Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, bc2 też w fazie alfy/bety było bardziej zniechęcające niż tryskało optymizmem. No i jak rzeczywiście bf3 okaże się "kauem" to bc2 zostaje, nie to, że nie ma w co grać. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Alpha testerzy, jak wrażenia po dłuższej grze? 3D spotting bardzo uciążliwy? Co do czołgania się, przynajmniej usunęli możliwość strzelania w trakcie przejścia do leżenia. Nie będzie idiotycznego rzucania się na glebę podczas każdego pojedynku 1/1.

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie przyjmę na testy dostęp do alphy od zawiedzionego gra(jak na razie) użytkownika :D

proszę o kontakt priv w tym celu.

z góry dzięki

 

Nie sądzę, aby ktoś się podzielił swoim acc EA z veteranem na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic ,trzeba poczekac do public beta w Wrzesniu ,bedziem testowac .

 

b.t.w

oby premiera BF3 pokryla sie z premiera nowych radeonow 79xx , chetnei bym pogral w fiull detalach z fps powyzej 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem preordera w Muve Wieśka 2 i wszystko ok bo też była dodatkowo gra ale przyszedł kilka dni po premierze i taniej było w TESCO. :(

Napisali mi że zrobia wszystko bym w dniu premiery miał Wieśka w domu ale sie nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia po jaką cholerę robili ten test alfy, przecież to w ogóle nie jest miarodajne.. Co do Origin, mi tam się nawet podoba ;] Nie zauważyłem by jakoś obciążało cpu/ram a przynajmniej będzie można ze znajomymi normalnie pisać, nie spamując w grze na czacie. Fakt, że taki nagły przymus korzystania z dodatkowego programu nie jest w porządku ze strony EA, ale jakoś w końcu muszą wypromować Origin ;] Druga sprawa, łączenie na serwery ma się niby odbywać bezpośrednio przez przeglądarkę/battleloga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 470/5850/6870 to minimum do tej gry pod warunkiem mocnego wykręconego CPU. Nie jest źle. Założe się też że optymalizacja nie wiele zmieni ;)

Może w późniejszym czasie poprzez sterowniki trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 470/5850/6870 to minimum do tej gry pod warunkiem mocnego wykręconego CPU. Nie jest źle. Założe się też że optymalizacja nie wiele zmieni ;)

Może w późniejszym czasie poprzez sterowniki trochę.

 

Nie przesadzasz troche? Pamietaj ze to byl test w 1920x1080 + High Quality / DX11... mysle ze HD5770 spokojnie wystarczy do pogrania w nowego BF'a na rozsadnych ustawianiach graficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te testy nie ma co patrzeć. Sterowniki, powtarzalność testu, wersja alfa, która to prawdopodobnie była tym samym co udostępnili na targach E3 w czerwcu, bankowo będzie lepiej zoptymalizowane. Gra w wersji finalnej ma mieć ponoć wymagania zbliżone do BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzasz troche? Pamietaj ze to byl test w 1920x1080 + High Quality / DX11... mysle ze HD5770 spokojnie wystarczy do pogrania w nowego BF'a na rozsadnych ustawianiach graficznych.

 

Jednego interesują "rozsądne ustawienia" a innych maksymalne. Kwestia wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak rafa napisał mnie interesuje 1920/1080 i suwaczki na maxa oczywiscie wyłacze bloom i i oswietlenie dx11 bo strasznie oczojebne i przeszkadza w multi, tu patrzac na wyniki gtx480 wiem juz że karte bede musiał wymienić i mam nadzieje że ati ze seria 7000 bedzie dawało sobie rade, na gtx580 nie ma sensu bo jest równiez za słaby a sli w multi sie srednio sprawdza, pewnie znajda sie tacy co zaraz podniosa wrzaski "jak to " a no tak to że do gry w multi minimalny fps to czestotliwośc odswierzania monitora a najlepiej 2x wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tych klatek ogladać tylko nie ma spadać fps poniżej czestotliwości odswieżania monitora i z doświadczenia wiem że 60fps jest gorsze od 200fps mimo że tych klatek nie widac (spawdzone na bc2 bf2 czy cod) koniec i kropka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tych klatek ogladać tylko nie ma spadać fps poniżej czestotliwości odswieżania monitora i z doświadczenia wiem że 60fps jest gorsze od 200fps mimo że tych klatek nie widac (spawdzone na bc2 bf2 czy cod) koniec i kropka

 

Jak masz włączoną synchronizację to i tak będzie na monitorze tyle klatek co "Hz" ... albo mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Vsynca nie da sie włączać w wielu grach, bo przy sterowaniu klawą/myszką, bo występuje input lag nawet przy stałym framerate. Na padzie laga nie ma. Co ciekawe bardzo często ograniczenie FPS-ów do 30 likwiduje ten input lag (np. Far Cry 2, Portal 2).

 

U mnie w BC2 na stałych 60 FPS z Vsynciem był drobny lag, a bez Vsynca nawet jak było 40-50 to żadnego laga nie było, a na pewno nie był widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie gram z vsync, nie po to kupuje topowe grafy aby grać w 60kl/s

 

A co z uciążliwym czasem efektem "dzielenia/rozjazdu" obrazu?

 

Swoją drogą przydały by się LCD 120 Hz (przy Vsync-on byłoby lepiej) - oczywiście takie istnieją ... ale są rzadkością

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

istnieją ale tn, rozjeżdzanie obrazu jest mniej uciążliwe jak lagi i dziwne zachowanie myszki które jest niedopuszczalne w fps-ach, z vsync mozna pograc w starcrafta wow czy metina, ale odchodzimy od teamtu który brzmi bf3 a nie pierniczenie o tyle maryny ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...