Skocz do zawartości
Mernest

Dżejson

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś to zainteresuje, mam tylko nadzieję że nikt mnie za to nie zlinczuje. Najlepsze jest to że ten nijaki Norbi0275 na samym początku kręcił filmy aby wymśmiewać "meneli" a teraz pomaga jednemu z nich.

 

Norbi! jaki ty jestes wielkoduszny i wspanialomyslny ze pomagasz temu biednemu chlopakowi, ktory pogubil sie w swoim zyciu! Teraz chyba kazdy tak pomysli po wykasowaniu tych filmikow na ktorych nabijales sie i ponizales innych. Moze naprawde nastapila przemiana w twoim zyciu i jestes jak Oscar Schindler? chcialbym w to uwierzyc..

http://www.youtube.com/Norbi0275

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wycztalem, to koles nagrywal meneli i sie z nich nabijal.

Poprzestawial sobie w glowie i przestal, pokasowal filmiki z netu.

I teraz ten sam koles podobno pomaga jednemu z meneli.

Tak mi sie wydaje. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dostaniemy jakiś tort czy coś? Bo za bardzo nie wiem czego od nas w tym momencie oczekujesz?

"Może kogoś to zainteresuje" a czy musze czegoś od was wymagać ? chciałem wam tylko przekazać historie człowieka który jest na tych filmikach, komu się to nie podoba to może to olać przecież was nie nakłaniam do oglądania tego.

 

P.S poca moge ci przygotować tort tylko moje zdolności kulinarne są bardzo kiepskie :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dzejson jak dzejson ale ten norbi jest niezły.... hasełka wymiatają

"słyszałem, że twoja żóna miała welon z koca, a tyś jechał do śłubu na dzikiej świni" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z tym gościem (Norbertem), który kręci te filmy, ostatnio wywalił prawie ze 100 ze swojego konta, bo jak mi powiedział ma problemy, ktoś nawet do prokuratury na niego chce złożyć zażalenie, że dokucza "bezbronnym" ludziom. Takich dwóch żulków (gwiazdy the best of the best Orzeł i Łabuk) + kilku ich kumpli już mu chcieli, ze tak łagodnie powiem wpier*** spuścić, także też ostatnio przyhamował. Jednak to co robi dla jednego faceta, tytułowego Dżejsona (Tomka) to jest na prawdę piękna rzecz, najpierw mu dokuczał tak jak innym, ale jak zobaczył co się z nim dzieje (facet miał delirke, o mało nie zszedł z tego świata) to wzioł go za szmaty z ziemi, kupił jedzenie, odział, załatwił prysznic i jak wytrzeźwiał zawiózł na detoks. Teraz regularnie go odwiedza i wspólnie z innymi stara się zapewnić mu jakiś nowy start. Ostatnio na allegro zlicytował sweter od Dżejsona za 200zł (oczywiście pieniądze idą na utrzymanie Tomka).

 

Dla przykładu jeden z jego pierwszych i chyba najlepszych filmików z Orłem i Kobrą w roli głównej: Skok na hurtownie jaboli

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na youtube w szukajce szukajcie "gamecompton", ostało się jeszcze kilka filmików na innym koncie(tych hard). Trylogia dżejsona jest jaka jest, ale tamte filmiki były idiotyczne lecz pokazywały jak alkohol i głupota potrafi zniszczyć normalnych ludzi... Wybrali co chcieli po prostu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:sad:

 

Ten koles co to kreci to jest strasznie zalosny, z czego tu sie smiac ?! Jak bym go spotkal dostal by odrazu w lampe i tyle by pokrecil.

