Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

<p>Rzesze fanów Battlefield z utęsknieniem wyczekiwały dnia, kiedy kolejna odsłona kultowej serii nareszcie zadebiutuje i rytualne wyrywanie kartek z kalendarza dobiegnie końca. Jeśli w globalnych statystykach liczba zwolnień lekarskich nagle wzrosła, to przyczyny takiego stanu rzeczy należy upatrywać raczej w produkcji EA DICE, niżeli szalejącym wirusie grypy. Wszelako chorobę można wyleczyć bądź przeboleć, natomiast chęci zagrania w Battlefield 3 opanować po prostu nie sposób! Jestem święcie przekonany, że wiele osób postanowiło olać pracę, rodzinę lub szkołę i całkowicie oddać się wirtualnym zmaganiom. O ogromnym zainteresowaniu nowym Battlefield'em może świadczyć chociażby fakt, że ponad dwanaście (!!!) milionów graczy wzięło udział w otwartych beta-testach i zamówiło pre-ordery. Twórcy musieli więc sprostać wyśrubowanym oczekiwaniom, presji starych wyjadaczy oraz poniekąd konkurencji w postaci nadciągającego Call of Duty: Modern Warfare 3. Jednak chyba nikomu nawet przez myśl nie przeszło, że EA DICE mogłoby zawalić robotę i rozczarować swoich wyznawców... prawda?</p>

<p class="rteright"><b>Autor: </b>Caleb - Sebastian Oktaba</p>

RECENZJA BATTLEFIELD 3 - PUREPC.PL
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość z Was olała singleplayer.;)

 

Tam zaraz olała - po początkowym zachwycie spowodowanym grafiką i muzyką, jedyne co teraz zauważam to skrypt na skrypcie - ale mimo wszystko "męczę" singla dalej...

Plusa przyznałbym za przerywniki - są nieźle zrobione, no i Glenn Morshower fajnie się tam wpasował...

 

Single Player w BF3 jest niejako na dokladke , taki nieswiezy deser ;)

MP i tylko MP sie liczy w tej grze.

 

Szkoda tylko, że dla niektórych to właśnie danie główne jest lekko nieświeże, ale... liczę na szybką ;) reakcję producenta...
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj na G4G jakieś 3 godzinki i przez ten czas żadnych problemów.Jedynie lag trochę mnie atakował i po za tym nic.Żadnych kicków itp.Tylko parę razy mignął mi znów ekran na zielono.

Najgorzej to połączyć się z wybranym serwem i zacząć grać a potem już idzie B-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz do niego co z kluczem to Ci odpisze i czytaj jego dzisiejsze komentarze. Już Ci mogę powiedzieć że nie będziesz miał dzisiaj klucza. Mi powiedział że dostawca nawalił i nie będzie miał a jak będzie miał to nie wiadomo kiedy. Szkoda czasu.

 

Mój sprzedawca napisał mi maila, że oficjalna dostawa ma być o 2 w nocy i jak dostanie to od razu rozsyła do klientów...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego warto kupowac edycje cyfrowe.

 

No nie wiem, edycję pudełkową z gram.pl mieliśmy już w rękach przedwczoraj.

 

Ocena w recenzji chyba powinna być osobno dla SP i MP, bo to trochę jak dwie oddzielne gry. ;)

Edytowane przez borsuczy_król
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt,że skrypty bolą. Na razie zatrzymałem się na misji nocna zmiana. Do tego czasu trzymanie "za rączkę" nie raz mnie wkurzyło. :/

 

Eee przesadzają w tej gamezilli - chyba nikt się tutaj nie spodziewał sandboxa o_O Każdy shooter wojenny jest w mniejszym lub większym stopniu oskryptowany bo opowiada pewną historię - porównywanie cywili do przechodniów z gta to już gruba przesada. Co za różnica czy za zabicie cywila dostanie się od razu killa i restart misji czy po prostu nie da się go zabić - na jedno wychodzi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moim 2Mb łączu gra ściągała się jakieś 10-12h - nie wiem dokładnie, nie było mnie przy kompie, ale od samego rańca do ok. 20/21. Zainstalowało się, uruchamiam i dostaję błąd, że nie można uruchomić gry i żebym sprawdzić czy poprawnie się zainstalowało. Po czym uruchamia się aktywacja (ofc dostałem informację o problemach z aktywacją).. Poczekam do jutra, może uda im się rozwiązać problem.

