Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

10 gr na litrze to jest ~2% ceny, po zakończeniu promocji już jest ~1% zniżki. Odpuścić sobie jedno wciśnięcie gazu na trasie i wychodzi to samo. Często tankuje na Neste i nawet myślałem o tej karcie, ale dla paru zł w ciągu miesiąca nie ma sensu. Już wolałbym oszczędzić jeżdżąc trochę mniej dynamicznie. Przynajmniej różnica w spalaniu byłaby widoczna(około 10%).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orlen w Lesznie: 95 4.97, Verva 98 5.11, LPG 2.53

 

Inter Marche we Wschowie: 95 4.92, 98 5.02, LPG 2.42

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit

w temacie pb98...

Czytał to? ;) http://secretservice.za.pl/95kontra98.pdf

Kurcze, tak też mi się wydawało, że opelek na 95 trochę lepiej mi jedzie niż na 98. Tylko dlaczego przy nPB 91 według instrukcji auto ma mniejsza moc i moment obrotowy? P.S. Można jeszcze gdzie skupic nPB91? Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tylko ile takich podwyżek o 10gr było w ciągu roku.... :/ Rozsądni ludzie narzekają bo wiedzą że na jednej się nie skończy. Ale widzę że co niektórym to "nie przeszkadza" bo tylko 10gr na m-c :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było o tym myśleć 15lat temu, jak benzyna była po 1.2zł ;) . Teraz 4 razy drożej. Jeśli za kolejne 15lat będzie również 4 razy drożej... nie, wtedy samochody beda na prad :)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka 15 letnia waha to już raczej się nie nadaje do wlania w bak, jaki z tego wniosek ? trza kupić kondensator wielkości cysterny i gromadzić prąd :lol:

 

Kupujemy? :>

 

Trasa Breslau-Schneidemuhl obfitowała w tanksztele, przy czym zazwyczaj było 5,05 lub 5,09, w Żmigrodzie, Rawiczu i Poznaniu (rondo Obornickie) 4,99 za Pb95. Pomyśleć, że kiedyś były krzyki i protesty, jak cena rosła powyżej 2 zł za litr, a ropa była znacząco tańsza niż benzyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Bytomiu na statoil 5.08zł za 95. Chyba trzeba będzie wrócić do neste, tam jeszcze cena tak nie straszy bo jest poniżej 5zł.

Ciekawe jestem też dlaczego na stacjach carefoura jest o paręnaście groszy taniej niż na innych stacjach, nie ma z nim żadnych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Bytomiu na statoil 5.08zł za 95. Chyba trzeba będzie wrócić do neste, tam jeszcze cena tak nie straszy bo jest poniżej 5zł.

Ciekawe jestem też dlaczego na stacjach carefoura jest o paręnaście groszy taniej niż na innych stacjach, nie ma z nim żadnych problemów?

 

Bo nie zarabiają na tym, że tankujesz, ale na tym, że później pewnie pójdziesz do sklepu na zakupy i tam zarobią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5,15 zł za litr PB, stacja Poczty Polskiej na Towarowej w Olsztynie. Paliwo z Orlenu, ostatnimi czasy zawsze parę groszy taniej niż na Neste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...