Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Ja sie rejestrowałem w newsletterze, a mój veteran jest prawie maksymalny, bo nie mam tylko starego Vietnamu, ale chyba niestety mam pecha bo póki co nic nie dostałem. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale czy EA nie ma jakieś problemu z serwerami, próbuje się zalogować na tę stronę to wywala błąd hasła lub maila, dodam, że na chwilę obecną bez problemu loguje się na origin. Co ciekawe po wyszukaniu mojego żołnierza przez stronę mam w 3 przypadkach lvl 0, a powinien byc 50 48 i 8. W grze jak i na stronach ze statystykami pokazuje jak trzeba. Ktoś może wie ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tylko BFBC2 się kwalifikuje, BF2 mają...głęboko w poważaniu. Zresztą moich statystyk z BC2 tez nie pokazuje choć sa na każdej innej stronie ze statami.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To w sumie bardzij prezentacja broni niż samej customizacji.

 

Tutaj gość ma troche odblokowane i pokazuje więcej jak można każdą broń zmodyfikować.

 

Ja mam nadzieje że zapisywanie wszystkich konfigów będzie działać jak należy, i że nie będzie częstego resetowania sie jak w BC2.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Zb82s8Q6I0k

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopień rangi weterana nie ma znaczenia, można mieć 1 czy 8 i tak losowo klucze były rozdawane. Warunkiem był newsletter i posiadanie statusu weterana, nie ważne którego stopnia. Klucze rozdawali, mieli znowu rozdawać, potem z infa z live chatu okazało się, że nie będą już rozdawać kluczy i teraz cholera wie czy można jeszcze liczyć na dostanie się do alfy. Jakby nie patrzeć parę dni testowania jeszcze zostało. Ciekawe czy ktoś z Polski załapał się na alfe.

 

FRANKIEonPCin1080p - chyba najlepszej jakości filmiki ma ten gość.

 

Ja dokladnie to samo, preorder zlozylem w Marcu za bodajże 78zł. :wink:

 

Jak? Kupony zniżkowe EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Hihi, dostałem dziś kluczyk do alphy. :)

 

Akurat mi ten mail poprawił humor po tym jak mnie zlało na rowerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Można, tylko raczej na priva. Nie wiadomo kto tu z EA siedzi na forum, a w końcu kliknąłem "agree". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE otwarcie mówi, że "wycieki" filmików z alfy są im na rękę i leakerzy nie poniosą z tego tytułu żadnych konsekwencji. Domyślam się, że to samo tyczy się wszelkich innych informacji związanych z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczcie konto ;p Jaką mieliście informacje po przejściu wszystkich kroków na bf3alpha.battlefield.com? Jeżeli macie inne nazwy kont na EA niż te z purepc to nie ma czego się obawiać, panowie z EA/DICE nie złapią ;p IP z forum się nie wyciągnie. Myślę, że EA już się pogodziła z wyciekami, alfa ma mało bugów, dobrze wszystko się prezentuje więc nawet im to na rękę. Filmiki podkręcają bardziej atmosferę ;] Chyba nawet przestali banować tych, co udostępniali nie cenzurowane filmiki na yt, ale dobra nie będę podkręcał, pytania będą lecieć na priv ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak na razie to jest pośmiewisko a nie alpha. Przeglądarka serwerów nie działa, non stop errory. Raz quick matchem sie udało wejść, pograłem z 15 minut i sie zawiesiło. Po tym już nie działa nic.

 

Wogóle to co ma być za obsługa gry przez strone www.

 

Do tego nie da sie zmienić klawiszy, ani nawet zobaczyć jakie są ustawione. Opcje gry także można zmieniać dopiero po spawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ta, po restarcie kompa udało mi sie wejść w drugi mecz, po 10 min wywaliło i "updating battlelog".

 

A jak wygląda rozgrywka? Dwie rzeczy non stop - prone i granaty.

 

 

A za to może mnie nie zbanują - Download bf3.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to ma być?! Wpisałem datę urodzenia i hasło: WE'RE SORRY - YOU DON'T MEET THE CRITERIA TO ENTER THIS SITE.

Ograniczenie wiekowe czy co? Mam 21 lat.

 

Mam to samo, pewnie chodzi o mailowe zaproszenie do alfy, bo jak wchodzisz bezpośrednio na stronę, to jesteś już w kroku drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak battlelog będzie już w pełni działał zwróćcie uwagę czy da się jednocześnie zabić z przeciwnikiem jak ma to często miejsce w BC2 i czy rejestracja kul jest poprawna, czy zalicza każdy celny strzał.

 

@Deathray

Trzeba być zapisanym do Newslettera (na głównej stronie BF3 w lewym dolnym rogu) i posiadać status veterana. Jak masz te kryteria spełnione to istnieje szansa, że dostaniesz maila od EA z kluczem do alfy.

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jednoczesne zabicie z kimś miałem raz. Tak to raczej gine nie wiadomo skąd, bo wszyscy prone-ują.

 

Widział gdzieś ktoś może rozpiske sterowania jaką dostawali na eventach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymacaj każdy przycisk i będziesz wiedział co jest od czego ;] Pytanie z jednoczesnym zabiciem zadałem także na forum EA i jeden z testerów napisał, że przy liczbie 1400 zabić nie zdarzyła mu się taka sytuacja. W BC2 strasznie mnie to irytuje i mam nadzieje, że w BF3 będzie to na prawdę rzadkością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Rozdziałke, grafike i inne opcje można zmieniać w pause menu PO spawnie, w deploy menu nic nie ma z takich rzeczy.

 

Chodzi o wiele słabiej niż BC2, grafika ładna, ale mało czytelna, jakoś sie zlewa wszystko, i beznadziejny HUD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zauwazylem ,ze rozdzialke mozna zmienic, ale co skoro malo co widac i jak napisal Hary - zlewa sie wszystko.

Celownik w broni supportu to porazka, mozna sie czolgac - czyli camperstwo murowane.

BBC2 o niebo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...