Większość filmików jest chamska, ale czasem zdarzają się prawdziwe rodzynki, jak np. ten o skoku na hurtownie jaboli. Druga sprawa to nie wiem czy byś sie odważył mu dać w lapme, bo z niego to drugi Pudzian jest :wink:

 

EDIT: Teledysk o Dżejsonie, jak widać jest sławny na całym świecie :wink:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje: Przed chwilą został wyemitowany materiał o Dzejsonie... Dzejson miał szanse wyjść na prostą, był już ogolony, nie czuł pociągu do alkohulu, miał zaczac pracować... Miał już zapewniony dom... Niestety, pieniądze od internautów które zostały przekazane dla Tomka, zostały mu nieodpowiedzialnie przekazane do ręki, co prawda w zaufaniu lecz niestety. Poszedł sobie na zakupy... I wrócił z piwem i ćwiartką wódki... Następnie znów spadał na dno... Odwiedzono jakiś dom gdzie on spał, nie wiem z jakiej okazji tam był, przyznał się że pije Wiśniówki i denaturat..." Najgorsze jest to że Dzejson stwierdził że nie chce już żyć i nie ma dla kogo żyć, od czasu gdy nakręcono go w tym mieszkaniu Drzejsona nie widziano nigdzie :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alkoholizm to choroba od której takiego menela ciężko odciągnąć, większość meneli kończy przeważnie w ten sam sposób... myślę, że się domyślacie w jaki.

I Mimo to, masz taki tekst w przypisie?

"Wino pije ten, kto kocha życie"

To pozytywne czy negatywne stwierdzenie?

 

Co do dzejsona - niczego innego się nie spodziewałem. Człowiek który raz się chemicznie uzależlił od alkoholu, już nigdy z tego nie wychodzi, o ile nie ma innej osoby, która prowadzi kontrolę nad tym procederem.

 

Mówią, że alkohol jest dla ludzi, a ja mówię, że to rządowy biznes, tak samo jak fajki oraz przede wszystkim leki (!) Te ostatnie od czasów polio żadnej choroby nie wyleczyły. Z aids znajdą tylko sposób na zaleczenie tego, nie na pozbycie. Świat to jeden wielki kartel, który na takich ludzi jak dzejson wogóle nie zerka. "Bo nie wolno go zmusić do odwyku" - a przywiązać drania na dwa miesiące do krzesła. Po rozwiązaniu pobiegnie po alkohol? to przywiązać go znowu. Aż nie tknie alkoholu ze strachu przed trzęsiawkami. Wtedy poukładać mu życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Człowiek który raz się chemicznie uzależlił od alkoholu, już nigdy z tego nie wychodzi, o ile nie ma innej osoby, która prowadzi kontrolę nad tym procederem....

Znam sporo ludzi, ktorzy kiedys pili nalogowo przez 10lat... i Nie pija juz przewaznie dobre 8/10lat.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak reagują gdy zapytasz ich czy marzą o tym aby się naj....ać? Taki mały teścik na prawdomówność.

 

Są sposoby tj. AA, czy kościół aby się z tego wydostać. Ostatecznie litość nad własną rodziną/ ich błaganie. Chciałbym zobaczyć przykład samotnie żyjącego pijaka który przestaje chlać i naprawia swoje życie, bez ówczesnego otarcia się o śmierć.

 

Gdy tracisz kontrolę nad sobą w takim stopniu, już nigdy jej nie odzyskasz.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zal mi takich ludzi :( (dosłownie). Mimo to nie radze rezygnować z pomycy takim ludziom. Nie zawsze sie nie udaje ale warto probować aż do skutu a co najważniejsze szanować ich i sie z nich nie nabijać. Prosta zasada szanuj każdego a będziesz szanowany.

Odkopuje: Przed chwilą został wyemitowany materiał o Dzejsonie... Dzejson miał szanse wyjść na prostą, był już ogolony, nie czuł pociągu do alkohulu, miał zaczac pracować... Miał już zapewniony dom... Niestety, pieniądze od internautów które zostały przekazane dla Tomka, zostały mu nieodpowiedzialnie przekazane do ręki, co prawda w zaufaniu lecz niestety. Poszedł sobie na zakupy... I wrócił z piwem i ćwiartką wódki... Następnie znów spadał na dno... Odwiedzono jakiś dom gdzie on spał, nie wiem z jakiej okazji tam był, przyznał się że pije Wiśniówki i denaturat..." Najgorsze jest to że Dzejson stwierdził że nie chce już żyć i nie ma dla kogo żyć, od czasu gdy nakręcono go w tym mieszkaniu Drzejsona nie widziano nigdzie :-(

