Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Włochy, tak? Warszawa, Iłżecka 26 - mapa Polski Poza tym adres jest pod "Centrum Pomocy" więc może coś się da ździałać. Jak byłeś służbowo, to raczej inaczej do Ciebie podeszli, niż do klienta, który wydał 250zł na ich grę..

 

tak to Włochy... Ochota jest na gore i w lewo [wyznacznik to tory i żwirki]

tam niema punktu na "klientów" :P ja byłem tam służbowo to mnie witali z otwartymi ramionami a poza tym to radził bym ci wysłać zapytanie przez formularz... pewniejsze na pewno niż jazda do ich siedziby gdzie ci powiedzą byś formularz wypełnił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uzyskać kody odblokowujące elementy edycji limitowanej, Gram.pl

 

 

Dziękujemy za zakup edycji limitowanej gry Battlefield 3.

 

W związku z dużą ilością zapytań przygotowaliśmy dla Państwa krótki poradnik ułatwiający pobranie i aktywację kodów odblokowujących elementy edycji limitowanej Battlefield 3.

 

Kody odblokowujące elementy edycji limitowanej nie znajdują się w pudełku z grę. Użytkownik pobiera te kody z naszej strony internetowej (gram.pl), a dokładnie ze szczegółów złożonego zamówienia.

 

Osoba, która składała zamówienie będąc zalogowanym na swoje konto może wejść w szczegóły zamówienia poprzez stronę sklepu -> sklep.gram.pl -> Moje zamówienia -> Szczegóły zamówienia na grę Battlefield 3.

 

Osoba, która składała zamówienie nie będąc zalogowanym na swoje konto może wejść w szczegóły zamówienia za pomocą odnośnika, który znajdował się w wiadomościach informujących o złożeniu zamówienia, jego potwierdzenia oraz wysyłce. UWAGA: Jeżeli po złożeniu zamówienia utworzyli Państwo konto, przed kliknięciem linku kierującego do szczegółów zamówienia proszę najpierw wylogować się z naszej strony (a najlepiej wyczyścić pliki cookie przeglądarki). Tylko po wylogowaniu link przekieruje Państwa na właściwą stronę.

 

Link pozwalający na pobranie kodów znajduje się w szczegółach zamówienia na liście zamówionych produktów przy grze Battlefield 3.

 

Osoba, która płaciła za grę przy odbiorze przed pobraniem kodów zostanie poproszona o podanie pełnego numeru rachunku dostarczonego wraz z grą.

 

Osoba, która odbierała grę w punkcie go24 będzie mogła pobrać kody po 24 godzinach od momentu odebrania zamówienia (po takim czasie otrzymujemy informację od punktu, że zamówienie zostało odebrane przez Klienta).

 

Każdy z dodatków wchodzących w skład edycji limitowanej odblokowywany jest za pomocą oddzielnego klucza. Na razie udostępniamy Państwu 3 klucze pozwalające na odblokowanie dodatków: Pakiet 10 wyjątkowych nieśmiertelników do odblokowania w grze, Ekwipunek Specact, Pakiet Uzbrojenia Specjalnego. Klucz pozwalający na odblokowanie 4. dodatku (Powrót do Karkand) zostanie udostępniony w późniejszym terminie, w momencie premiery tego rozszerzenia.

 

Pobrane kody, w zależności od platformy należy aktywować w jeden z poniższych sposobów:

 

Dla komputerów PC:

 

1. Zainstaluj klienta Origin. Możesz go pobrać z http://www.origin.com/about.

2. Uruchom klienta Origin (Start>Programy>Origin) i zaloguj się za pomocą swojego loginu i hasła konta EA Online.

3. Wybierz ikonę ustawień, następnie opcję Podaj kod produktu.

4. Postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

5. Po ponownym uruchomieniu gry Battlefield 3, dodatkowa zawartość będzie dostępna w trybach gry wieloosobowej.

 

Dla konsol PlayStation 3:

1. Zaloguj się do sieci PlayStation Network.

2. Wejdź w PlayStation Store.

3. Wybierz opcję [Redeem Codes] z menu.

4. Wpisz swój unikatowy kod (12 znaków).

5. Wybierz opcję [Continue] i podążaj za komendami wyświetlanymi na ekranie.

6. Po uruchomieniu gry Battlefield 3, dodatkowa zawartość będzie dostępna w trybach gry wieloosobowej.

 

Dla konsol Xbox 360:

1. Zaloguj się do sieci Xbox LIVE.

2. Naciśnij przycisk menu na kontrolerze (srebrny przycisk).

3. Przejdź do zakładki rynku i wybierz opcję Zrealizuj kod.

4. Wpisz swój unikalny kod (25 znaków).

5. Po uruchomieniu gry Battlefield 3, dodatkowa zawartość będzie dostępna w trybach gry wieloosobowej.

 

Pozdrawiamy,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem gierkę, ustawione wszystko na ultra 1920x1080, mam 65-85 fps. Co prawda jestem dopiero w metrze. :lol2:

Słuchajcie jak wskoczyć do drugiego wagonu, scena po tym jak ten z tyłu wybucha? :blink:

Edytowane przez Corso
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holy fucking mercy! Jesus Christ! Zawsze sie wypieprzalo, a teraz zalogowalo mnie do battleloga jakiegos na stronie ooooooo szit ok chlopacy chyba sie udalo, a wiec teraz oglaszam, siedzialem przy tym badziewiu od 20:00 wczorajszego dnia, teraz siadam, ale do gry, wiec nie bedzie mnieeee spoooooro czasu ;D W konccu L4 wykorzystam! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wróciłem ze Sferisa z BFkiem i RedBullem.

