Skocz do zawartości
Qla

Rekordy w kręceniu AXP 1700+ (same wyniki WCPUID)

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwują mnie gostki , co się chwalą ze nie wiem jak mają podkręconego sprzęta, w podpisach 2200Mhz na 1.45V (nie chcąc urazić nikogo kto rzeczywiście ma ładnie wykręconego kompa) a jak przychodzi co do czego to :

- komp normalnie nie jest podkręcony - pożyje nie 5 tylko 15 lat (za 5 lat to bedzie jak celina 300 dzisiaj)

LUDZIE WPISUJCIE NA JAKICH USTAWIENIACH NA CO DZIEŃ PRACUJECIE A NIE NA JAKICH 3D MARKA przy kumplach przy 70* robicie

- netu nie ma

- bios pada

- nie mam klucza do 3dmarka np. ;)

- babcia właśnie umiera i robie jej masaż serca

itd., itp

 

Nie podajcie wyniku O/C jak wam proc wstaje ... bo mój wstawał na ponad 2300Mhz (12,5xkiepskie pamieci) tylko na ilu na codzien chodzi

 

Moc audio tez można w P.M.P.O. podawać i dla 30 watowego głośnika P.M.P.O. można liczyć w tysiącach ;)

 

LOL ... z tego co widze moje 2 Ghz są wiecej warte niż niektóre 2400Mhz ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moj może być??

Cos mi sie wydaje, ze nie OC'niesz tego proca na 2500MHz (wg twojego podpisu). Na 2500+ to sxpoko pojdzie, ale 2500MHz to raczej marzenie przy normalnych warunkach... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, ja mam to co wpodpisie caly czas. Przedtem mialem 12.5x166 teraz mam 11.5x180 co daje 2070 MHz. Troche mialem wysokie temp - po kilku godzinach 47* a w stresie do 50 dochodzilo. Polozylem wiec na bloku wentyl i do 40 nawet nie dochodzi... ach to CPC. Tak wiec mam teraz 11.5x180 - temp do 40* i tak caly czas pracuje. Aha VCORE 1.70 a plyta zawyza na 1.72

 

Max co z niego bylo to 188x12.5 = 2350 MHz i wiecej na razie mi sie nie udalo. Przy takich ustawieniach wstal dzisiaj na 1.9 VCORE ale jakies 2 tygodnie temu na 2.025 przechodzil 3DMARKA i spalilem zasilke.

 

Takie mam wyniki.

 

PS. Moj post jakies 3 posty temu to byl zart ofcourse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedNacz gdzie ten wynik ??? Stchórzyłeś ???   :?

Moze kolejny przekret :?: Cholera - to jakas epidemia 8O :!:

Masz rację Dimek. I zgadzam się z powyższymi postami. W podpisie należy umieszczać ustawienia, na których pracujemy na codzień. Dlatego ja nie mam wpisane 2425MHz a "jedynie" 186x12. Do maxymalnych wyników są specjalne topiki, ale ogólnie umieszczanie wyników otrzymanych na parę minut & "zima cooling" w podpisie jest niepoważne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Dimek. I zgadzam się z powyższymi postami. W podpisie należy umieszczać ustawienia, na których pracujemy na codzień.

 

Swieta prawda...

To tez niezly wynik jak na codzienna jazde. Ja w poniedzialek bronie prace magisterska i dopiero wtedy zaloze znowu swoje WC i sie zacznie OC :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje na tych ustawieniach co w podpisie na codzień.

Co do wyniku to mam taki

CCR - 9859

http://www.dzikie.net/ccr/wyniki.php

Jestem na 16 miejscu ale będzie lepiej

muszę wejść do 10 :twisted:

 

Amd Athlon Xp 1700+ @ 3100+ (11.5X214) (JIUHB302) 2.05V to już chyba maks. na tej płycie. WC,EPOX 8K3A+ WC , GF4TI 4600 (350,700) WC ,512 DDR KINGSTON 333 (2.7) SB AUDIGY,CDRW LITEON 48X12X48 ,DVD 16X48 LG. Seagate V Barracuda 80GB temp. idle 45C stress 51C

3DMark 2001 Se - 14000

3DMark 2003 - 2200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatek proponuje zrobic obraz dysku ghostem, formata i nie wgrywanie zadnych <span style="color:red;">[ciach!]</span>l w tym sterow zwlaszcza SB AUDIGY i lanu. ja jak wgralem stery dzwiekowki to fpsy w q3 spadly mi z 350 na 270...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje na tych ustawieniach co w podpisie na codzień.

