Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie, parę sekund i mam już dosyć, uwielbiam grać z negatywną akceleracją.. Aż się dziwię, że nikt z was nie pisał jeszcze o tym. Na battlelogu widzę, że to dość popularny problem. W becie nie przyśpieszał celownik, ani nie zwalniał a w finalnej.. Przy szybkim ruchu myszki przez cała podkładkę postać w grze obraca się o połowę mniejszy kąt niż przy wolnym przejściu myszki ;/ Raw input ciach!o daje ;/

Zmienia wam FOV? Jak odpaliłem na chwilę singla to nie widziałem żadnej różnicy między 60 a 90 ;|

 

..Dalej nie można "zbindować" klawiszy myszki...

 

Nie mam tego problemu, ładnie wszystkie klawisze na myszce mi zbindowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pograłem w multi i jak na razie to zaawansowana beta a nie pełna gra, czasem wywali z serwera zerwie połączenie to sie gra wysypie, innym razem lagi jak cholera, czekam na patcha pomału zaczynam ogarniać heli i jety ale zachowanie pojazdów w tej grze to klęska, żeby po zderzeniu z drzewem samolot niejednokrotnie leciał dalej (w bf2 takie błedy były od razu nagradzane porażką, z drugiej strony heli które sie trzesie jakby były tam nie wiadomo jakie turbulencje, no i w samolocie ta beznadziejna kamera pościgowa która do niczego sie nie przydaje abi widoku z przelotu jakoś tak do [gluteus maximus] chciało by sie powiedzieć w porównaniu do bf2 ta gra jesli chodzi o rozgrywke to krok wstecz, co trzeba nagrodzić to rewelacyjny engine bardzo wydajny i dobra scieżke dźwiekową choć ta z bc2 jakoś bardziej przypadła mi do gust, ahh

poprawiłem sie w strzelaniu i ratio prawie 1.3, na poczatek polecam grę mechanikiem i szturmowce mało ludzi z amunicja biega iłatwo punkry nazbierac bo podstawowe bronie sa dość kiepskie

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ktos zastanawia czy na kartach pokroju 8800gt warto grę odpalać to śmiało - kumpel właśnie przeszedł misję z jetami, fps na poziomie 25-40, ustawienia wysokie bez AA, z AF x 16 i rozdziałce 1280x1024 - to jest engine o_O ja to byłem w szoku.

 

Zamiast obniżać zegary to wystarczy podnieść napięcie na 1,100v i gra poprostu lata, żadnego wywalania na pulpit i zatrzymywania obrazu w grze a temperatura nie przekracza 70 stopni. Do zmiany napięcia polecam bardzo przejrzysty programik "Nvidia Inspector". Metoda ta dziala napewno na kartach Geforce 560Ti OC Gigabyte (cała seria ma ustawione za niskie napięcie i wszyscy mają znią problemy w bardziej wymagających grach).

 

Dzięki za cenne info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ktos zastanawia czy na kartach pokroju 8800gt warto grę odpalać to śmiało - kumpel właśnie przeszedł misję z jetami, fps na poziomie 25-40, ustawienia wysokie bez AA, z AF x 16 i rozdziałce 1280x1024 - to jest engine o_O ja to byłem w szoku.Dzięki za cenne info :)

 

jasne... :lol: Fragment tej misji w powietrzu raczej nie jest zasobozerny, widziales inne misje? Wysokie ustawienia na 8800gt, no way.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, z wysokimi się nie zgodzę. średnie tekstury już zabijają 8800. Co prawda 320mb, ale wątpię by była duża różnica przy GT512, miałem ją wcześniej, i raczej wiem co potrafi, nawet po oc ;)

Ja u siebie jedyne co mam wysoko ustawione to podłoże. Ultra :) I chodzi przyzwoicie w single'u. Jak skończę singla, zabiorę się za multi.

