Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po becie dopiero się zastanowię czy złożyć. Generalnie obecnie ta gra jest warta dla mnie 70zł.

Na dniach otrzymam kartę z kluczem do zamkniętej bety CS: Global Offensive i zobaczę co wybrać.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również po proszę o jakiś pass do Caspiana. Tryb Rush już mi się znudził. Jak sama mapa metro. Co do grafiki to przyznam, że niektóre screeny na prawdę niezłe. Jak w wersji finalnej dopracuję i umieszczą więcej takich tekstur to graficznie gra przejmie pałeczkę po Crysis 1 jeśli chodzi o grafikę. A może nawet lepiej będzie przy tym chodzić niż Crysis na początku. Pożyjemy zobaczymy. A swoją drogą idzie mi coraz lepiej. Tak w ogóle mój ID to Devil831 ;)

 

p.s no faktycznie masz spory dylemat. Najprawdopodobniej odgrzewany kotlet z paroma bajerami i nieco podrasowanym silnikiem Source. Ile można. Podłóż bombę, rozbrój bombę ehh Nie twierdzę, że CS jest zły, ale mi się mocno już przejadł. BF to zupełnie coś nowego dla mnie i do tego pozytywnie mnie zaskoczył już BC2. Tu jest IMO jeszcze lepiej. Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła pod MP.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s no faktycznie masz spory dylemat. Najprawdopodobniej odgrzewany kotlet z paroma bajerami i nieco podrasowanym silnikiem Source. Ile można. Podłóż bombę, rozbrój bombę ehh Nie twierdzę, że CS jest zły, ale mi się mocno już przejadł.

 

Ja tam lubię bardziej zorganizowaną rozgrywkę. W BF jest to możliwe, ale niezmiernie rzadko. W Source używa się majka i można tworzyć jakieś taktyki. Poza tym formuła mozolnego odblokowywania leveli i broni nigdy mi się nie podobała. w CS masz kasę na start, kupujesz pukawkę i reszta należy do ciebie. Skill, taktyka i akcja, a nie podziwianie tekstur jak turysta.

 

//edit Co za kmiot mi daje minusy i za co przepraszam?

Edytowane przez radiergummi
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości. Próbuj te same 3 serwery szybko klikać. I tak po kolei. W końcu się uda. Mi za drugiem podejściem zajęło to tylko 3 minuty. Niestety :/ moje kochane UPC znowu daje o sobie znać. Nie dość, że przepadły mi chyba zdobyte staty przed końcem meczu to jeszcze maiłem ładne 4 miejsce w tabeli :) Na początku panika myśle sobie proc nie wytrzymał. Potem spojrzałem na modem i restart uff, a potem i tak frustracja. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUG ZAMIAST HASLA:

Na caspiana ofc ;)

1. Zaloguj się do gry przez Google Chrome

 

2. Naciśnij na stronie Server Browser: SHIFT + CTRL + J

 

3. Wklej poniższą linijkę do okna które się otworzy i naciśnij ENTER:

 

 

 

launcher.verifyPassword = function(game, gameServerGuid, plaintextPassword, callback) { callback(true); }

 

 

 

4. Wybierz serwer i kiedy zapyta o hasło kliknij "Submit"

 

Sprawdzilem dziala :)

 

Prosze o + xD

Edytowane przez Ns5
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jakimś cudem udało mi sie wejść na serwer który był pusty, musiał się włączyć dopiero, ale szybciutko sie zapełnił.

 

Grafika w porównaniu do konsoli cudowna, a dałem póki co 1360x768 High i AAx4, różnica absolutnie gigantyczna, a chodzi przy tym świetnie, rzadko poniżej 40 FPS widziałem, głównie powyżej 60 (GTX 460, Phenom X6). Sprawdze jak obciąża sześć rdzeni.

 

Caspian Border świetna mapa, tylko po pierwsze zabiłbym za konieczność wyspawnowania sie żeby zmienić opcje, a po drugie zabiłbym za brak pełnej mapy choćby w pause menu. Co to ma być? Jakim cudem sie tu mamy nauczyć mapy, porażka na całej linii. Wogóle nie wiem gdzie mam jechać ani gdzie są punkty/ekipa gdy się chcę wyspawnować.

 

Do tego jest jakieś migotanie ekranu identyczne jak na klocku, nie wiem co to jest.

 

Zmasakrowali mnie oczywiście, 6:11, z czego dwa razy zabiłem z karabinu, a tak to reszte jak rozwaliłem dwa czołgi. Poza tym to jak tylko kogoś zobacze to natychmiast gine, tak więc niestety wersje PC kupie jak bedzie za 25-50 zł w EA Classics, bo mały fun z takiej gry. A szkoda, bo różnica wizualna między platformami w przeciwieństwie do BC2 jest ogromna, gameplay jednak ważniejszy, na klocku mi idzie normalnie, przynajmniej jak na rush.

 

A ta cała przeglądarka na www to masakra, nie wiem jak sie to może komuś podobać.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmasakrowali mnie oczywiście, 6:11, z czego dwa razy zabiłem z karabinu, a tak to reszte jak rozwaliłem dwa czołgi. Poza tym to jak tylko kogoś zobacze to natychmiast gine, tak więc niestety wersje PC kupie jak bedzie za 25-50 zł w EA Classics, bo mały fun z takiej gry. A szkoda, bo różnica wizualna między platformami w przeciwieństwie do BC2 jest ogromna, gameplay jednak ważniejszy, na klocku mi idzie normalnie, przynajmniej jak na rush.