Jednak nie wydaje mi się, żeby udało mi się pograć, choć może w singla coś postrzelam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na porównywalnym sprzęcie, jak mam w sygnaturce? Pójdzie to na low w 1280x720 na moim sprzęcie? Nie sprawdzałem niestety bety, teraz mam trochę czasu, żeby na spokojnie sobie pograć. Bad Company 2 chodziło w miarę sprawnie. Z którego legalnego źródła najlepiej kupić (najtaniej), żeby mieć bonusy w postaci broni itp(key z allegro mnie nie interesuje)?

Edytowane przez oldskul
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko.Zakupilem battelfilda limited edition w gamestopie .Jezyk instalacji angielski.Chcialbym potestowac sobie polski dubbing.Czy jest jakas mozliwosc dogrania pakietu jezykowego,czy tez moze cos przeoczylem podczas instalacji?Battlelog zainstalowal sie w jezyku polskim.Pzdr

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jednak skusiłem się na BF3 - miłe zaskoczenie - 1280x1024 oraz średnie ustawienie no i spokojnie można łupać w multi.

Fakt na Caspian w 64 osoby potrafiło zlecieć do 34FPS ale mnie to nie przeszkadza - widać że sporo poprawili po beta testach.

 

Takie tam info dla tych którzy zastanawiają się czy odpalić na takim archaicznym sprzęcie jak mój

 

Gierce daje spokojnie 10/10 jestem zachwycony , zaden babol jeszcze mnie nie spotkał w grze

Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko.Zakupilem battelfilda limited edition w gamestopie .Jezyk instalacji angielski.Chcialbym potestowac sobie polski dubbing.Czy jest jakas mozliwosc dogrania pakietu jezykowego,czy tez moze cos przeoczylem podczas instalacji?Battlelog zainstalowal sie w jezyku polskim.Pzdr

 

 

Język ustawia się w opcjach gry. Pełne spolszczenie, kinówka, lub oryginał. Jak kto woli. Za to Dice ma plusa u mnie :rolleyes:

 

 

Co do baboli to na razie jeden poważny mnie spotkał. Nóż. Idzie nieraz tak, że podbiegam to wroga naciskam odpowiedni klawisz a tu nic! Nawet nie zmieni broni! No masakra. Zaliczyłem przez to już parę zgonów. Kolesie z D muszą nad tym popracować. W BBC 2 też swego czasu takie klocki były z nożem.

Poza tym grając zwiadowcą kilka razy nie mogłem umieścić nadajnika na ziemi, a ze dwa razy to nawet przy zmianie ekwipunku/broni nic nie mogłem zrobić.

Inną rzeczą jest okno czatu. Babol to nie jest ale wkurza rozmiarem.

 

 

Jak ktoś chce mnie zaprosić to nick w grze: MelampusT3

Już kilku forumowiczów się odnalazło.

 

PS. Może ktoś wrzuci na pierwszą stronę listę jak w BBC2?

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do baboli to na razie jeden poważny mnie spotkał. Nóż. Idzie nieraz tak, że podbiegam to wroga naciskam odpowiedni klawisz a tu nic! Nawet nie zmieni broni! No masakra. Zaliczyłem przez to już parę zgonów.

zeby uruchomic event z zabijaniem nozem, musisz wyciagnac noz i uzyc go w momencie gdy klient cie nie widzi, zbindowane melee attack nie zadziala ( przynajmniej tak to bylo opisywane )

Prawdopodobnie to zabijanie nozem ma jakies wewnetrzne ograniczenie czasowe... pare razy mialem dwoch petentow przy okienkach kolo siebie, jednego odprawiłem, stanałem za drugim, klikam i nic... klikam... nic, koles sie obraca i musze zmieniac bron zeby go ubic, irytujace mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupujcie na tej aukcji BATTLEFIELD 3 CD-KEY/KLUCZ PC ORIGIN (1902102953) - Aukcje internetowe Allegro

to sciema , zaznaczcie tekst myszka i wyjdzie cos takiego :

 

Witam na mojej aukcji !

