Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gre kupiłem na gram.pl , ale z odbiorem osobistym w Sferis. Wyszło taniej o przesyłke, do tego nie mam obaw co do czasem niekompetentnych kurierów, no i gierka już jest do odbioru w salonie. Z mojej strony też brawa dla gram.pl

Edytowane przez B4zyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja PL z napisami czy dubbing?

 

Dubbing z napisami... i daje radę - chyba nawet lepiej niż w poprzedniczce z Pazurą...

 

Gre kupiłem na gram.pl , ale z odbiorem osobistym w Sferis. Wyszło taniej o przesyłke, do tego nie mam obaw co do czasem niekompetentnych kurierów, no i gierka już jest do odbioru w salonie. Z mojej strony też brawa dla gram.pl

 

Ja tam na UPS nie narzekam - zresztą, chyba zbyt wygodny się zrobiłem żeby jechać do Sferis'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale da się ten język polski wyłączyć bez problemu i mieć głosy i wszelkie napisy po angielsku ? chodzi oczywiście o wersję pudełkową z gram.pl, tak się pytam bo po co się denerwować po niewątpliwie długiej instalacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się zastanawiał gdzie są kody do DLC edycji limitowanej z gram.pl, logujemy się do sklepu, wchodzimy w szczegóły zamówienia, pozycja "zamówione produkty" i tam jest przycisk "kliknij aby pobrać kody do tego produktu"

 

ps. gram.pl spisał się na medal, dzisiaj przed południem otrzymałem paczkę a do tego mój kot uwielbia to duże pudełko w którym wysłali grę.

Edytowane przez -Wader-
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed południem otrzymałem paczkę a do tego mój kot uwielbia to duże pudełko w którym wysłali grę.

 

EPIC WIN :D

 

Dobra to ja mam takie pytanie, ale prosiłbym o odpowiedź kogoś ze zdrowym podejściem do kwestii SP. Czy warto kupować BF3 z założeniem, że w multi nie będzie się grało wcale lub co najwyżej od wielkiego dzwonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ściągnę z neta powiedzmy jakąś wersję Reloaded i kupie CDKeya na allegro, to będzie działać multi?

 

A czemu miałby nie działać ? Kupujesz klucz do pełnej wersji...

Pozatym, jak będziesz miał klucz, to możesz grę ściągnąć poprzez Origin...

Edytowane przez wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja mam takie pytanie, ale prosiłbym o odpowiedź kogoś ze zdrowym podejściem do kwestii SP. Czy warto kupować BF3 z założeniem, że w multi nie będzie się grało wcale lub co najwyżej od wielkiego dzwonu?

 

Zapytam z ciekawosci - czemu chcesz przejsc singla i nie pograc w online? :blink: imho najlepsze omijasz, bo o ile singiel moze byc niezly, to d**y nie urwie.... w przeciwienstwie do multi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się zastanawiał gdzie są kody do DLC edycji limitowanej z gram.pl, logujemy się do sklepu, wchodzimy w szczegóły zamówienia, pozycja "zamówione produkty" i tam jest przycisk "kliknij aby pobrać kody do tego produktu"

 

ps. gram.pl spisał się na medal, dzisiaj przed południem otrzymałem paczkę a do tego mój kot uwielbia to duże pudełko w którym wysłali grę.

 

 

haha mojej kotki kuweta jest wsadzona w jednym z takich pudeł od gram.pl :D tez się jeszcze nigdy na nich nie zawiodłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP (kamapania) jest bardzo dobra. Ale gra i tak jest pod multi i tam dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa. Zwłaszcza na sporych mapach z 50-60 graczami na serwerze. O dziwo problemy jakie miałem w becie zostały naprawione póki co. Czyli wywalanie z serwerów. Tradycyjnie już MP zostawiam na później i biorę się za naprawdę porządny tryb dla jednego gracza. Gameplay jest bardzo dynamiczny. Początek w metrze mnie zaskoczył niesamowicie. Mimo że nieco konsolowo to i tak jest ciekawie. Grafika. Oświetlenie faktycznie jest bardzo ładne i dość realistyczne. Ładna kolorowa grafika. Tekstury na wysokim poziomie, ale jest trochę takich średnich. IMO lepiej to wygląda niż Crysis 2, a takie porównywania opisywali na niektórych portalach/forach. IMO może śmiało konkurować na przykład z Crysis 1. Co do działania u mnie to oczywiście jest bardzo dobrze. Na prawdę świetnie zoptymalizowali silnik. Na Ultra bez AA i 1680x1050 mam średnio 45-75 FPS. Nie widziałem spadków poniżej 40. Tak więc na razie 2xGTX 580 nie jest mi potrzebne. Zobaczymy jak będzie później. i jak będzie pod MP z większą ilością graczy. Chociaż i tak pewnie zmniejszę detale nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się zastanawiał gdzie są kody do DLC edycji limitowanej z gram.pl, logujemy się do sklepu, wchodzimy w szczegóły zamówienia, pozycja "zamówione produkty" i tam jest przycisk "kliknij aby pobrać kody do tego produktu"

 

 

A gdzie się te kody wpisuje?

