Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dawno nie zaglądałem na forum, ale widzę, że temat rosnie w siłe więc podzielę sie swoimi dotychczasowymi wrażeniami z gry.

Gram na:

Phenom ii x4 @4GHz

GeForce GTX 560TI HAWK @950

4GB ram ddr3

 

Na ustawieniach ultra, aax4, hbao on, 1080p framerate nie spada poniżej 30 kl/sek.

Ogółem gra się fajnie, lecz ciekawej było, gdy Caspian Border był dostępny (pomimo hasła dało się jakoś wbić)

MEtro jest pełne camperów kryjących się w krzakach, to bardzo denerwuje. Świecenie latarkami po oczach nie należy do moich ulubionych rozwiązań.

Ogółem chyba zamówię preordera, bo w finalnej wersji na pewno będzie duuużo ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A SELECTION OF CHANGES FROM OPEN BETA TO FINAL, PART 1

(Not a complete list – for up to date news, visit the News section in Battlelog)

* Fixed occasional client crash when reviving.

* Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.

* Issue with spawning on dead squad mates fixed.

* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.

* Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.

* A subtle low health screen effect has been added.

* Tweaked scores of Medals and Service Stars.

* Tweaked the Rank progression.

* Pushing prone on console will not play the animation twice.

* Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.

* Framerate stability fixes.

* The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.

* Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.

* Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.

* Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.

* Non working options in squad menu fixed: "Private" flag and "Switch Teams".

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.

To jest na maksa irytujące. Jeden z najgorszych bugów w tej becie + widoczne hitmarki na typie, który po zabiciu ciebie ma 100% życie. Non stop mi się to zdarza ;/ Przykład:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=YGaP5wTYLtQ

Brak menu rozkazów i czaty z BF2 boli, a będzie jeszcze bardziej bolał na większych mapach, nawet nie wiem jak poprosić o amunicję, pomoc, wydać rozkaz ataku czy obrony albo kierunku ataku. Te kila komend przydało by się z BF3 !!!

 

i będzie, nie siejcie paniki. Od dawna było mówione, że w becie tego nie będzie. Jak sam wspomniałeś, stary build.

 

Jestem ciekaw jak działają te całe interakcje między znajomymi, jeśli ktoś chętny protestować te opcje to proszę słać zaproszenia na profil: PL_Misiek :) do gry usiądę dopiero południem.

 

Rewelacyjna sprawa, bardzo mi się to podoba w battlelogu. Stworzysz już te paarty z paroma osobami i razem łączycie się na serwer. Muszę sprawdzić jeszzce jak działa komunikacja głosowa w battlelogu. Jak obciąża łącze, bo ktoś zostaje hostem w końcu. Na początku sceptycznie podchodziłem do batleloga. Teraz uważam, że zrobili dobre posunięcie. Tylko ta wyszukiwarka kuleje, ale pewnie poprawią. Non stop wyszukuje losowe serwery, a nie te które są najbliżej ciebie. Za mało wyników także przy jednym wyszukaniu. Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny kalendarzyk - progames.pro | PROgames

 

 

"Battlefield 3 beta startuje 29 Września i potrwa do 10 Października. Beta testy będą rozgrywać się w trybie Rush (coś ala Capture the Flag) na mapie Operation Metro w Paryżu."

 

"Oficjalna premiera gry Battlefield 3 zapowiedziana jest na 27 października (będzie sprzedawana także w polskiej wersji językowej)."

 

 

@Maniakalny na czym to puszczasz ? 5928x1080 - to na 3 monitorach ?:P

Edytowane przez kerios83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

q9650 stock

4gb

hd5870 2gb e6 stock

hdd jakis tam

 

full płynnie ;)

 

nawet przy duzym zamieszaniu, nic nie tnie, a tak straszyli ze trzeba bedzie tri 580gtx :lol:

 

w becie nie ma ustawien ULTRA, sa one zastapiane high, gosc z DICE sie wypowiadal do ultra i fullhd trzeba GF 580 w sli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ;) genialne w swojej prostocie Rozeta komend - Xfire Video

Widać na początku filmiku jak gościowi pojawia się rozeta z tekstem, za pomocą jednego klawisza "q" i myszki wybierałeś podstawowe komendy jak: wróg, ruszać tutaj, potrzebna podwózka itp ;)

Edytowane przez M1siek
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba sobie narazie bf3 odpuszcze jak widze takie bugi jak klejace sie granaty czy pociski zatrzymywane przez krzaki i wszyscy czołgajacych sie tych krzakach to grać sie odechciewa, szczerze to bardziej mnie odrzuca jak bc2 na początku, dno i tyle szkoda było kasy na preorder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest ze jak na Betke na miesiac przed premiera to za duzo do poprawienia :/

Obawiam sie ze bledow w finalnej wersji bedzie znacznie wiecej niz w BC2 w dniu premiery ,troche to nienapawa optymizmem

aczkolwiek Pre-Ordera nie wycofam bo wierze ze z czasem BF3 zostanie zalatany .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

