Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Zależy. W shooterach multi Vsync przeszkadza, ale w innych przypadkach mi przeszkadza tearing, Wyższy framerate nic nie daje, wole jakość obrazu, szczególnie w grach gdzie jest na co popatrzeć. Ja osobiście jakbym kupował topowe grafy to właśnie po to żeby grać przy stałych 60 FPS, bo taka 460-tka w wielu grach na to nie pozwala. A nie ma nic gorszego niż skaczący framerate, dlatego nie raz korzystałęm z limitera do 30 FPS jak były za duże skoki.

 

Vsync przy 120 Hz to raczej złe rozwiązanie, bo na jakiej grafie osiagniesze 120 FPS w większości gier? A wtedy Vsync powoduje dużo mniejszą płynność animacji, są właśnie większe skoki oraz judder przy pośrednich framerate-ach. I to wszystko jest z tripple buffering, bez tego to już kompletna tragedia i skoki co 15/30 FPS.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dla wymagających 60fps~300Mb). Jestem w szoku. Zaraz leci preorder ;D Miałem czekać na bete i sprwdzić czy dalej jest problem z rejestracją obrażeń, ale po tym co pokazali dzisiaj to mogą być nawet mega unhity i tak będę w to grał. Przekozacko wygląda.

Potwierdzili na twicie communication rose.

 

Parę nowych renderów i kolejne linki do Caspian Border w 60fps

 

Świeże info od EA na temat multi, w tym wymienione wszystkie bronie (ogrom broni i pojazdów)!

 

Komentarze z yt:

HEY ACTIVISION 1:33 THIS IS WHERE YOU ARE GOING

1:35 = MW3 release day.

:lol2:

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj widzę poziom graficzny bc2, specjalnie zassałem filmik w full HD żeby się przypatrzyć. :]

Jeśli to się potwierdzi i nie skopią optymalizacji to nadal trzonem będzie silny 4-ro jajowiec i dopiero później k. graficzna.

Także nie puszczajcie kleksów to nie crysis 1. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu trailera zbieram szczenę z gleby, w końcu pokazali jety, widok ze śmigłowca od strony strzelca przedni, jeśli ta gra wyglada juz tak teraz to przeprzyc produkt końcowy niech daja alfe i później wypuszczają patche, airshow zapowiada sie przecudnie myśliwce-bombardujace i typowo szturmowe ciesze cie że wrócili korzeniami do bf2, no i na pc 64 ludziki w ogniu walki, ciekawi mnie jak sprzet był urzyty bo wszystko było płynne i bez zaciachów, iwe kto kiedy amd wypuszcza nowa generacje graf bo na nvidie nawet nie licze skubance beda mieli pewnie znowu z poł roku obsuwy

ath tu nie tylko o grafe chodzi tylko multi którego dice jeszcze nigdy nie spiedoliło

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opadem szczeny chodzilo mi bardziej o gameplay niz grafe :P na moim sprzecie z sygnatury alpha smigala na domyslnych ustawieniach w granicach 25-30 fps co pewnie przy pelnej wersji niewiele sie zmieni tak wiec chcac nie chcac by pograc w bf3 komfortowo musze zrobic ten upgrade .... Juz widze mine zony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie wiem gdzie wy widzicie te drobne usprawnienia względem BC2, bo choćby oświetlenia to nawet nie można porównać. Jak dla mnie to jest praktycznie fotorealizm, i dużo lepsza grafa niż w pierwszej Crysis.

 

Kwestia tylko taka, że alpha wcale tak nie wyglądała, przede wszystkim nie było takich detali ani tekstur. Oby finalna wersja faktycznie wyglądała jak na tych filmikach, to jest po prostu perfekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Harry

 

Z tym fotorealizmem to mocno przesadziłeś. :wink: Fakt, jest coraz lepiej, ale droga jeszcze daleka. Nadal to wszystko wygląda jak z plastiku. Trzeba jeszcze poczekać z kilka generacji sprzętowych i kolejnych 'directxów'.

