Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety u mnie w opcjach gry jest tylko jezyk angielski.Zastanawiam sie czy posciagnieciu gry z origina bede mozliwosc wyboru.Jako ciekawostka...premiera tu w Irlandii odbyla sie o pólnocy.Na okolo 80 osób które pojawily sie w sklepie tylko ja

odebralem wersje na pc,reszta brala na xboxa i ps3.Rynek pc jest tu znikomy,konsole górują :) Pzdr

Edytowane przez seven3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że cdkey24 raczej odda kasę, bo inaczej będzie musiał zwijać interes, a o kryminale nie wspomnę. W końcu w jednej aukcji sprzedał 448 szt. kluczy to jest prawie 38 tyś zł. Tyle to trwa, bo tylu kupujących. Mnie teraz najbardziej wkurza fakt, że nie ma żadnej odpowiedzi. Przecież mógł dać komentarz na aukcji co i jak. sry za off top

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język ustawia się w opcjach gry. Pełne spolszczenie, kinówka, lub oryginał. Jak kto woli. Za to Dice ma plusa u mnie :rolleyes:

 

 

Niestety u mnie w opcjach gry jest tylko jezyk angielski.Zastanawiam sie czy posciagnieciu gry z origina bede mozliwosc wyboru.Jako ciekawostka...premiera tu w Irlandii odbyla sie o pólnocy.Na okolo 80 osób które pojawily sie w sklepie tylko ja

odebralem wersje na pc,reszta brala na xboxa i ps3.Rynek pc jest tu znikomy,konsole górują :) Pzdr

 

Fajnie, ze tam u ciebie na zadupiu ;) ustawilo sie 80 osob? Mialem zassac wieczorem wersje na klocka zeby porownac sobie z wersja PC, ale widze, ze bedzie ciezko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś udzielić mi parę porad dotyczących latania samolotem ... na myszce ? jak dla mnie ledwo wykonalne, skręty bardzo trudno do wykonania - trzeba się nieźle namachać myszką ;/ dodatkowo nie mam jeszcze flar i po 15-30 sec jestem zestrzeliwany...a jak nabić lvl na flary skoro mnie zestrzeliwują. porażka ;/

 

śmigłowcem jest już lepiej ale też bez rewelacji. Mogli dać takie sterowanie jak w operacji flashpoint - tam można było na myszce robić cuda niewidy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że cdkey24 raczej odda kasę, bo inaczej będzie musiał zwijać interes, a o kryminale nie wspomnę. W końcu w jednej aukcji sprzedał 448 szt. kluczy to jest prawie 38 tyś zł. Tyle to trwa, bo tylu kupujących. Mnie teraz najbardziej wkurza fakt, że nie ma żadnej odpowiedzi. Przecież mógł dać komentarz na aukcji co i jak. sry za off top

 

Zadzwoń do niego przecież masz telefon. Mi oddał bez szemrania wczoraj także nie jest źle. Przynajmniej nie musiałem po policjach łazić. Co do komentarzy to wystawiają je ludzie którym oddał kasę, niektórzy dają pozytyw za takie rzeczy. Na gram.pl zobacz wczoraj mieli jeszcze limitowane.

 

A teraz bardziej na temat. Da się już dzisiaj aktywować grę ?? Mam dostać z gram.pl i chyba ich tam zjem na infolinii jak dzisiaj nie zagram.

Edytowane przez sPiDeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze tam u ciebie na zadupiu ;) ustawilo sie 80 osob? Mialem zassac wieczorem wersje na klocka zeby porownac sobie z wersja PC, ale widze, ze bedzie ciezko :lol:

 

 

Te 80 osób odbieralo gry o północy,reszta rzuci sie pewnie dzisiaj :)

Panowie mozecie sprawdzic ile wazy plik lokalizacyjny?Moze ktos sie pokusi na wrzucenie go na jakis serwer? Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka...premiera tu w Irlandii odbyla sie o pólnocy.Na okolo 80 osób które pojawily sie w sklepie tylko ja

odebralem wersje na pc,reszta brala na xboxa i ps3.Rynek pc jest tu znikomy,konsole górują :) Pzdr

 

Na PC pewnie większość kupuje cyfrowo.