O to chodzi ;) genialne w swojej prostocie Rozeta komend - Xfire Video

Widać na początku filmiku jak gościowi pojawia się rozeta z tekstem, za pomocą jednego klawisza "q" i myszki wybierałeś podstawowe komendy jak: wróg, ruszać tutaj, potrzebna podwózka itp ;)

 

W sumie większość z tego to jest bezpośrednio pod tym samym klawiszem/przyciskiem, tyle że trzeba nacelować na wszystko najpierw. Kwestia tylko jak to rozwiążą żeby sie sprawdzało też na konsolach (bo musi w końcu), pewnie coś jak wybór broni w RDR czy Dead Island.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest ze jak na Betke na miesiac przed premiera to za duzo do poprawienia :/

 

Tylko ta betka to starszy build. Więc jest to gra na 2 miechy przed premierą (a pewnie i więcej bo bez wewnętrznych testów nie posłali go do "zatwierdzenia").

 

Mnie tam bardzo rozgrywka pasuje. Jakby wyeliminowali bugi i lepiej zbalansowali bronie to byłoby b.dobrze imho.

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to chyba jest beta żeby wyciągnąć bugi a nie żeby ubolewać jakie to <span style='color: red;'>[ciach!]</span>o ...

weźcie ludzie poczekajcie z końcowym osądem do premiery.

 

Dokładnie. W przypadku BC2, cierpliwie czekałem, aż naprawią niektóre błędy z bety. Problem w tym, że muszę czekać dalej - na szczęście już mi to zwisa.

Co do BF3 - giera fajna, ale jakoś nie mam zaufania do twórców. Bugów jest sporo, a premiera coraz bliżej.

 

Latał już ktoś za pomocą joya? Ma to jakiś sens, czy zrobili taką kupę jak w BC2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba. I myślę, że będzie to jeden z lepszych moich zakupów. Im więcej gram tym bardziej się utwierdzam. Podoba mi się, ta miękkość poruszania. To, że wybierając jakąś klasę [teraz gram szturmowcem] faktycznie mogę spełniać jakieś zadania. W CoD to chyba klasy różniły się tylko doborem broni. Nie mam jakiegoś gigantycznego doświadczenia w tego typie gier, jeśli chodzi o MP, ale nowy BF bardzo mi pasuje. Ba, nawet ta mapa mi się podoba, ale może dlatego, że jako chyba nie licznemu pasowała nowa MoHa. Mam nadzieję, że finalny produkt będzie jeszcze lepszy i zapewni zabawy na dłuższy czas, bo jakiś czas temu skończyłem z SC2 i szukam zastępcy na jego miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem juz sam co o tym myslec, narazie sobie podaruje i wezme RAGEa. Jak wyjdzie pelen BF3 to wtedy zobaczy czy jakos to wyglada, bo nie mam zamiaru siedziec przed TV i sie katowac mega pikseloza zeby miec komfortowy FPS. Pozyjemy zobaczymy, jak narazie jestem sceptycznie nastawiony. Ogolnie to juz mnie to metro odrzuca, jakas taka dziwna ta mapa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie większość z tego to jest bezpośrednio pod tym samym klawiszem/przyciskiem, tyle że trzeba nacelować na wszystko najpierw. Kwestia tylko jak to rozwiążą żeby sie sprawdzało też na konsolach (bo musi w końcu), pewnie coś jak wybór broni w RDR czy Dead Island.

 

Na konsolach nie będzie commorose.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anulowałem własnie złożone dawno temu zamówienie na BF3, na grę byłem strasznie napalony (przy BC2 mimo jej wad dobrze sie bawiłem nawet w becie), niestety BF3 to dla mnie na chwile obecną niegrywalny gniot (już nawet pomijam kwestię błędów).

Celność broni i jej obrażenia oraz ilośc miejsc gdzie mozna sie schować powoduje że gra nie jest skillowa tylko randomowa, o tym czy dobiegniesz od punktu a do b decyduje bardziej przypadek niz twoje umiejętnosci (bo kamperów jest jak mrówek). Krzaki raz zatrzymują pociski , innym razem nie , jak ktoś połozy sie w krzakach to mimo full HD naprawde ciezko go zauważyć (odblask lunety nie rozwiązuje problemu bo zwykła broń bez lunety ma niezłą celność). Gra po prostu nie sprawia przyjemnosci bo niewiele zalezy od twojego skilla a więcej zalezy od losowości róznych dziwnych zdarzeń. Nie sądzę by w ciągu pół roku mialo sie cos zmienić na lepsze

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem dzisiaj AN-94, bardzo trudna broń do opanowania - odrzut przy automacie i burst największy z dotychczasowych rifle więc jest wyzwanie z tego zabijać, zobaczymy jak będzie z foregrip

 

Też się do niej dopchałem. Szczerze nie polecam. Odrzut nie jest wcale większy niż w innych broniach, burst nawet celny ale ta broń jest chyba zbugowana. Odgłos wystrzału na fullauto takim sam jak w burst i to jeszcze przerywany kompletna ciszą, mały dmg jak na tą broń i na koniec nie zalicza połowy trafień. To nie była wina serwera bo zmieniłem na AEK-971/M16A4, najlepsze to tej pory moim zdaniem i było ok. Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...