 

EDIT

 

W Origin w ustawieniach: dodaj kod produktu.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawosci - czemu chcesz przejsc singla i nie pograc w online? :blink: imho najlepsze omijasz, bo o ile singiel moze byc niezly, to d**y nie urwie.... w przeciwienstwie do multi ;)

 

Jak zasponsorujesz albo sprawisz, że TPSA pociągnie do mnie kabel to stawiam roczny abonament Live ;) Na necie z Playa raczej nie sądzę, żeby gra dawała dużo radochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP (kamapania) jest bardzo dobra. Ale gra i tak jest pod multi i tam dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa. Zwłaszcza na sporych mapach z 50-60 graczami na serwerze. O dziwo problemy jakie miałem w becie zostały naprawione póki co. Czyli wywalanie z serwerów. Tradycyjnie już MP zostawiam na później i biorę się za naprawdę porządny tryb dla jednego gracza. Gameplay jest bardzo dynamiczny. Początek w metrze mnie zaskoczył niesamowicie. Mimo że nieco konsolowo to i tak jest ciekawie. Grafika. Oświetlenie faktycznie jest bardzo ładne i dość realistyczne. Ładna kolorowa grafika. Tekstury na wysokim poziomie, ale jest trochę takich średnich. IMO lepiej to wygląda niż Crysis 2, a takie porównywania opisywali na niektórych portalach/forach. IMO może śmiało konkurować na przykład z Crysis 1. Co do działania u mnie to oczywiście jest bardzo dobrze. Na prawdę świetnie zoptymalizowali silnik. Na Ultra bez AA i 1680x1050 mam średnio 45-75 FPS. Nie widziałem spadków poniżej 40. Tak więc na razie 2xGTX 580 nie jest mi potrzebne. Zobaczymy jak będzie później. i jak będzie pod MP z większą ilością graczy. Chociaż i tak pewnie zmniejszę detale nieco.

 

Muzyka i grafika jak najbardziej na wysokim poziomie - jest i na czym zawiesić oko i ucho ;)

Szkoda tylko, że czasami czuję się jakbym grał w kolejny odcinek COD'a - skrypty czasami są zbyt nachalne - ale póki co to interaktywne widowisko jest jak najbardziej strawne i smakowite...

 

@up - cheaterów, albo raczej kamperów ;)

Edytowane przez wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak wygląda sprawa ze sterownikami do grafy AMD (5850)? Trzeba instalować najnowsze?

BTW może grał ktoś na podobnym configu jak mój (AMD Phenom II X4 3.0, 4GB 1333, 5850 1 GB) i powie na jakie ustawienia graficzne można liczyć z takim sprzętem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak wygląda sprawa ze sterownikami do grafy AMD (5850)? Trzeba instalować najnowsze?

BTW może grał ktoś na podobnym configu jak mój (AMD Phenom II X4 3.0, 4GB 1333, 5850 1 GB) i powie na jakie ustawienia graficzne można liczyć z takim sprzętem?

 

Procka mam co prawda 2500k, ale grafa to też 5850 i zainstalowałem te: 11.10 Version 3 Preview Edytowane przez wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, na to, że póki co shader-y nie mają wsparcia teselacji stąd takie dobre wyniki na ultra. Pewnie zmieni się to po jakimś patchu. Z dostępnych opcji jak można się domyślać najbardziej zżera fps MSAA i HBAO. Jak wiadomo fajnie by mieć te stałe 60fpsów bo czuć różnice przy fluktuacjach. Jak stery/patche nie poprawią to pozostanie zmienić grafę jak coś nowego się pojawi na horyzoncie.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam to ja w ogóle nie widziałem żadnej teselacji. Brakuje tego, bo w większości tekstury sa naprawdę ładne. Brakuje im tylko wypukłości. HBAO zżera sporo zasobów, ale warto mieć to włączone .Gra przy tym prezentuje się znakomicie. Oczywiście głównie na otwartych przestrzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, na to, że póki co shader-y nie mają wsparcia teselacji stąd takie dobre wyniki na ultra. Pewnie zmieni się to po jakimś patchu. Z dostępnych opcji jak można się domyślać najbardziej zżera fps MSAA i HBAO. Jak wiadomo fajnie by mieć te stałe 60fpsów bo czuć różnice przy fluktuacjach. Jak stery/patche nie poprawią to pozostanie zmienić grafę jak coś nowego się pojawi na horyzoncie.

 

HD7xxx i GTXy w 28nm już w drodze i oby dały chociaż skok wydajności rzędu 20% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...