Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj auchan w rzeszowie: 95 4.14

to tak w ramach wojny z ceną ;) dla porównania Bliska ~4,60zł ( o ile dobrze pamiętam )

Ciekawe jakiej jakości te paliwo za 4 z groszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakiej jakości te paliwo za 4 z groszami.

Dobrej. Zalałem w zeszłym tygodniu z ciekawości praktycznie pusty zbiornik i jakoś mi się nic z autem nie działo. Zresztą, gdyby było złej, to już by ludzie narzekali, a jeszcze nie słyszałem. Tymczasem ile razy ostatnio jestem w Krasnem, tyle razy mi się przypominają komunistyczne czasy, jak się pod stacją w kolejkach czekało parę godzin z kanistrami aż cysterna przyjedzie i zleje benzynę/ON.

 

Na trasie Rzeszów- Dębica ceny 95 wszędzie podobne: koło Sędziszowa Młp i Ropczyc ~4.50 (wczoraj zalałem za 4.45 na stacji Orlenu k. Sędziszowa). W samej D-cy róznie, ale w okolicach 4.40-4.60. Zresztą, zaraz jadę do D-cy to posprawdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielsko-Biala

 

Auchan

pb95 - 4.16

pb98 - 4.38

On - 4.38

 

Shell

 

pb95 - 4.59

pb98 - 4.76

 

Ciekawe czy cena paliwa na auchan moze wynikac z tego ze tam caly dzien do 10 dystrybutorow jest kolejka po 3-4 samochody. ( lokalizacja, ekspres bielsko-cieszyn )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowa odpowiedź: kiepska jakość paliwa. A prawda jest taka, że taka stacja nie jest nastawiona na zarobek, ma być tylko dodatkiem do supermarketu. Marża nie jest wysoka, bo m.in. nie ma myjni, która jest dużym kosztem w prowadzeniu stacji, nie ma również sklepu, toalety itp.

Gorzów Wlkp.:

Wszystkie stacje to samo (zmowa cenowa):

PB95 - 4,54zł.

ON - 4,54zł.

LPG - 2,34zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy cena paliwa na auchan moze wynikac z tego ze tam caly dzien do 10 dystrybutorow jest kolejka po 3-4 samochody. ( lokalizacja, ekspres bielsko-cieszyn )

Ja tam tylko leję do służbowego doblo pb95 do pełna 60l, podjeżdżam pod okienko do kasy, płacę, biorę fakturkę i odjeżdżam

prywatnie nigdy tam nie podjeżdżam i nie podjadę, przy zakupach w oszołomie czy przejazdem ekspresem

Już nie raz widziałem desperatów w nowych dieslach hehe

najbliżej mi do Bp na cieszyńskiej, tyle że jak tankowałem w zeszłym tygodniu to ceny nie drgnęły w dół ani o grosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko leję do służbowego doblo pb95 do pełna 60l, podjeżdżam pod okienko do kasy, płacę, biorę fakturkę i odjeżdżam

prywatnie nigdy tam nie podjeżdżam i nie podjadę, przy zakupach w oszołomie czy przejazdem ekspresem

Już nie raz widziałem desperatów w nowych dieslach hehe

najbliżej mi do Bp na cieszyńskiej, tyle że jak tankowałem w zeszłym tygodniu to ceny nie drgnęły w dół ani o grosz

Znam desperatów, którzy na paliwie smażyli godzinę wcześniej obiad.

Tymczasem sytuacja z pola bitwy w Krasnem, z wczorajszego popołudnia:

Dołączona grafika

  • Diesel- 4.04,
  • 95volt- 4.23
  • 98volt nie pamiętam, ale też tania w porównaniu do pozostałych stacji.
Korek praktycznie od samego ronda Pobitno, na obu pasach aż do wjazdu/wyjazdu z Auchan. Pan kierujący samochody do zwalniających się dystrybutorów powiedział że taki ruch mają przez cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korek praktycznie od samego ronda Pobitno, na obu pasach aż do wjazdu/wyjazdu z Auchan. Pan kierujący samochody do zwalniających się dystrybutorów powiedział że taki ruch mają przez cały dzień.

to samo jest przy auchan na modlinskiej i przy kerfie na glebockiej w warszawie... w weekendy tam sa takie kolejki ze ktore polowe drog parkingow blokuja :lol: A jak jeszcze auchan mial promocje przez miesiac jak stacje postawili i paliwo bylo po 4.01zl... :lol: Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdzac troche ostatnio zauwazylem, ze w Radomiu jest smiesznie tanie paliwo - 4.15 za ON, 4.19 za Pb95 (ceny z Lukoil i Neste). W Wawie i w Kielcach juz ok. 4.30/l

A w Gliwicach na Neste tankowalismy ON po 4.09 za litr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORLEN w Białogardzie przy Kauflandzie, o ile dobrze pamietam to ON cos okolo 4,33, ON Verva okolo 4,46 +/- pare gr :), jeszcze pare dni temu oba bylo o 10-15gr drozsze. W karlinie ON na stacji jakiejs tam 4,29 chyba

 

ps starosc nei radosc, slaba pamiec juz mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...