Skocz do zawartości
Pageup

Pb 95, Pb 98, On, Lpg, Cng ...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zauwazylem jedna rzecz na pobliskim Shellu. Od jakiegos czasu VPower Racing kosztuje 4,99, natomiast zwykly VPower byl 20-30 groszy tanszy, teraz roznica wynosi zaledwie 2 grosze na litrze. To jasno pokazuje, ze koncerny nie chca przekroczyc tej bariery 5 zlotych za litr, pomimo tego, ze ludzie "i tak kupia". Wiadomo, ze jak ich przycisnie to przebija, ale dopoki beda mogli to sie z tym wstrzymaja. Chociaz cena i tak jest chora :( 4,7 za PB95....a na poczatku roku bylo cos 3,2 czy jeszcze mniej, ehh :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio tankuje na stacji ST1 na Hubskiej we Wrocku, Pb95 4.29 zł, Pb98 4.49 zł. Zalałem cały bak żadnych negatywnych zmian w zachowaniu silnika nie zaobserwowałem także mogę stację polecić zwłaszcza, że na Shellu po drugiej stronie Pb95 jest za 4.64 zł.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena i zachowanie to jedno, ale zasięg na baku to drugie.

 

Powiedz, czy na armi krajowej w Lukoil były zniżki weekendowe?

Pół baku już zeszło i zasięg podobny jak w przypadku tankowania na innych stacjach ciężko jest tak dokładnie porównać kilometr w kilometr zwłaszcza, że raz stoi się dłużej w korku raz krócej czasami trzeba bardziej depnąć raz mniej, nie mniej jednak zasięg w mieście w normie.

Oczywiście zapomniałem dodać, że ceny na tej stacji są tak niskie gdyż dopiero co ją otworzyli więc naganiają klientele, później pewnie ceny będą na poziomie NESTE, ale póki co nie jest źle na razie mogę tankować jak cena podskoczy zmieni się stacje.

W weekend nie jechałem Armii Krajowej, więc nie wiem, ale na Luku obok Polmozbytu na Kamiennej (na końcu Hubskiej w stronę Gaju) cena w weekend była taka sama jak w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena i zachowanie to jedno, ale zasięg na baku to drugie.

 

Powiedz, czy na armi krajowej w Lukoil były zniżki weekendowe?

w Krakowie na Lukoilu tez byly znizki weekendowe, ktore sie juz skonczyly :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krosno i okolice:

LPG Shell 1.92

LPG firma "Uduś" 1.89

Reszta po 1.92 lub 1.93

 

PB95:

Shell bodajże 4.62

PKS Krosno 4.59

stacja "Uduś 2" 4.50

reszta po 4.60 +/-5 groszy

 

Żeby było ciekawiej, to poniedziałek-środa byłem w Zakopcu i im bliżej Zakopca, tym ceny wyższe. Niby fajnie, ale w Rzeszowie jest jeszcze taniej...

 

Gdzieś w okolicach Nowego Sącza gaz po 2.03, potem bliżej Gorlic 1.99. W samych Gorlicach i Jaśle nie zwróciłem uwagi, ale chyba drożej niż w Krośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do mastertab. Gdzie dokładnie ta stacja ST1 na Hubskiej się znajduje? Trzeba spróbować tej taniości. Znasz może aktualną cenę?

Cena 3 dni temu (nie zmienia się już od ponad miesiąca) Pb95 4.29 zł, Pb98 4.49 zł, ON 3.61 zł.

Dokładnie znajduje się tutaj, to jest koniec Hubskiej zaraz jest Kamienna, Polmozbyt, Łukoil i skrzyżowanie z Armii Krajowej (to jest to skrzyżowanie gdzie jest McDonald).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIGDY nie tankuje na orlenie.. chyba ze musze bo wiem ze na nastepna stacje juz nie dojade. Tankuje w 95% na stacjach neste... szybko sam sie obsluguje i nie stoi sie w kolejkach do kasy.

Wiec szczerze za bardzo nie wplyne na ten bojkot.. aczkolwiek pomysl szczerozloty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Orlen - Jelcz Laskowice - E95 4.14, nie chce się wierzyć bo we wrocławiu średnia orlenowa cena to wciąż 4.40-4.50. Choć troche strach tankować bo nie wiadomo jak bardzo rozcieńczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...