Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

1-2-3 Statoil, Szczecin, Chopina ON 4,81 :) cena taka sama jak auchan, stacja nowa, to i zbiorniki czyste (akurat wymienialem filtr paliwa i mialem w słoiku wlane troche, jakosc pewnie taka sama jak na wszystkich stacjach wiec po co placic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tankuje na bp lpg, 50litrów i przejeżdżam 320km co daje 15,63/100

Ta sama ilość gazu tankuje na stacji(prywatna stacja) w mojej wiosce i przejeżdżam 370km co daje spalanie na poziomie 13,5/100km

Skąd bierze się taka różnica w spalaniu? Zaznaczam, że w obu przypadkach starałem się utrzymać podobny styl jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest,że jak baryłka ropy kosztowała 125 dolców a dolar był po trzy złote,to cena benzyny na orlenie była ok.5zł a nawet poniżej(przed wakacjami) a obecnie mamy spadki cen ropy od dłuższego czasu(baryłka 105 dolców)a dolar jest po 2,82zł to mamy najdroższe palio w w historii???

Długo jeszcze będziemy opłacać prezesików kolesi ryżawego zasiadających bezkarnie w zarządzie orlenu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tankuje na bp lpg, 50litrów i przejeżdżam 320km co daje 15,63/100

Ta sama ilość gazu tankuje na stacji(prywatna stacja) w mojej wiosce i przejeżdżam 370km co daje spalanie na poziomie 13,5/100km

Skąd bierze się taka różnica w spalaniu? Zaznaczam, że w obu przypadkach starałem się utrzymać podobny styl jazdy.

 

 

Bo gaz można oszukiwać tak samo jak paliwo.

Po prostu w LPG na jednej stacji dodają więcej tańszego i gorszego butanu a mniej propanu niż na drugiej i stąd różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukoil we wsi:

gnojówka 4,97

Pb95 4,97

Pb98 5,14

 

Fok jea:

Dołączona grafika

 

Telewizor obwieścił, że stacje benzynowe obniżyły ceny, bo jak było w okolicach 5,50, to obroty znacznie im spadły. Odkrywczość tego wniosku mogę skomentować jedynie w sposób, który zawstydzi najbardziej plugawego zapijaczonego szewca.

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet na Statoilu ON po 4,86zł

Tylko dlatego, że na przeciwko jest po taniości Lokoil po 4,84zł.

ul. Wodzisławska w Rybniku.

 

Muszą w końcu zejść z cenami po wakacjach bo się ludzie przerzucają na autobusy.

Znam osoby, które to uczyniły, a znaczna część ograniczyła używanie samochodu na wypady po zakupy do sąsiedniego miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie roznie, najtaniej Lukoil - 4,97zl za 95.

 

Ostatnio w sobote jechalem do Wisly, co mnie rozbawilo, to to, ze na stacjach "wypizdowo dolne" aka Racing czy jak sie tam zwaly, 95 byla po 5,23zl :D Chyba kogos popiescilo, juz nawet Orlen u mnie ma taniej.

 

 

Ps. czytajac te pare komentow w gore to ze mnie chyba jakis burzuj jest, bo czy cena w ta czy tamta, to tankuje 90L na miecha (spowodowane mega super osiagami, moca i w ogole zajebistoscia mego dupo woza, ktory spala ponad 10L na 100 -.- a do 100km/h rozpedza sie 20s ;d)

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burżuj nie burżuj.

Nie rozumiem po co tankować 5x po 50zł zamiast raz do pełna i nie tracić czasu.

Również zapełniam bak zawsze do oporu bo szkoda mi czasu na lanie 5x w miesiącu.

Druga zaleta, łatwiej mi ogarnąć w ten sposób wydatki na samochód.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w wyścigach spod świateł pełny bak może nie lada obciążyć dupolota:D

Hehehe

Nie wiem czy to normalne, czy może kwestia autosugestii ale jak dojeżdżam na rezerwie (4l) i tankuje nagle do pełna (full 60l) to czuć różnicę w osiągach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...