 

Warto pograć i odblokować parę "pierdół". Diametralnie zmienia to używalność broni.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUG ZAMIAST HASLA:

Na caspiana ofc ;)

1. Zaloguj się do gry przez Google Chrome

 

2. Naciśnij na stronie Server Browser: SHIFT + CTRL + J

 

3. Wklej poniższą linijkę do okna które się otworzy i naciśnij ENTER:

 

 

 

launcher.verifyPassword = function(game, gameServerGuid, plaintextPassword, callback) { callback(true); }

 

 

 

4. Wybierz serwer i kiedy zapyta o hasło kliknij "Submit"

 

Sprawdzilem dziala :)

 

Prosze o + xD

 

Gdzie to mam wpisać ? Po wciśnięciu kombinacji Shift + CTRL + J nic sie nie pokazuje. Oczywiście najnowsza przeglądarka Chrome i ustawiona jako domyślna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem sciagla mi sie juz 2x instalka z orgina (3,9 giga) klikam Inastaluj i...NIC :/ wtf? co sie dzieje, jak to naprawc?

 

EDIT: To podobno wina XP na ktorym nie pogram...

Edytowane przez GoLY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to mam wpisać ? Po wciśnięciu kombinacji Shift + CTRL + J nic sie nie pokazuje. Oczywiście najnowsza przeglądarka Chrome i ustawiona jako domyślna.

 

http://imageshack.us/g/189/bf32011092919212533.jpg/

 

Tu masz screna z tym co ja mam u Siebie w chrome + kilka screnow z mapy :D

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, gierka bardzo ladna ale... moj procek mnie ogranicza :( czy ultra z aax4 i afx8 czy medium nie ma przyrosru fps :( a wiec jednak pozostaje zmiana CPU :( Ale ogolnie jak dla mnie w porownaniu do BC2 to jest wymiot :D Wybuchy itp. kazdy dziwek powoduje niesamowitego banana na ustach :D do tego na caspianie ujezdzanie tym lekkim pojazdem z kumplem bezcenne :D Brygada R&R czy druzyna A rzadzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

- wielki plus za czołganie się brakowało tego bardzo

Czego brakowało? Spędziłem ponad tysiąc godzin w poprzednią wersje i zapewniam Cie, że można się było czołgać od samego początku jak tylko gra się ukazała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zawiedziony. Już anulowałem zamówienie i wracam do Bad Company 2.

Moim zdaniem kwestia przyzwyczajenia - dla mnie bc2 było z początku straszne, nieczytelne, z dziwną grafiką i jakieś niemrawe. Pograłem dużej i było świetnie. Tutaj myślę, że będzie podobnie, trzeba poznać gierę.

Czego brakowało? Spędziłem ponad tysiąc godzin w poprzednią wersje i zapewniam Cie, że można się było czołgać od samego początku jak tylko gra się ukazała.

Mu chodziło o BC2 a nie BF2 ;) Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie udawajcie już tak że nie wiecie o co chodzi. Większość ludzi porównuje do BC2, bo to ostatnia BF. Większość graczy będzie chciało grę podobną do BC2, i taka też gra się lepiej sprzeda niż podobna do BF2. Globalnie, na PC nie koniecznie, choć kto wie, sporo lat minęło.

 

Mnie osobiscie prone irytuje. Na szczęście heli i jety póki co walczą głównie ze sobą, ale to sie zmieni jak sie ludzie obcykają niestety.

 

A im dlużej gram na caspian tym bardziej mnie masakrują. Nie umiem sie kompletnie tam odnaleźć.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na skromnym i7@3,2ghz i stock 5770 mam na low @1680 tyle fps.

 

Dołączona grafika

 

W week pobawię się w jakieś większe o/c proca i grafy i porównam wyniki, bo do tej pory mi się nie chciało. ;>

 

*img przedstawia całą rundę metra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Większość graczy będzie chciało grę podobną do BC2, i taka też gra się lepiej sprzeda niż podobna do BF2.

Zdecydowanie powinni czekać na BC3.

 

Ja z opiniami o BF3 jeszcze się wstrzymuje, kilka rzeczy irytuje ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię bardziej zorganizowaną rozgrywkę. W BF jest to możliwe, ale niezmiernie rzadko. W Source używa się majka i można tworzyć jakieś taktyki. Poza tym formuła mozolnego odblokowywania leveli i broni nigdy mi się nie podobała. w CS masz kasę na start, kupujesz pukawkę i reszta należy do ciebie. Skill, taktyka i akcja, a nie podziwianie tekstur jak turysta.

 

//edit Co za kmiot mi daje minusy i za co przepraszam?

 

Teraz jest nalot casuali i to widać nawet w tym temacie i też w tym, że zminusowali tą wypowiedź. Ludzie którzy chcą, aby wraz ze spadkiem detali nie polepszała się widoczność chyba upadli na głowę i jednocześnie widać, że nigdy nie grali choćby na półprofesjonalnym poziomie. Pora zrozumieć, że gry multiplayer bynajmniej nie są stworzone do tego, abyście sobie podziwiali grafikę. Masz wygrać, pokazać kto jest lepszy.

 

I z tym wiąże się wybór: albo grasz na high detalach, bo jesteś casualem, który ogląda grafikę zamiast grać i masz normalną widoczność, albo grasz na totalnym LOW (+modyfikacje w cfg), bo przyszedłeś pokazać kto jest lepszy i masz LEPSZĄ widoczność niż inni.

 

Sztuczne wyrównywanie w sposób jakim jest "niech sobie obcinają detale, ale żeby nadal mieli taką samą widoczność jak ja z wysokimi", jest co najmniej idiotyczne. TAK NIE MOŻE BYĆ.

 

Jeszcze raz:

grupa 1. casual - grafika high, widoczność low, biega po mapie podniecony grafiką

grupa 2. gracz z ambicjami - grafika very low, widoczność high, biega po mapie, aby zrównać z ziemią casuali

 

W której grupie jesteś?

Edytowane przez c22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...