Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na neste przestałem tankować odkąd mam klekota bo zazwyczaj 'pistolety' są całe uwalone ropą i tłuste a na stacji jak wiadomo nie ma rękawiczek foliowych.

Zresztą na mojej wiosce ostatnio widzę, że różnica między np statoil gdzie najczęściej tankuję a neste to raptem 5gr maks. Biorąc pod uwagę brak rękawiczek i fakt, że na neste mam nie po drodze to nie opłaca mi się tam jeździć.

Poprzednim autem jak tankowałem benzynę i różnica w cenie była zdecydowanie większa to owszem, trochę się opłacało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walnąlem się- 5.39 jest na neste za 95. 5.44 wczoraj zapłaciłem za 98 dynamic na lotosie, z -15gr/l za zakupy w ichnym sklepiku.

 

Z drugiej strony- przelicz kwestie odległości od stacji, bo różnica tych paru groszy moze być iluzoryczna i przepalona w drodze.

Tak to polecam 98 z Orlenu na kortowie, 98 na lotosie w kierunku Ostródy. I "standardowe" 98 z lotosu na pstrowskiego(?). Jezeli chcesz jechać po bandzie- zrób zakupy w lidlu za 30zl+ i dostajesz do bodajże 30.11 zniżkę jednorazową na v-cuda (do 30gr za 100tkę nitro+)- co nie zmienia faktu że są porażająco drodzy.

Tak, zdaję sobie sprawy z tej ułudy oszczędności kiedy ktoś jedzie na drugi koniec miasta bo jest taniej o 3grosze. Właśnie dlatego z kortowskiego orlenu na pewno nie skorzystam, bo to co wystoję w korkach...

Spróbuje w Ostródzie w takim razie, ostatnio z tego co pamiętam było o te parę groszy taniej niż w Olsztynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...