Alkoholizm to straszna rzecz. Z tego praktyczie sie nie da wyjść albo jest bardzo trudne. Nie przez przypadek alkohol był na 2 miejscu wśród środków uzależniających a marihuana poza dziesiątką (nie pamietam nazwy tej listy ale chyba była zrobiona przez światową organizacje zdrowia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Mimo to, masz taki tekst w przypisie?

"Wino pije ten, kto kocha życie"

To pozytywne czy negatywne stwierdzenie?

można pić a można chlać, ja osobiście lubię się napić winka bo zwyczajnie je lubię, z tym skosztować raz w tygodniu i raczej winka wybornego po kolacji, a nachlać się na ławce jabolami to jest lekka różnica i zaręczam, że ja należe do tej pierwszej grupy.

 

 

Znam sporo ludzi, ktorzy kiedys pili nalogowo przez 10lat... i Nie pija juz przewaznie dobre 8/10lat.

też znam takich ludzi którzy przez te 10 lat które chlali na umór, stracili spory majątek, zajechali wątroby i wyrządzili niesamowite szkody swoim bliskim, ale chodzi o to, że właśnie mieli tych bliskich w postaci żon, dzieci czy dalszej rodziny którzy mimo tego, że osoba się stoczyła potrafili w nią uwierzyć i wyciągnąć z tego bagna, w przypadku takiego menelka jakim jest tu tytułowy Dżejson pewnie jest trochę inaczej.

Reasumując jeżeli ma się kogoś u boku kto w Ciebie wierzy i dąży do tego by wyciągnąć Cię z bagna jesteś w stanie wyjść z alkoholizmu i się opamiętać... natomiast jeżeli tej pomocnej dłonie nie będzie, no to cóż wcześniej czy później taki Dżejson i jemu podobni kopną w kalendarz bo organizm ludzki to nie chleb przez który można przepuszczać denaturat bez szkody.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czasu gdy nakręcono go w tym mieszkaniu Drzejsona nie widziano nigdzie :-(

Jezeli sie nie myle to dzisiaj widzialem Dzejsona w 702 jak jechal na ligote (ci co miszkaja w gliwicach to wiedza o co kaman) nie wygladal na nachlanego, wrecz przeciwnie moze znowu ktosmu pomaga wyjsc z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak heroina... coraz więcej i więcej... chociaż może za mocne porównanie, no ale do trawki nie będę porównywał, bo ta 2 jest "parenaście" razy mniej szkodliwa od również narkotyku - co prawda nie postrzeganego jako takiego - Etanolu... :-( Który prawde mówiąc jest definitywnie niebezpiecznym narkotykiem... A tak jak powiedziałeś wyjść z TAKIEGO alkoholizmu jest niemalże tak trudne jak z heroinizmu... Praktycznie nie możliwe :/

Edytowane przez piec22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że alkohol jest dla ludzi, a ja mówię, że to rządowy biznes, tak samo jak fajki oraz przede wszystkim leki (!) Te ostatnie od czasów polio żadnej choroby nie wyleczyły. Z aids znajdą tylko sposób na zaleczenie tego, nie na pozbycie. Świat to jeden wielki kartel, który na takich ludzi jak dzejson wogóle nie zerka. "Bo nie wolno go zmusić do odwyku" - a przywiązać drania na dwa miesiące do krzesła. Po rozwiązaniu pobiegnie po alkohol? to przywiązać go znowu. Aż nie tknie alkoholu ze strachu przed trzęsiawkami. Wtedy poukładać mu życie.

Szkoda, ze jedno i drugie jest duzo starsze od wspolczesnych rzadow - no chyba, ze nalezysz do ludzi wierzacych w tajne organizacje snujace swoje spiski od wiekow :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...