Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Przekornie postawie plusa :P. Jak na PS3 to ta gierka źle nie wygląda. BF3 pewnie tak samo będzie przepadało za procesorem jak BFBC2, a więc PS3 powinno sobie dać radę, bo co jak co, ale procek w konsolce jest całkiem mocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do warfare packa to mnie śmieszy wszechobecny płacz że ten dodatek ma być ekskluzywny. Pewnie po to ogłosili że go dadzą po czasie wszystkim żeby uciszyć tych klaunów.

 

Klaunów? Rozumiem, że Tobie się to podoba?

 

To tak jakby w Starcraft 2, jeżeli złożyłeś preordera w jednym z wybranych sklepów (pod warunkiem, że nie mieszkasz w jakimś Pakistanie i w ogóle miałeś taką możliwość), to dostaniesz nową jednostkę i dwa nowe ataki, których w żaden inny sposób nie możesz potem zdobyć. Mnie się to w pale nie mieści jak można takie szopki odstawiać.

Owszem, SC2 miał bonusy w kolekcjonerce, ale były czysto kosmetyczne.

 

Przez to, że tacy jak Ty nie widzą w tym nic złego, niedługo gry będą wyglądały tak, że ponad połowa ich zawartości będzie dostępna jako chmara DLC: część płatna, część 0-day, część exclusive tylko w wybranych punktach sprzedaży, a część tylko w cyfrowej dystrubucji. Koszmar.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, widziałem w gram.pl że dają te bonusy, ale:

1. nie zawsze musi tak być

2. gra może być jedynie w polskiej wersji językowej i nie posiadać możliwości grania w oryginalnej,co mi nie odpowiada. Niby wtedy z amazona albo jakiegoś innego sklepu w UK można wziąć... (bo na Steam płacić podwójnej ceny nie mam zamiaru).

 

Chodzi o zasadę, a nie o to, czy to mnie się uda mieć ekskluzywne bonusy... które tak naprawdę nie są ekskluzywne tylko są wyciętą częścią gry i zabrane części nabywców.

Jak konsumenci dają się dymać to skala zjawiska tylko będzie rosła. Zresztą, widać dosyć wyraźnie, że tak właśnie jest.

Coś niedobrego dzieje się ze środowiskiem graczy, tolerują i przyzwyczajają się do obniżania jakości, braku innowacji, ale przede wszystkim do chamskich praktyk marketingowych. Czy mi się tylko zdaje? Chyba nie... :(

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, chodzi o zasadę i popieram Twoją opinię, ale jednak jesteśmy w tej sytuacji najmniej poszkodowani. Sytuacja z BFBC1 wydaje mi się, że była podobna i po jakimś czasie wszyscy dostali te same "bonusy".

 

PS Ze steam wylecą wszystkie gry EA.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak teraz, wycofali się z tego ponieważ podniósł się dym, organizowany był bojkot itp.

No i czym świadczy fakt, że po 3 latach próbują ponownie dokładnie tego samego? Myśleli, że już na tyle zmiękczyli graczy i przyzwyczaili ich do takich praktyk, że tym razem przejdzie. Może za 3 lata już nikt nie powie 'nie', nawet jak będziemy amunicję dostawać w DLC za mikropłatności. ;)

 

Irytuje mnie jeszcze jak kłamią w żywe oczy. Jednoznacznie mówili, że ten cały warfare pack to będzie ex, którego nie będzie można zdobyć w żaden inny sposób. Teraz gdy się z tego wycofali, nagle "zaszła pomyłka, źle ich zrozumiano, oczywiście, że będzie dostępny dla wszystkich nieco później". Dołączona grafika

 

A w jakiejś sieci sklepów w Szwecji w preorderze jest 8 skinów 'specact'. Dołączona grafika

 

Co do wersji PS3, czy to jest potwierdzone, że budynki inaczej wyglądają w wersji na konsolę? Może to po prostu inny build. Czy chciałoby im się wkładać tyle pracy żeby zmieniać środowisko? Chyba, że w niektórych miejscach mocy brakło...

 

 

PS Ze steam wylecą wszystkie gry EA.

