Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

Poznań

Neste ul. Szwajcarska obok CH M1

pb95 4,09zl (promocja -5gr przy platnosciach karta czyli tankowałem za 4,04zl) :)

 

A no no to jest git promocja :) ale chyba tylko z tego co widzialem do 30 pazdziernika/listopada ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się obraziłem na Orlen na AK w Krk... Może to przypadek (bo nie pierwszy raz na tej konkretnej stacji tankowałem), ale po ostatnim tankowaniu u nich ON silnik dostał większych wibracji i głośniej chodził.

 

Natomiast fajne jest całkiem paliwko na Arge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszalin - bylo 4,90 nawet za litr pb 95, teraz roznie , w granicach 4,50-70

No ceny w koszalinie powalaja, jak w innych czesciach polski sa lekko ponad 4 zł, w białogardzie nawet ceny oscyluja w granicach 4.30-4.50 zł, a za ON 4.11 najtaniej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tczew intermarche ON 4.03 nie tak zle :)

Ja tam nie ryzykuję - wolę dołożyć 9gr/litr i zatankować na BP.

btw.

Po raz pierwszy ceny w Tczewie są niższe niż w Gdańsku :)

 

Przed remontem krajowej jedynki zazwyczaj tankowałem w Pszczółkach na Orlenie - tam było najtaniej. Niestety obecnie przejazd jedynką doprowadza mnie do szewskiej pasji, pozostaje więc Tczew. Jeszcze niedawno w Gdańsku na Świętokrzyskiej były dobre ceny ale ostatnimi czasy chyba się zmówili (trzy stacje bardzo blisko siebie) i trzymają wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już sama nazwa stacji przeraża (Lukoil) - brr, co Ci ruscy tam leją to buk raczy wiedzieć.

Odkąd mam diesla z CR to leję tylko na Statoil - akurat u mnie w mieście wychodzi jeżeli nie najtaniej to przynajmniej nie zawyżają cen jak Orlen.

Do tego zbieram pkt w programie Premium Club.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rosolini: takze mam takie zdanie... raz juz w accordzie mialem wyciagany jakis syf z baku, bo takie paliwo bylo na jakiejs noname stacji :) Od tej pory Orlen/Statoil a najczescie Lukoil :P

Też się naciąłem kiedyś na benzynie właśnie z Intermarche - silnik zamulił kompletnie. Przeszło mu dopiero po zatankowaniu na Shellu.

 

 

Mnie już sama nazwa stacji przeraża (Lukoil) - brr, co Ci ruscy tam leją to buk raczy wiedzieć.

Odkąd mam diesla z CR to leję tylko na Statoil - akurat u mnie w mieście wychodzi jeżeli nie najtaniej to przynajmniej nie zawyżają cen jak Orlen.

Do tego zbieram pkt w programie Premium Club.

Stacje JET są chyba obsługiwane przez Lukoil a tam tankowałem ropę wiele razy i nigdy nie było problemu a ceny mają bardzo konkurencyjne. Na samym Lukoilu też parę razy się zdarzyło i też bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...