Co do samej gry, to chyba pierwszy tytuł ze świetnym gameplayem w myśliwcu w połączeniu z walką na ziemi (nie miałem większego kontaktu z bf2 niestety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Powiedziałbym że macie za dużo w [gluteus maximus], tylko to akurat nie było by prawdziwe, bo tyle co jest crapów w każdym miesiącu, to tej grze na prawde nie można zarzucić absolutnie nic, przynajmniej od strony graficznej. Zobaczymy jak z fizyką i zniszczeniami. Mam nadzieję, że właśnie ta mapa i Conquest będą w wersji beta, bo dzięki temu mógłbym świadomie wybrac platformę.

 

W BC2 na max grałem na PC w Full HD. Super wygląda, ale daleko do tego co jest tutaj. Przede wszystkim oświetlenie mało naturalne, i te filtry. Szczerze mówiac to BC1 wygląda nawet bardziej naturalnie niż BC2.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd
Ta lista również robi wrażenie - unlocków i customizacji masa. 9 map troche mało (choć to mam nadzieje nie licząc dodatku Karkand), oby chociaż wszystkie były w każdym trybie.

 

Z broni brakuje mi w sumie tylko Neostada, miło mi sie nim gra w BC2. Z pojazdów mnie rozbawił Growler ITV,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem...nigdy za BF nie przepadałem.

Aktualnie młócę Borderlandsa i HAWX2, co pewnie wpłynęło na mój odbiór ale ten BF3 wydaje mi się strasznieeee wolny.... samoloty lewitują zamiast latać, postacie chodzą zamiast biegać (i to nie kwestia FOV) strasznie mało dynamiczny shooter^^ (czekam na minusy od miłośników BF :lol2: ) pewnie zaliczę jak cena będzie ~50zł ale sam filmik jak na slow-mo wygląda

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że BF3 ustrzeże się od błedów typu white screen of death bo to skutecznie zniechęca do grania...

 

a w jakiej grze ci takie cos wystepuje bo grajac w serie bf2 jeszcze nigdy nie miałem , z tym że jak procka za mocno podkrece to w prime nie wysypie sie przez 3 godziny a bc2 po około 40minutach i tu moze masz kolego swój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najintensywniejsze walki beda o punkt c z racji polozenia na srodku jednak jakos nie wydaje mi sie by punkt na punkcie lezal, odleglosci takie jak na heavy metal do malych nie nalezaly a ta mapa zdaje sie o wiele wieksza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakiej grze ci takie cos wystepuje bo grajac w serie bf2 jeszcze nigdy nie miałem , z tym że jak procka za mocno podkrece to w prime nie wysypie sie przez 3 godziny a bc2 po około 40minutach i tu moze masz kolego swój problem

 

Procek juz dawno jest odkrecony bo tez myslalem ze to od tego. Bad company 2 jest zwalone pod tym wzgledem (patche wszystkie mam zarzucone, nie gram na piracie). Wczoraj zainstalowalem nowe sterowniki realteka no i był spokoj na 3 godziny a potem WSOD :)

 

Co do mapki, którą wrzucił Harry to jest to mapka caspian border, która wielkością obszaru działania przypomina jednak heavy metal - gdyby ją zwężyć i rozciągnąc to wielkośc była by zbliżona.

Dla porównania heavy metal:

 

Dołączona grafika

 

Idąc z bazy poczatkowej jednej druzyny do drugiej jest ponad kilometr w lini prostej - robi wrażenie.

 

Na mapce od Harrego widać w bazie US myśliwiec na pasie startowym - to już daje pewne wyobrażenie o wielkości mapy - będzie wystarczająco miejsca żeby przelecieć z jednego końca na drugi nie zawracając od razu jak to było czasami w bf2 :)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest skala, ale wrażenie jest jakby był punkt na punkcie.

 

Dołączona grafika

 

True, biorąc długość pasa startowego za punkt odniesienia ta mapa jest tyci w porównaniu do np.: Gulf of Oman z BF2.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...