Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do posiadaczu BF3 na plytach DVD

 

Ile wam trwala Aktywacja Gry ??

 

Wielu ludzi ma teraz problemy z aktywacją.

 

EA Forums <--- link do tematu na forum ea

 

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/15/7667672.page <-- i jeszcze jeden obszerniejszy

Edytowane przez Tricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie uda to zwroc uwage czy crossfire dziala, bo chyba cos skopali.

 

Grę skopali , że cf nie działa :lol:

 

AMD Catalyst Application Profiles 11.9 CAP4 (October 26) - Guru3D.com Forums

 

Może dojdziesz do jakiś wniosków :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czyli to nie tylko mój problem.

Mało tego aktualizuje właśnie pb i transfer mam 1kb/s :)

Ale ich zapchało.

 

Takie info mi się pojawiło:

W tej chwili występują pewne problemy z usługą aktywacji gier w Origin.

 

Dział techniczny został powiadomiony o problemie i aktualnie pracuje nad jak najszybszym jego usunięciem. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cdkey24 nie ma kluczy i zwraca kasę. Ja już mam na koncie. Gra leci z gram.pl do mnie, będzie jutro :) Apropo maja duże ilości limitowanej edycji dla spóźnialskich.

 

Jak nie mają, skąd takie info? Może nie mają aż tylu. Ja nic nie dostałem jeśli chodzi o info.

Jak ja dziś gry nie dostane to będzie.....grrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę to ciężko cokolwiek ugrać... co wejdę to ktoś po chwili mnie kickuje, a albo sama gra wywala na pulpit z jakimś błędem. brrr...

Jak sortujecie serwery po pingach to pokazuje wam konkretny ping, czy macie pusto? Pytam, bo u mnie jakaś lipa, niby sortowanie po pingu, a lista cały czas pusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, z wysokimi się nie zgodzę. średnie tekstury już zabijają 8800. Co prawda 320mb, ale wątpię by była duża różnica przy GT512, miałem ją wcześniej, i raczej wiem co potrafi, nawet po oc ;)

 

 

Serio na wysokich mu śmiga :D Gigowy 8800gt wspomagany czterordzeniowcem daje rade - tez nie moglem uwierzyć. Wiadomo ze jest to framerate na poziomie 60 klatek ale da się grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mają, skąd takie info? Może nie mają aż tylu. Ja nic nie dostałem jeśli chodzi o info.

Jak ja dziś gry nie dostane to będzie.....grrrrrrr

 

Też nie dostałem o tym żadnego info, do gościa oczywiście nie da się dodzwonić. Ciekawe czy nikt nie dostanie, czy wyśle ale do mniejszej liczby osób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, grałem chwilę, duzo problemów o których sami pisaliście wyżej, kick z gry, albo wywala z gry, różnie. Myślałem, że może ping, ale w sumie nie wiem, jak go sprawdzić, w BF_BC2 można było, tu nie. Ale teraz jak wyszedłem to Origin kuleje, bardzo długo loguje, aż wywaliłem go i od nowa zainstalowałem. Ale pojawiła mi się łatka 12GB!!! Już 9GB ściągnąłem. Oni łatają tą grę na nowo, czy to jakiś błąd, bo origin'a na nowo wgrałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba aktywacja działa, właśnie udało mi się aktywować bfa.

 

EDIT: prawie udało, instalka poszła, dograny patch, ale wisi na aktywacji, czyli standard.

Edytowane przez czeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mają, skąd takie info? Może nie mają aż tylu. Ja nic nie dostałem jeśli chodzi o info.Jak ja dziś gry nie dostane to będzie.....grrrrrrr

 

 

To napisz do niego co z kluczem to Ci odpisze i czytaj jego dzisiejsze komentarze. Już Ci mogę powiedzieć że nie będziesz miał dzisiaj klucza. Mi powiedział że dostawca nawalił i nie będzie miał a jak będzie miał to nie wiadomo kiedy. Szkoda czasu.

Edytowane przez sPiDeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas... dziś same problemy. Lagi niemiłosierne, z serwerów wywala.

Miałem przed chwilą śmieszny błąd - nagle po wczytaniu nowej mapy nikt nie mógł się zespawnować. Gra po prostu sobie "zwisła". Dało radę jedynie pisać na czacie - od razy poleciały bluzgi na EA.

Cóż... tak powinna chyba wyglądać beta a nie retail...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...