Teraz tylko pobrać go z Orgina w jakieś 20minutek >10 MB/s( brak napędu B-)) i znikam :lol2:

nick na chwilę obecną: BluesPL jakby ktoś chciał w COOPa wieczorem/w nocy zagrać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holy fucking mercy! Jesus Christ! Zawsze sie wypieprzalo, a teraz zalogowalo mnie do battleloga jakiegos na stronie ooooooo szit ok chlopacy chyba sie udalo, a wiec teraz oglaszam, siedzialem przy tym badziewiu od 20:00 wczorajszego dnia, teraz siadam, ale do gry, wiec nie bedzie mnieeee spoooooro czasu ;D W konccu L4 wykorzystam! :D

 

Hehe, kibicowałem ci w tym epickim boju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

nawet bez proxy mam takie cus ;/ i co z tym dalej zrobic ;/ ??

 

EDIT: Juz po problemie, server EA sie wykrzaczyl :)

 

No a ja się bawiłem kilka dni i choćby nie wiem, co cały czas mnie wywalało "błąd sprawdzania daty premiery", olałem w końcu temat i czekałem do 27. Dziś 27 i chcę sobie odpalić grę, a nie mogę, bo bład ciągle ten sam. Ktoś coś poradzi? Klikać ponów do oporu, tak trochę głupio.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Jarek_135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchajcie jak wskoczyć do drugiego wagonu, scena po tym jak ten z tyłu wybucha? :blink:

 

 

Z tego co pamiętam to trzeba wciskać spację - na ekranie powinien pojawić się symbol co trzeba zrobić, cała reszta leci ze skryptu.

 

 

Macie problem ze zmianą na stałe języka w Battlelogu ? Jak próbuję ustawić polski, to ciągle wyskakuje to okienko z wyborem języka i tak w kółko...

 

Zmieniasz na polski, zapisujesz i zamykasz okienko - gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co pamiętam to trzeba wciskać spację - na ekranie powinien pojawić się symbol co trzeba zrobić, cała reszta leci ze skryptu.

 

 

 

Właśnie klikam spację i za każdym razem spadam pod wagon i ginę. Nie wiem o co chodzi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tego co pamiętam to trzeba wciskać spację - na ekranie powinien pojawić się symbol co trzeba zrobić, cała reszta leci ze skryptu.

 

 

 

Właśnie klikam spację i za każdym razem spadam pod wagon i ginę. Nie wiem o co chodzi?

 

 

musisz naciskać cały czas do momentu aż wejdziesz na wagon

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają...

Teraz mam:

Dołączona grafika

 

Na forum battlefield.pl, forum EA, na profilu FB EA ludzie mają ten sam problem od 25.10! do dziś nic nie zrobili to jest SKANDAL!

 

Nr kontaktowy z EA: 22 397 44 33 (cały czas gra muzyczka nikt nie odbiera!)

 

Po prostu traktowanie klienta OKROPNE! Jak kupiłem BF2 włożyłem płytę, zainstalowałem, złożyłem konto i grałem... a tutaj... szkoda gadać...

 

Jak ktoś ma problemy z grą dzwońcie tam i dajcie znać co wskóraliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było podane kilka stron wcześniej odblokowane .exe więc ściągnąć go, wkleić gdzie trzeba i grać.

 

Dodalem Ciebie do znajomych ;)

 

 

Moj nick: m4lyy

 

Ręce opadają...

Teraz mam:

 

 

Na forum battlefield.pl, forum EA, na profilu FB EA ludzie mają ten sam problem od 25.10! do dziś nic nie zrobili to jest SKANDAL!

 

Nr kontaktowy z EA: 22 397 44 33 (cały czas gra muzyczka nikt nie odbiera!)

 

Po prostu traktowanie klienta OKROPNE! Jak kupiłem BF2 włożyłem płytę, zainstalowałem, złożyłem konto i grałem... a tutaj... szkoda gadać...

 

Jak ktoś ma problemy z grą dzwońcie tam i dajcie znać co wskóraliście.

 

Nie drzwon, ja drzwonilem od 8:45 do 15:10... nikt nie odbieral...

 

 

Gra MIAZGA! Jeszcze nigdy nie mialem tyle fun'u z gry... Oczywiscie nawet singla nie odpalilem :D Co dziwne, jeszcze nigdy nie bylem 3 na mapie... Allways 1 or 2 ;) prO fart ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają...

Teraz mam:yt

 

Na forum battlefield.pl, forum EA, na profilu FB EA ludzie mają ten sam problem od 25.10! do dziś nic nie zrobili to jest SKANDAL!

 

Nr kontaktowy z EA: 22 397 44 33 (cały czas gra muzyczka nikt nie odbiera!)

 

Po prostu traktowanie klienta OKROPNE! Jak kupiłem BF2 włożyłem płytę, zainstalowałem, złożyłem konto i grałem... a tutaj... szkoda gadać...

 

Jak ktoś ma problemy z grą dzwońcie tam i dajcie znać co wskóraliście.

 

https://help.ea.com/connect-with-us
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś czai jak usunąć z konta Origin BF3 w becie?

 

 

Przylanczam sie do pytania , kuzwa ale Oni przegieli pale z tym Originem :/

b.t.w

Czy wasza wersja Origin tez ma na pasku '' Origin Beta '' ?

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...