Co do wyniku to mam taki

CCR - 9859 

http://www.dzikie.net/ccr/wyniki.php

Jestem na 16 miejscu ale będzie lepiej

muszę wejść do 10  :twisted: 

 

Amd Athlon Xp 1700+ @ 3100+ (11.5X214)  (JIUHB302) 2.05V to już chyba maks. na tej płycie. WC,EPOX 8K3A+ WC , GF4TI 4600 (350,700) WC ,512 DDR KINGSTON 333 (2.7) SB AUDIGY,CDRW LITEON 48X12X48 ,DVD 16X48 LG. Seagate V Barracuda 80GB temp. idle 45C stress 51C 

3DMark 2001 Se - 14000 

3DMark 2003 - 2200

Lepiej dodaj sobei w profilu podpis do sygnaturki a nie wklejaj do kazdeog posta... LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w poniedzialek powalcze z takim Athlonem na KT133A :)

Zobaczymy ile wyciagne :)

RedNacz, znowu sie nie popisales :) :lol:

Qpa dales ciala, oszustwem sobie tylko wrogow narobiles :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedNacz zawsze durzo krzyczał i zamieszania robił a teraz wyszedł na takiego na jakich sam sie darł na oszusta albo tchurza no albo mu babcia umierta i masarz serca robi behebheb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bezczelny oszust. 

 

System Clock 210.34 MHz 

System Bus 400.68 MHz DDR 

 

Powinno być: 

 

System Clock 210.34 i System Bus 420.68 MHz ! 

 

OMG Qla idź się lepiej teraz pochlastaj ze wstydu, a ja się dziwię, że taki hard "Overclocker" mechl!n nawet nie zauważył podstępu. Tymczasem idę wypić piwo z Gulisesem o ile postawi

A wiesz co to asynchronik ??

Proc żeczywiście ma steping A0 napięcie 2V. Maks śmiga na 210x13 natomiast nie mam odpowiedniego chłodzenia (mam <font color="#FF0000">[ciach!]</font> radiator i wentyl ) i dlatego na 210x13 chodzi jakieś 1,5 minuty, temp93 *C . Później sie wyłącza. Jak zkręce chłodzenie odpowiednie to spróbuje podnieść jeszcze troche. Narazie to tyle.

HAHAHHABAUBHUHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Tak się uśmiałem, że prawie się zesrałe. Człowieku!!!!! 90 C!!!!!!!!!!!!!

 

To masz grzanke a nie procesor. Idź się utop. A asynchronik to chyba jakaś choroba wieku dziecięcego. Ile niby asynchronicznie jest tam procent co?

chłopie gó*** sie znasz a bierzesz udział w tym forum jak nie wierzysz sam przyjedź i sprawdź :P

nie pyskuj bo po pysku...

Stary musiałbyś najpierw przyjechać do tychów. :) a to troche jednak od warszawy jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bezczelny oszust. 

 

System Clock 210.34 MHz 

System Bus 400.68 MHz DDR 

 

Powinno być: 

 

System Clock 210.34 i System Bus 420.68 MHz ! 

 

OMG Qla idź się lepiej teraz pochlastaj ze wstydu, a ja się dziwię, że taki hard "Overclocker" mechl!n nawet nie zauważył podstępu. Tymczasem idę wypić piwo z Gulisesem o ile postawi

A wiesz co to asynchronik ??

Proc żeczywiście ma steping A0 napięcie 2V. Maks śmiga na 210x13 natomiast nie mam odpowiedniego chłodzenia (mam <font color="#FF0000">[ciach!]</font> radiator i wentyl ) i dlatego na 210x13 chodzi jakieś 1,5 minuty, temp93 *C . Później sie wyłącza. Jak zkręce chłodzenie odpowiednie to spróbuje podnieść jeszcze troche. Narazie to tyle.

HAHAHHABAUBHUHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Tak się uśmiałem, że prawie się zesrałe. Człowieku!!!!! 90 C!!!!!!!!!!!!!

 

To masz grzanke a nie procesor. Idź się utop. A asynchronik to chyba jakaś choroba wieku dziecięcego. Ile niby asynchronicznie jest tam procent co?

chłopie gó*** sie znasz a bierzesz udział w tym forum jak nie wierzysz sam przyjedź i sprawdź :P

nie pyskuj bo po pysku...

Stary musiałbyś najpierw przyjechać do tychów. :) a to troche jednak od warszawy jest. Ludzie piszcie co chcecie ja byłem u Qli i widziałem na ile śmigał. Jednym słowem RÓBTA CO CHCETA
LOL ... tak czytam te twoje wypowiedzi i widze ze juz sie sam zamieszales mocno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był niezły plan ale sie przed wami nic nie ukryje. już sie w tym sam <span style="color:red;">[ciach!]</span>a mać pogubiłe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO PO CO DO <span style="color:red;">[ciach!]</span>Y ZAKŁADAŁEŚ NOWY TEMAT?!?!?!?!?! TAKICH TO POWINNI BANOWAĆ OD RAZU!!!!! :mad: JAJA TO SE MOŻESZ ROBIĆ Z KUMPLI!!!!!!! :x :x :x :x :x :x :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był niezły plan ale sie przed wami nic nie ukryje. już sie w tym sam <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mać pogubiłe  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

N/C :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedNacz zawsze durzo krzyczał i zamieszania robił a teraz wyszedł na takiego na jakich sam sie darł na oszusta albo tchurza no albo mu babcia umierta i masarz serca robi behebheb

Heh, a może mu się po prostu komp od tego podkręcania spalił??? :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o moim wyniku?

Niestety nie mam 0.13, tylko Palomino seria AROIA:

Max co osiągnołem na max vcore=1.96V to:

Dołączona grafika

 

Natomiast teraz pracuje na vcore=1.85V / ale asus trche zawyża, więc jest prawie 1.9V

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był niezły plan ale sie przed wami nic nie ukryje. już sie w tym sam <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mać pogubiłe  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Stary... jak zabaczyles ze juz ci nikt nie wierzy to teraz wycofujesz sie ze swojego klamstwa niby ze to zart byl, tak??? wiec ja ci powiem ze powinni cie wy*ebac z tego fotum..... MALO !!! powinienes dostac po mordzie !!!!!! a na dodatek powinni zbannowac twoj IP zebys sie juz nigdy nie mogl na tym forum zarejestrowac. A i tak ja zawsze jak cie gdzies na forum zobacze to bede myslal "AAAaaa... to QLA..... tej frajer qtory myslal ze nas wkreci... ". wiec jednym slowem masz czlowieku (przynajmniej u mnie) prze<span style="color:red;">[ciach!]</span>e...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był niezły plan ale sie przed wami nic nie ukryje. już sie w tym sam <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mać pogubiłe  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Stary... jak zabaczyles ze juz ci nikt nie wierzy to teraz wycofujesz sie ze swojego klamstwa niby ze to zart byl, tak??? wiec ja ci powiem ze powinni cie wy*ebac z tego fotum..... MALO !!! powinienes dostac po mordzie !!!!!! a na dodatek powinni zbannowac twoj IP zebys sie juz nigdy nie mogl na tym forum zarejestrowac. A i tak ja zawsze jak cie gdzies na forum zobacze to bede myslal "AAAaaa... to QLA..... tej frajer qtory myslal ze nas wkreci... ". wiec jednym slowem masz czlowieku (przynajmniej u mnie) prze<span style="color:red;">[ciach!]</span>e...

jak u wszystkich - oszustow na rzeź :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee tam od razu byscie banowali :P chcial sie pobawic i pare osob mu uwierzylo :P

Nie wiem czy sie da modem zbanować. Boże wszystko ludzie biorą na serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz w tym coś śmiesznego ??? Nikt ci już nie uwierzy w jakikolwiek wynik w podkręcaniu, 3DMarku itd. itp.

 

A po drugie ZMIEŃ NATYCHMIAST debilny podpis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...