Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

zakupiłem w origin, podałem kraj jako PL i myślałem że zacznie mi się ściągać jakaś część danych ....a tu nic

jakiś pomysł czy tak ma być ? nie chciałbym w dniu premiery jeździć do znajomych z laptopem żeby grę zassać ;/ zwłaszcza że siedzę na iplusie i limit w dzień dusi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a multi ktos odpalil?

Single mnie malo interesuje, ale jak odpalam multi to wyskakuje mi to okno ze prawdzaniem daty ;/

 

cofnij sie kilka postow wstecz. potrzebujesz program proxifier i proxy kraju gdzie gra juz jest wydana np korea poludniowa http://spys.ru/free-proxy-list/KR/

 

wrzucasz proxy w proxifiera i gra przechodzi release check, potem juz nie potrzebujesz tego, ja gram multi juz kilka godzin, gdzie gracie panowie? jakies ksywki?

 

moja chwilowo : wpisdu :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w końcu sobie pogram na laptopie :D konto paypal założone, pieniądze przelane. Teraz czekam aż pojawią się na koncie i zakupy przez origin

 

Jeśli zrobiłeś "przelew błyskawiczny" to kwestia 5-10 min

Jeśli zwykły to do 3 dni.

 

Edit: nie aktualne :)

 

Kurde a multi ktos odpalil?

Single mnie malo interesuje, ale jak odpalam multi to wyskakuje mi to okno ze prawdzaniem daty ;/

 

No premiera w Polsce 27 październik. Można to obejść. Na czas aktywacji użyj coś a'la Hide IP Platinum

 

Mój nick origin unimorek

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobiłeś "przelew błyskawiczny" to kwestia 5-10 min

Jeśli zwykły to do 3 dni.

 

Edit: nie aktualne :)

 

 

 

No premiera w Polsce 27 październik. Można to obejść. Na czas aktywacji użyj coś a'la Hide IP Platinum

 

Hide IP dziala tylko z przegladarkami do release check uzyjcie proxifiera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezle sie zapowiada.Trzeba karte ostro wykrecic, albo szykowac kase na nowe GPU w 28nm

 

kompa musialem podpiac pod tv, gram w 1920x1080 w ultra bez AA i gra jest super plynna, czasami spada lekko fps jak sie zrobi ostra, bardzo ostra zadyma wiec bez przesady z tym zakupem nowej grafy, gram na 6870 Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ w multi jest wypaśnie, masakra to co się dzieje, jeszcze jak się wbije na ogarniętych ludzi, coś pięknego. Animacje, efekty, dźwięk są boskie.

 

 

dzwiek jest niesamowity to fakt, ojejku jaki masz nickname?

 

lol jakis bug, odblokowaly sie wszystkie bronie :)

Dołączona grafika

 

Napiszcie jak to się ma w stosunku do bety? Nakręcam się... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. W opcjach gry wybiera się język głosów ang/pol i ewentualnie załącza napisy.

 

Kilka fotek z mojego konfigu i użycie Q9550 w singlu. Gra b. ładnie wygląda, ale sprzęcik trochę zdycha. Parę razy spadło mi do 20fps. Ustawienia ultra i wysokie. MSAA wyłączone. Przez większość czasu między 30 i 40fps. Zamkniętych lokalizacjach tylko więcej. W multi będzie trzeba przestawić na "auto", jak w becie, czyli średnie i wysokie

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam screeny i filmiki z multi - szok.. Gra wygląda wyśmienicie na ultra. Boli mnie trochę ciasnota na niektórych mapach, np. Damavand Peak. Sympatyczna mapa, ale wygląda na to, że jedyne przejście na jej drugą stronę to tunel ;/ Wszystkie flagi w linii prostej, bez żadnej możliwości flankowania, porażka ;/ a wystarczyło dodać obejście tunelu poprzez wspiannie się na górę, przez którą przechodzi ten tunel.

 

CommoRose bez podstawowej funckji prośby o ammo, lub apteczkę ;| Mają w następnym patchu to poprawić, tylko teraz pytanie kiedy wyjdzie następny patch? Tak bardzo chcieli uraczyć graczy rozetą w finalnej wersji, że zapomnieli o tych dwóch rzeczach. Napisu Spotted na środku też brakuje. Żołnierz krzyczy chociaż jak wydaje się którąś z komend?

