Skocz do zawartości
Phenomen

Co moze GF2TI64DDR ???

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podzielic sie osiagami ew. co moge zrobic zeby z tej karty wycisnac cos wiecej!!! Otoz moj GF 250/422 @263/444 wyciaga w defaultowych ustawieniach w 3dmarku 2001 SE 5000-5050pkt. Nie zakladalem na niego zadnych radkof na pamiatki,a Na GPU mam standartowy (bardzo mizernie wygladajacy) radiator+wentylek Pixelvieva. Nie wiem ile moge pociagnac jeszcze cora zeby go nie zjarac!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielic sie osiagami ew. co moge zrobic zeby z tej karty wycisnac cos wiecej!!! Otoz moj GF 250/422 @263/444 wyciaga w defaultowych ustawieniach w 3dmarku 2001 SE  5000-5050pkt. Nie zakladalem na niego zadnych radkof na pamiatki,a Na GPU mam standartowy (bardzo mizernie wygladajacy) radiator+wentylek Pixelvieva. Nie wiem ile moge pociagnac jeszcze cora zeby go nie zjarac!?!

Wez zmien chlodzenie, a potem pogadamy. Tkie podkreceniew to goowno nie podkrecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPC Axp 2000+ Ecs k7s6a hdd baracIV 80gb 256 ddr 333mHz , a propo zapomniałem co polecacie znaczy się na pamiątki miałem założyc coś własnej roboty - znaczy sie pociac cos wiekszego. Ale nie wiem co wrzucic na cora aby uzyskac duza wydajnosc przy nieduzym wydatku!!???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPC Axp 2000+ Ecs k7s6a hdd baracIV 80gb 256 ddr 333mHz , a propo zapomniałem co polecacie znaczy się na pamiątki miałem założyc coś własnej roboty - znaczy sie pociac cos wiekszego. Ale nie wiem co wrzucic na cora aby uzyskac duza wydajnosc przy nieduzym wydatku!!???

Cooler od Celerona Socketowego - BOX -cichy i tani :P

SZUKAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj GF2GTS Pro jest b.podobny do Gf2Ti(jesli chodzi o taktowanie). Kreci sie z 200/400 @ 260/460(Gf2 Ultra). Na takim ustawieniu przechodzi 3dmarka i daje 5305 pktow :) Czasem, gdy renderowana jest np. jakas mgla pojawiaja sie zielone pixelki gdzieniegdzie. W sumie to one nie przeszkadzaja, ale moze akurat znikna jak zaloze na pamiatki radiatorki. Na razie jest tylko 1 na GPU. Mysle, ze Twojego gf2Ti stac na wiecej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też proponuję cooler od celerona, to tylko 10zł a wydajność o niebo lepsza. a cooler do slotowego celerona byłby super bo można z niego odciąć radiatorki na pamięci!!!

a z zamocowaniem nie będzie problemu, wystarczy odmierzyć rozstaw otworów i wywiercić je w radiatorze (będzie lekko na ukos)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielic sie osiagami ew. co moge zrobic zeby z tej karty wycisnac cos wiecej!!! Otoz moj GF 250/422 @263/444 wyciaga w defaultowych ustawieniach w 3dmarku 2001 SE  5000-5050pkt. Nie zakladalem na niego zadnych radkof na pamiatki,a Na GPU mam standartowy (bardzo mizernie wygladajacy) radiator+wentylek Pixelvieva. Nie wiem ile moge pociagnac jeszcze cora zeby go nie zjarac!?!

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=116...ighlight=gf2+ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...