 

No to w EA Origin. Też zapewne będzie 2x droższa. Dołączona grafika Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji PS3, czy to jest potwierdzone, że budynki inaczej wyglądają w wersji na konsolę? Może to po prostu inny build. Czy chciałoby im się wkładać tyle pracy żeby zmieniać środowisko? Chyba, że w niektórych miejscach mocy brakło...

 

 

Wcale bym się nie zdziwił gdyby brakło mocy na PS3. Jeden budynek, z któregoś screena jest wyraźnie bliżej gracza niż na PC, a więc przestrzeń mogła zostać pomniejszona co pewnie wymusiło zmianę architektury niektórych budynków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie tak. Mało ramu w konsoli jest tu kluczowe. Do tego GPU ma ograniczenia. Jedynie Cell może tu się wykazać w zależności od zdolności programistów. Mimo to na PS3 nie wygląda to tragicznie,a wręcz całkiem przyzwoicie. Na dużym TV powinno to wyglądać zacnie Oczywiście nawet nie porównuje tego do PC, bo wyraźnie wygląda gorzej. W końcu wydali coś na PC, co będzie mogło wykorzystać potencjał dzisiejszych kart i procesorów. Aczkolwiek nawet tekstury w wersji PC mogłyby być jeszcze lepsze, bo troszkę za mało szczegółowe jednak. Wiem bo oglądałem filmiki w 1080p 60fps i niektóre tekstury były średnie. Za to oświetlenie i modele naprawdę zostały dobrze dopracowane. Gra będzie nastawiona pod MP bardziej więc kwestia tekstur schodzi na drugi plan. Ważne, że i tak wygląda to dość realistycznie. Głównie przez oświetlenie no i fizykę. Będzie dobrze ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samoloty będą tylko w Pre Orderze xDDDDD

 

A tak na serio to w sumie nic nie pokazują to ze się "płotek" psuje jak się strzela to ok fajnie no ale ja chciał bym zobaczyć game play ze wszystkiego jety, heli i brak TV ;/ ciekawe czy znowu pol mapy będzie do heli walić a ta nic nie zdziała bo nie ma odpowiedniego uzbrojenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezenci się zacnie, ale jednak bardzo ciekawi mnie jak będzie wyglądało mullti, i na czym będzie polegać różnica względem

BC2 bo przydało by się mało odświeżenie, BC2 szybko mi się znudziła. Grafa to nie wszystko zgadzam się - dobry konkurent dla MW

który robi się tasiemcem , i przyzwyczaił nas do filmowej akcji, BF ma coś w sobie - w konfrontacji BF i CoD jak na razie prowadzi dla

mnie BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę to oświetlenie map to aż mi dech zapiera. Dawno żadna gra na PC graficznie nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. A kto mnie zna na tym forum to wie ,że jestem bardzo krytyczny jeśli chodzi o dzisiejsze gry, a zwłaszcza grafikę. Nie licze tu na super kampanię , ale jak nie będzie gorsza, a nieco lepsze niż w BC2 to i tak będzie ok. Grafika nadrobi niedociągnięcia w fabule i gameplay'u tak jak to było z Crysis 1. Oby tylko wersja finalna była taka jak na tych screenach i filmikach

 

 

Szczegółowe modele, które lepiej wyglądają niż w Crysis czy nawet konsolowej grze Uncharted 2 ( a te są naprawdę niezłe). Także nawet te teksurki nie spowodują u mnie jakiegoś niedosytu. Zapowiada się killer graficzny, który może wreszcie przejmie pałeczkę od starzejącego się Crysisa 1. Jedyne zmartwienie to mój GTX 460, który już do najszybszych nie należy. Więc mogę zapomnieć o AA.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezenci się zacnie, ale jednak bardzo ciekawi mnie jak będzie wyglądało mullti, i na czym będzie polegać różnica względem

BC2 bo przydało by się mało odświeżenie, BC2 szybko mi się znudziła. Grafa to nie wszystko zgadzam się - dobry konkurent dla MW

który robi się tasiemcem , i przyzwyczaił nas do filmowej akcji, BF ma coś w sobie - w konfrontacji BF i CoD jak na razie prowadzi dla

mnie BF.