Przedmiotem tej aukcji są elektroniczne klucze do pełnej wersji gry

Klucze są używane i nie ma mozliwosci ponownego ich aktywowania. Nie przyjmuje zwrotow oraz negatywow

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupujcie na tej aukcji BATTLEFIELD 3 CD-KEY/KLUCZ PC ORIGIN (1902102953) - Aukcje internetowe Allegro

to sciema , zaznaczcie tekst myszka i wyjdzie cos takiego :

 

Witam na mojej aukcji !

Przedmiotem tej aukcji są elektroniczne klucze do pełnej wersji gry

Klucze są używane i nie ma mozliwosci ponownego ich aktywowania. Nie przyjmuje zwrotow oraz negatywow

 

sprzedaz zdjec na allegro to juz norma, gosc sprzedajacy 512MB kostki pamieci pod nazwa 4Gbit tez przegial pale, ale ten wszedl na wyzszy poziom debilizmu sprzedajacych :-|
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby uruchomic event z zabijaniem nozem, musisz wyciagnac noz i uzyc go w momencie gdy klient cie nie widzi, zbindowane melee attack nie zadziala ( przynajmniej tak to bylo opisywane )

Prawdopodobnie to zabijanie nozem ma jakies wewnetrzne ograniczenie czasowe... pare razy mialem dwoch petentow przy okienkach kolo siebie, jednego odprawiłem, stanałem za drugim, klikam i nic... klikam... nic, koles sie obraca i musze zmieniac bron zeby go ubic, irytujace mocno.

 

Dobre spostrzeżenie z tym ograniczeniem czasowym co do noża. Również odniosłem takie wrażenie. Niemniej jeśli to jest event to i tak notoryczne są sytuacje gdzie podbiegam do kolesia, ciach klawisz i trup. Innym razem z kolei nie działa? Dziwna sprawa?

Mam nadzieję, że to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaz zdjec na allegro to juz norma, gosc sprzedajacy 512MB kostki pamieci pod nazwa 4Gbit tez przegial pale, ale ten wszedl na wyzszy poziom debilizmu sprzedajacych :-|

Nie inaczej, czy ten człowiek naprawdę myśli że ujdzie mu to na sucho? Wystarczy przecież złożyć wniosek o ściganie za oszustwo i będzie miał problemy których konsekwencją może być coś gorszego od zablokowania konta na allegro i konieczności zwrotu pieniędzy.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do aktywacji użyłem tego: Download Products | Real Hide IP - wersja trial ustawia IP z USA ;) - u mnie zadziałało co prawda przed premierą ale jak macie nadal problemy z aktywacją to spróbujcie... a nóż...

 

po dwóch dniach MP na G4G mam czerwone oczy i zawroty od tych kolorów i tej całej oprawy - łubudubu, odblaski ... MASAKRA...

 

nie wiem czy dam radę to wszystko ogarnąć... jakieś drugi albo dopalacze chyba są potrzebne bo piwo nie pomaga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u tego -> klucze24h

Wczoraj już posypały się pierwsze negatywy jak ORIGIN siadło, a ludzie bardzo niecierpliwi są. Klucz otrzymałem ok godziny 1:00 dnia dzisiejszego, niestety przy próbie podaniu klucza ORIGIN pisze że klucz nieprawidłowy, narazie cisza ze strony dostawcy. Zobaczymy co wykombinuje.

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój szanowny dostawca zapadł się pod ziemię. Brak kontaktu, kluczy. Co śmieszne, co chwilę loguje się na allegro, ale chyba tylko po to by czytać negatywy jakie są mu już wystawiane.

 

To samo u mnie. Zamawiałem u Loro_game, a to logowanie to chyba automat od wysyłki się loguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...