 

 

Btw. To wie ktoś co się może dziać z tą grą?... Nonstop zatrzymuje się postać, za którą mam podążać w zasadzce z tirem pod mostem i nic nie idzie zrobić, by misja ruszyła dalej. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa niezła, gra świateł piękna ale jeszcze muszą ja dopracować w grach bo czasem razi sztucznością=HDR momentami za mocny, wali po oczach niemożebnie ;/ PRZECIE NIE jest tak że nawet patrząc pod słońce( w zenicie, godzina około 12) ono cie oslepia ze w jego kirunku mało co widać...

 

UP spróbuj znizyć zegary karty graf :P

 

Gra jest grywalna tylko na nizszych ustawieniach. W Crysie 2 jest dokladnie to samo. Ludzkie oko ma zdolnosc adaptowania sie do poziomu natezenia swiatla, a wyswietlacz lcd niestety takiej umiejetnosci nie posiada. W Crysisie cienie tez byly nierealistycznie przesadzone, a do tego dochodzi jeszcze rozmywajacy sie bez powodu obraz. Poprzez walenie wszystkich mozliwych efektow takie gry staja sie oczo je***, a na duzym telewizorze nie da sie grac, przy czym ogolny wyglad niewiele na tym zyskuje. Od momentu kiedy w oswietlonym garazu zepsul mi trwale wzrok zaparkowany samochod na swiatlach mijania gram z wylaczonym oswietleniem roproszonym, jakosc cieni srednia, rozmycie wyl. i post fsaa x4. reszte ustawiam na ultra. Gdyby rzeczywistosc wygladala jak w grze to jazda samochodem w nocy bylaby niemozliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro nie dostanę klucza do mojej limitki z allegro to chyba mnie szlag trafi...

 

Niestety nasi rodzimi sprzedawcy na alledrogo żerują na wyrażeniu pre-order, które jest kłamstwem. Prawdziwi pre-orderowcy kupujący w Origin już mogą pobierać kontent do wersji elektronicznej, a ci z allegro wykpiwają się, że klucze będą dopiero w momencie premiery (co niektórzy dopiero dają po premierze europejskiej 28.10.2011).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nasi rodzimi sprzedawcy na alledrogo żerują na wyrażeniu pre-order, które jest kłamstwem. Prawdziwi pre-orderowcy kupujący w Origin już mogą pobierać kontent do wersji elektronicznej, a ci z allegro wykpiwają się, że klucze będą dopiero w momencie premiery (co niektórzy dopiero dają po premierze europejskiej 28.10.2011).

 

No ostatecznie już dostałem właśnie zwrot za allegro...

Ehh ogólnie to miałem/mam pre-ordera na gram.pl od lutego ale jakoś tak wyszło, że musiałem się zadowolić zamówieniem na allegro.

Aaale jak wszystko dobrze pójdzie to ostatecznie odbiorę dzisiaj mojego upragnionego BFa z salonu Sferis.

 

A co do allegro to słyszałem, że ponoć EA coś się rzucało o wcześniejsze rozsyłanie kluczy dlatego takie nagłe opóźnienia, ale i ile w tym prawdy to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pobrana z origina, plik bf3.exe bez uruchamiania gry zajmuje 50 425 024 bajtów, po sprawdzeniu daty premiery spada do 32 919 416 bajtów i zostaje wyryty przez avire jako TR/Patched.Gen. Ma ktoś podobny problem? po wyłączeniu aviry gra oczywiście działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do 3 w nocy trudzilem sie z tym badziewiem. Nie wiem juz co mam zrobic! Reinstall nie pomaga, nic juz nie dziala, wywalilem antywirusa, przejechalem kompa adwar'em, nic, po prostu po zczytaniu daty premiery blad EA ze gra jest uszkodzona ;( ;(!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mojego problemu z kontem... EA urządziło sobie migracje starych kont to systemu Origin (nowe działają bez problemu) i niefartem przy transferze moje konto się %^%$^$@#$% (większość konto przenieśli bez problemu) problem rozwiążą "jak najszybciej" nie tylko ja teraz będę czekać na ich łaskę... nie po to kupiłem grę żeby grać w singla...

