Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

Bielsko-Biała

 

Shell:

V-power 95 / 4.24 B-)

PB 95 / 3.99

ON / 3.95

 

I tak ma być :D

Mamy o min. 2zł za drogie paliwo i tak ma być ?

W życiu do tych cen nie przywyknę.

To samo z energią elektryczną. Robią machloje na rynku, a później jeb ! podwyżka 30% dla konsumenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ceny ropy szły w góre, to ceny paliw bardzo szybko rosły, a jak ropa idzie w dół, to ceny paliw spadaja duzo wolniej jak rosły. Po prostu producenci paliw robią nas w balona i maja wieksze zyski dla siebie, a ludzie i tak sie cieszą, że cena spadła o pare groszy. Tak to u nas jest niestety. :-?

 

Druga sprawa, to te wszystkie opłaty zawarte w cenie paliwa, które tez są czystym złodziejstwem. Dlaczego w takim USA litr benzyny moze kosztowac przeliczajac na złotówki w przybliżeniu 2 zł, a u nas ponad 4?? I to już jak cena w lato dochodziła w USA do tych 2 zł, to już ludzie zaczynali sie tam buntować i narzekać dlaczego paliwo jest takie drogie.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intermarche i Statoil w bialogardzie za 3,89 zł ON, orlen 3,99zł. (jakies 2 dni temu) najs !

 

A bedac przy temacie paliwa, wiem ze w zime autko wiecej spala, ale ile wiecej ? Moja cordoba w trasie szla 5l/100, mieszane trasa + sporo miasta tak do 6l/100. Ostatnio zalalem 20 l i przejechalem 310km jedyne, gdzie ze 370km powinno byc spokojnie. Co o tym myslicie ? Jeszcze zimy nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukOil Wrocław Armii Krajowej - Pb95 - 3.72, Pb98 - 3.84, ON - 3.74.

 

EDIT:

Dzisiaj ta sama stacja Pb95 - 3.62, Pb98 - 3.78 (chyba), ON - 3.64.

 

Jak tak dzień w dzień będzie taniało o 10 gr to z jednej strony fajnie, ale z drugiej mogli od razu o te 20-30 gr. obniżyć cenę, wczoraj zalałem pół baku za 3.72, a jutro może być za 3.52.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowice, Neste przy Belgu. O ile dobrze pameitam to we srode rano ON byl po 3.73pln a po pracy jak przejezdzalem to 3.66pln. Makabra. Niewtajemniczonym przypominam ze na niektorych stacjach Neste placac karta dostajemy dodatkowe 5gr/l rabatu. Przy takich spadkach to moze nie istotne ale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wreszcie cena benzyny bedzie na poziomie ceny coli ;) i watpie zeby takiej coli za 99 groszy z biedronki ;D

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na orelnie tankowałem za 95 jakoś 3.93 , poniżej 4... dobre paliwo w takiej cenie, niesamowite ze az tak potaniało

Na Radzymińskiej w Warszawie widziałem kilka dni temu PB98 po 3.91 (ceny PB95 i nazwy stacji nie wyłapałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wreszcie cena benzyny bedzie na poziomie ceny coli ;) i watpie zeby takiej coli za 99 groszy z biedronki ;D

watpie ;) cola to 4zl za 2l nie ma szans zeby paliwo kosztowalo 2zl/l :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coca cola kosztuje raczej 5zl za 2L, a nie 4 ;) zreszta neo_x chodzilo pewnie o butelke 1L ktora kosztuje jakies 3,50zl

w kraku ceny sa duzo wyzsze niz w rzeszowie. na bliskiej pb95 i on po 3,89, a ten bioeter czy jak to sie tam zwie 3,69.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coca cola kosztuje raczej 5zl za 2L, a nie 4 ;) zreszta neo_x chodzilo pewnie o butelke 1L ktora kosztuje jakies 3,50zl

w kraku ceny sa duzo wyzsze niz w rzeszowie. na bliskiej pb95 i on po 3,89, a ten bioeter czy jak to sie tam zwie 3,69.

u mnie w supermarketach jest po 4zl :] pepsi za 3,5zl 2l...

u mnie ropa jest po 3,65zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem że Pepsi podrożała!! :o 0,5l kosztuje 2,80 (poprzednio 2,50) a 1l kosztuje 3,90 (poprzednio 3,60) :/

ludzie gdzie wy kupujecie pepsi :| nawet w zabce jest za 3,89zl za 2l... koniec OT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tez chodze do tego lewiatana :P

 

a tak seri to b. czesto idzie spotkac za 3.99 2 litry

 

a w carrefoure na dole w galerii krk coca-cola 1l 3.10 :)

 

EDIT: 3.84 u mnie na shelli za Pb 95

Edytowane przez Dandek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...