 

Chat ponoć się nie skaluje i jak ktoś gra na niższych rozdziałkach to będzie miał go na pól ekranu

Dołączona grafika

pomijam już fakt przezroczystości i braku kolorów wypowiedzi.

 

Polecam te dwa kanały, wrzucają co jakiś czas filmiki w dobrej jakości.

www.youtube.com/user/HinesGaming#p/u/8/u6KiQDr6N84

www.youtube.com/user/DPCasting#p/u

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=xwrwl8HbKtc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko.

Sporo można się naczytać o Origin i jego szpiegowskich zapędach.

Jest naprawdę tak źle? Komputer mam teraz czyściutki, ale mimo wszystko wysyłanie w świat wszystkiego co się tylko da nieco mnie przeraża.

 

Microsoft/Google/Steam też zbierają informacje ;) więc...

 

@MariuszDW Screeny z gry wyglądają świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kucyk ojejku wyszukaj w origin ;)

 

SP jest nudny jak flaki z olejem, skrypt pogania skrypt jak pisałem, drugi CoD. Także nawet nie wiem czy ukończe, pozatym strzelanie do AI to 0 przyjemności, zwłaszcza jak się pomyśli o multi. Dźwięk jest niesamowity, najlepiej udźwiękowiona gra w jaką grałem. To samo mogę powiedzieć o multi, ma przeogromny potencjał. Sceny w multi czasami są jak wyjętę z filmów, albo bynajmniej naszego wyobrażenia o wojnie.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem w multi pograłem w dwie mapy w trybie cq, jakoś nie mogę pojazdów latających opanować, gr działa płynnie na ultra z wyłaczonym rozmyciem i zaawansowanym oświetleniem (te dwie funkcje fajne może w single ale w multi wręcz uniemożliwiają rozgrywkę) grafika jest w miarę ok ale tekstury na ultra jakoś nie powalają, sama rozgrywka dość niezła (nie to co ciach!iana mapa metro w becie), tyle że cześć osob ma już po 8-10levelu i cieżko z nimi wygrać w bezpośrednim starciu, ci którzy dostaną swoje klucze po oficjalnej przemierze będą mieli bardzo cieżko na początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk jest niesamowity, najlepiej udźwiękowiona gra w jaką grałem.

 

Więc musieli chyba sporo poprawić od bety. Co jak co, ale dźwięk wybitnie mi się nie podobał i w porównaniu do BC2 był po prostu cienki.

 

BTW. dziś odbieram wersję pudełkową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to standard, w BC2 to samo było. Dlatego, zawsze powtarzam, że nie rozumiem tych systemów rankingowych dla elo pro młodzieży. Dla mnie to nieporozumienie, ale nie jest to ode mnie zależne więc muszę się jakoś przemóc.

 

Ale też i wiele osób dopiero zacznie nabijanie leveli od zera, więc tak źle nie będzie...

 

BTW. dziś odbieram wersję pudełkową :)

 

Też oczekuję na kuriera - gram.pl się postarał i wysłali wczoraj przesyłkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj że jest taka różnica w graniu pomiędzy lvl. W becie na początkowych lvl nie miałem problemu rozwalać graczy z wysokimi lvl.

 

bo TY jesteś KILLER i różnicy nie odczujesz :D

a tak naprawdę ździebko lepiej celuje się przez ciach!lnik laserowy niż szczerbinkę, czy sniperem lunetą z większym zoomem niż standard ;) co nie?

 

no nic w łikend przeproszę rodzinkę, parę dni mnie nie będzie - tata idzie na wojnę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak i nie :) chodziło mi bardziej o dmg broni. Mi np lepiej się celuje muszka/szczerbina niż kolminatorkiem itp. Snajperki np wole z mniejszym zoomem (większy obszar obserwacji na zoomie) itp. Kwestia sposobu gry.

 

a całość wypowiedzi odnosiłem do starego COD4 MW gdzie standardowy zestaw AK bez bajerów siekał wypasione giwerki na najwyższych lvl itp ;) ale to były inne czasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wrzucajcie nazwy swoich zolnierzow, moze dzisiaj pykniemy wieczorkiem razem :)

 

jestem zmiazdzony roznica pomiedzy pelna wersja, a beta ktora byla tragiczna, a to dopiero pierwsze 4h grania, co bedzie pozniej :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...