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa... Sciagne gre z origin, moze moja wersja na plycie jest zrabana (chyba sam nie wierze w to co pisze...). O 9:00 zadrzwonie do nich bo otwieraja biuro... Jak odbierze jakas babka i bedzie mi bajki pisac o antywirusie to chyba ja udusze, siedzialem od 20:00 z tym badziewiem i nic!

 

Dobrze ze vectra znowu cos popaprala i zamiast 6mb mam troche wiecej ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest nie grywalna na Ultra w 64 osoby na kompie z podpisu...

 

brakuje ramu, dysk chrupie jak głupi, gra skacze jak żaba...

 

Możesz zrobić screen z normalnego Menedżera Zadań Windows zakładka wydajność? (po dłuższej grze na max detali).

 

ps. przy zrzucie alt+prtscreen a nie printscreen i zapisz do PNG a nie JPG

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChS

 

Odinstalowywałeś grę całkowicie tzn. usunąłeś wszystkie pliki? Jeśli robiłeś to przy pomocy dodaj/usuń programy, to mogło coś zostać. Spróbuj jeśli jeszcze nie robiłeś tego przy pomocy programu Revo Uinstaller.

 

Ja miałem taki mały błąd, że po weryfikacji (zmieniałem proxy lan) origin zaczął mulić i stał w miejscu. Zmieniłem więc proxy do deafula, zrestartowałem origina i wsio poszło.

Mam wersję pudełkową, ale instalowałem z origin.

 

 

Gra ogólnie wymiata. Skryptów w singlu jak w CoDzie. Niemniej akcja i prezencja gry robi swoje. Misja Nocna straż chyba najbardziej przypadła mi do gustu.

Multi dopiero co zacząłem. Znowu dręczy mnie ta sama przypadłość co w BBC2 odnośnie pilotowania - po prostu nie ogarniam tego. Czy na padzie pilotowanie jest łatwiejsze, ktoś sprawdzał?

Jeszcze jedno. Jak u licha zmienić nazwę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mojego problemu z kontem... EA urządziło sobie migracje starych kont to systemu Origin (nowe działają bez problemu) i niefartem przy transferze moje konto się %^%$^$@#$% (większość konto przenieśli bez problemu) problem rozwiążą "jak najszybciej" nie tylko ja teraz będę czekać na ich łaskę... nie po to kupiłem grę żeby grać w singla...

 

Tak owszem robili migrację kont, ale to, że akurat tylko twoje konto się nie przeniosło to moim zdaniem ściema. Takich ludzi jak ty jest pewnie na pęczki, tylko przecież EA się do tego nie przyzna. Pewnie teraz twoje zgłoszenie czeka w kolejce takich samych ;) Edytowane przez bender83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Czy to ja jestem ułomny, czy ta gra jest tak zbugowana. Reinstall nic nie dał. Ciągle jestem tutaj :/ Co z tym zrobić?... reinstallowałem grę, oraz sprawdzałem spójność plików (to takie podobne co od valve w steam jest) i dalej to samo..

 

Przy okazji - Nie bawcie się ustawieniami graficznymi, mówię do osób które mają ten "starszy" sprzęt. U mnie po sprawdzaniu jak będzie optymalnie chodziło by nie raziło aż tak w oczy, po zmianie rozdzielczości na 1280 (po paru próbach z 1024 itp.) gra zaczeła się zacinać, i muzyka zacinać/powtarzać. Ogółem jest coś skopane. Dopiero po powróceniu do 1024 i ustawieniu wsio na minimum gra zaczeła chodzić tak, jak na początku. A już się cieszyłem, gdy grałem na średnich w 1280 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChS

 

Odinstalowywałeś grę całkowicie tzn. usunąłeś wszystkie pliki? Jeśli robiłeś to przy pomocy dodaj/usuń programy, to mogło coś zostać. Spróbuj jeśli jeszcze nie robiłeś tego przy pomocy programu Revo Uinstaller.

