmy się posrali..."

 

Jak miło jest czasami pomarzyć: ceny paliw 2001r., ceny paliw 2002r. (zwróćcie uwagę na 1 kwartał 2002!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2005 był "skok" z 3.50 na 4.50 w pól roku. W 2007 podobnie, ale tym razem już nie wróciły normalne ceny. Chociaż przełom 2008 i 2009 był interesujący. Dziwne, że go nie pamiętam - coś chyba nie tak jest z wykresem.

 

Benzyna w styczniu 2009 po 3,5 ? Coś mi się wydaje, że stała 3,9 - 4,2 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzyna w styczniu 2009 po 3,5 ? Coś mi się wydaje, że stała 3,9 - 4,2 ...

 

Pamiętam jakby to było wczoraj, jak lałem 95 za 3.33 w styczniu 2009r., akurat jak samochód kupiłem.

 

A dzisiaj co? Zdjęcia sprzed godziny, Poznań, ul. Grunwaldzka

@BP

Dołączona grafika

 

i 50m dalej @Neste

Dołączona grafika

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Neste24, tankujecie tam? A jeśli tak, to czy macie te ichnie karty przedpłacone? Do końca marca z taką kartą jest 10gr/litr taniej, a po zakończeniu promocji 5gr/litr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Neste24, tankujecie tam? A jeśli tak, to czy macie te ichnie karty przedpłacone? Do końca marca z taką kartą jest 10gr/litr taniej, a po zakończeniu promocji 5gr/litr.

 

 

oO 10gr/litr to dla nich promocja? Przeciez to ledwo 1zl na 10 litrow :| Jak tankuje swoje auto do pelna, to zaoszedzam tylko 4zl, wiec nawet nie litr paliwa :D

 

Jak jest podwyzka paliwa o 10gr, to tak naprawde mnie to tito, bo praktycznie nie robi to roznicy, rozumiem, jakby to bylo np. z 4,20 a 3 dni pozniej juz 4,70, to jeszcze. Ale 10gr :D

Edytowane przez reaktiv
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...