 

Nie zapominajmy że BF3 jest następcą BF2 a nie BFBC2 (i na szczęście, mam nadzieje że tak pozostanie). Różnica moim zdaniem gigantyczna. Z COD łączy je wyłącznie to że należą do gatunku FPS. COD to zwykła sieczka...

 

 

Co do screenów, :rolleyes: Sharqi nocą po prostu mnie rozwala, ja chce już grać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim oswietlniem az sie prosi o wprowadzenie czegos na wzor cyklu dnia i nocy (jako ciekawe urozmaicenie przy dluzszych rozgrywkach na jednym serwerze)

 

Coś tam w tym stylu chyba jest ... ale nie wiem czy w multi. To by było faktycznie ciekawe. Np. zaczynasz grać "wieczorem" a kończysz "rano". Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym "zaczynasz gre o 4:30(szarówa, plus ew. księżycowe światło) i patrzysz za pół godziny jak słońce wstaje..." to byłby klimat

a gra od wieczora do rana to jakby ciut nierealne nie sądzisz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na screeny to łeb urywa i mam pewne obaw co do sprzetu czy pociagnie to w max detalach nawet bez wygładzania i filtrowania, tym bardziej że to gra szykowana pod pc tak jak bf2, i jak pamietam to dopiero po drugiej zmianie sprzetu chodziło wszystko jak nalezy (czyli 100fps i all max), zapewne gtx580 bedzie za słaby do tej gry jedynie maniacy typu Sulaco (2xgtx590) pograją jako tako

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej realne! :D Małżonkę wysyłasz na "przymusowy" urlop, pijesz 1L Red Bulla i jazda!!! :D Co do screenów, to te z czołgistami niezła miazga. :)

 

Prawdziwy fan Bf-a nie ma żony ;)

Dołączona grafika

//Edit:

n patrząc na screeny to łeb urywa i mam pewne obaw co do śprzetu czy pociagnie to w max detalach nawet bez wygładzania i filtrowania, tym bardziej że to gra szykowana pod pc tak jak bf2, i jak pamietam to dopiero po drugiej zmianie sprzetu chodziło wszystko jak nalezy (czyli 100fps i all max), zapewne gtx580 bedzie za słaby do tej gry jedynie maniacy typu Sulaco (2xgtx590) pograją jako tako

Pewnym ograniczeniem są konsole. Wiadomo, że będą miały trochę inną wersję, ale jednak duża część jest wspólna. Także jestem dobrej myśli.

 

Ps. Po kiego 100fpsów? ~50-60 spokojnie styka(biorąc pod uwagę, że większość LCD i tak ma odświeżanie na poziomie 60Hz...).

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DeathTomahawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy fan Bf-a nie ma żony ;)

 

A co? Zrzucil ja do dziury? :lol2:

 

Swoja droga polecam nocne sesje, najlepsi gracze graja wieczorem/w nocy :) o wiele przyjemniej bez dzieciakow.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Demize99 Confirms: Squad members only spawn on Squad Leader | BATTLEFIELDO | Your source for BF3 and BFPlay4free

 

Mnie sie to nie podoba. Jednak jeśli tylko bedzie sie można spawnować na okupowanych przez nas checkpointach w Conquest to problemu nie ma. W Squad DM już może być gorzej, o ile wróci ten tryb, a mam nadzieje że tak, może będzie Random Spawn chociaż, bo w tym trybie absolutnie nie warto grać zespołowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolej nawet bardzo. Szczególnie to że lider będzie mógł na każdym. Świetna sprawa bo jesli nawet padnie ale ktoś z zespołu przeżyje to gdzieś się schowa i w końcu cała drużyna będzie mogła się iść dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja bym jeszcze jedną rzecz w BF chciał, nawet ważniejszą niż ogólna grafika - zmienne warunki pogodowe. Jak fajne były by mecze w ostrej ulewie, podczas burzy, czy w snieżycy? Albo we mgle, z widocznością kilkumetrową?

Do tego żeby w trakcie jednego meczu także warunki sie zmieniały.

 

Wg mnie było by to dużo fajniejsze niż zmienne pory dnia, o których ktoś wspominał wcześniej, co oczywiście też by było mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...