 

Ja miałem taki mały błąd, że po weryfikacji (zmieniałem proxy lan) origin zaczął mulić i stał w miejscu. Zmieniłem więc proxy do deafula, zrestartowałem origina i wsio poszło.

Mam wersję pudełkową, ale instalowałem z origin.

 

 

Gra ogólnie wymiata. Skryptów w singlu jak w CoDzie. Niemniej akcja i prezencja gry robi swoje. Misja Nocna straż chyba najbardziej przypadła mi do gustu.

Multi dopiero co zacząłem. Znowu dręczy mnie ta sama przypadłość co w BBC2 odnośnie pilotowania - po prostu nie ogarniam tego. Czy na padzie pilotowanie jest łatwiejsze, ktoś sprawdzał?

Jeszcze jedno. Jak u licha zmienić nazwę?

 

A wiec... Nie udalo sie... Odinstalowalem tym programem skropulatnie wszystkie pliki i pozostalosci po bf'e oraz origin. Sciagnalem z oficjalnej strony origin najnowsza wersje origin, zainstalowalem gre z origin... Znowu 15 GB sciagnalem... I co ? I %$#&@*!!! Nic, nadal to samo, krew z nosa... A ta banda jeszcze nie odbiera telefonu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Czy to ja jestem ułomny, czy ta gra jest tak zbugowana. Reinstall nic nie dał. Ciągle jestem tutaj :/ Co z tym zrobić?... reinstallowałem grę, oraz sprawdzałem spójność plików (to takie podobne co od valve w steam jest) i dalej to samo..

 

Zobacz tutaj

 

Wyraźnie masz zaznaczone dokąd masz dojść - przeciwnicy będą się respawnować cały czas.

 

Edytowane przez bender83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec... Nie udalo sie... Odinstalowalem tym programem skropulatnie wszystkie pliki i pozostalosci po bf'e oraz origin. Sciagnalem z oficjalnej strony origin najnowsza wersje origin, zainstalowalem gre z origin... Znowu 15 GB sciagnalem... I co ? I %$#&@*!!! Nic, nadal to samo, krew z nosa... A ta banda jeszcze nie odbiera telefonu!

 

Format C:\ :lol2:

 

Jak ściągasz grę to wyjmij płytę z napędu bo coś słyszałem, że czasami Origin pokazuje, że ściąga a tak naprawdę to z płyty leci. A wspominałeś coś o za dużych prędkościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Format C:\ :lol2:

 

Jak ściągasz grę to wyjmij płytę z napędu bo coś słyszałem, że czasami Origin pokazuje, że ściąga a tak naprawdę to z płyty leci. A wspominałeś coś o za dużych prędkościach.

 

Formata robilem tydzien temu... Wyciagnalem, naprawde od godziny 20:00 wczoraj walcze i robie na wszelkie mozliwe sposoby, ale gdzies jest ta cienka granica przed frustracja, kiedy za kazdym razem jest FAIL!

 

 

Szybkie predkosci mialem dzieki vectrze, plyty nie mialem w napedzie... Sprawdzilem speedtestem i szeczywiscie chwilowo mialem neta szybszego, pod koniec instalacji wrocil do 1,9 mb/s

 

Naprawde chyba sie poddaje... Nie mam juz sily... EA nie odbiera tel, nie odpisuje na alerty, empik nie odbiera chociaz pewnie nic mi nie pomoga... A ja juz tez padam, google takze nic nie wie na tem temat...

 

 

 

Yhy cos tutaj znalazlem ale nie bardzo wiem jak to rozumiec...?

 

http://social.bioware.com/forum/1/topic/58/index/560024/1

 

Mam PS5 / Adobe AIR / Adobe Bridge / Edius'a i inne programy, mozliwe jest ze sie gryza??

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...