 

Powiedzcie mi czy warto brać tę grę tylko dla singla ?

 

Pytanie czy lubisz takie oskryptowane strzelanki ala CoD. Raczej nie warto, może jak stanieje przynajmniej o połowę. Bo zbyt długi pewnie też nie jest. Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jednak skusiłem się na BF3 - miłe zaskoczenie - 1280x1024 oraz średnie ustawienie no i spokojnie można łupać w multi.

Fakt na Caspian w 64 osoby potrafiło zlecieć do 34FPS ale mnie to nie przeszkadza - widać że sporo poprawili po beta testach.

 

Takie tam info dla tych którzy zastanawiają się czy odpalić na takim archaicznym sprzęcie jak mój

 

Gierce daje spokojnie 10/10 jestem zachwycony , zaden babol jeszcze mnie nie spotkał w grze

 

 

Kolega pisze ze ładnie śmiga mu w konfiguracji teoretycznie porownywalnej/słabszej od mojej: e8400 3.0Ghz, Palit GTX260 896Mb 216 sp, Ram 4Gb ddr2 800mhz, mobo asus p5n-d

Wszystko siedzi w cf haf x stery do grafy wgralem dedykowane bf3.

Na Multi fps spada do 15 momentami jest około 30. Wszystko to na najniższych możliwych ustawieniach i rozdziałce 1280x1024. Proszę o poradę w tej sprawie. Multi jest praktycznie niegrywalne przy takich spadkach fps.

 

Konfiguracja kolegi:

Intel Core 2 Duo E7200 @ 3.8 Ghz 1.29v

▪ Gigabyte P45-D3SL / Bios-F11b

▪ Mushkin Sp2 4GB (4 x 1Gb) 1000Mhz CL.5

▪ ASUS GeForce 9800GTX+ 512MB DDRIII @790/1900/2300

▪ Samsung F1 640GB 7200rpm 16MB cache SATA-II

▪ Sound Blaster Audigy Se 7.1 @X-Fi Mod

▪ Pionieer DVD-RW 216D black

▪ Chieftec 450 Watt

▪ Antec Three Hundred

▪ LG LCD 19" L1919S

Edytowane przez Puredamn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawskich: 2500k, 6950 1GB, 4Gb 1600 ciągnie mi gierkę w fullhd na ultra z wyłączonym AA bez żadnych problemów (wszystko stock). Maksymalna rozpierducha w multi owocuje chwilowymi spadkami ale nie przeszkadza. Choć mam wrażenie że po pewnym czasie przydałoby więcej ramu. Jak to jest, jak wyjdę z serwera w czasie gry do zapisuje mi statsy czy nie? Powinno ale coś nie chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisze ze ładnie śmiga mu w konfiguracji teoretycznie porownywalnej/słabszej od mojej: e8400 3.0Ghz, Palit GTX260 896Mb 216 sp, Ram 4Gb ddr2 800mhz, mobo asus p5n-d

Wszystko siedzi w cf haf x stery do grafy wgralem dedykowane bf3.

Na Multi fps spada do 15 momentami jest około 30. Wszystko to na najniższych możliwych ustawieniach i rozdziałce 1280x1024. Proszę o poradę w tej sprawie. Multi jest praktycznie niegrywalne przy takich spadkach fps.

 

Konfiguracja kolegi:

Intel Core 2 Duo E7200 @ 3.8 Ghz 1.29v

▪ Gigabyte P45-D3SL / Bios-F11b

▪ Mushkin Sp2 4GB (4 x 1Gb) 1000Mhz CL.5

▪ ASUS GeForce 9800GTX+ 512MB DDRIII @790/1900/2300

▪ Samsung F1 640GB 7200rpm 16MB cache SATA-II

▪ Sound Blaster Audigy Se 7.1 @X-Fi Mod

▪ Pionieer DVD-RW 216D black

▪ Chieftec 450 Watt

▪ Antec Three Hundred

▪ LG LCD 19" L1919S

 

co ty tam wiesz, jakiej slabszej, przeciez ten jego 9800GTX+ objezdza ta twoja smieszna 260tke

 

tylko 8 generacja kart nvidia zapewni ci wrazenia typu nie spadajacy ponizej 30fps na caspian border, moze zagadaj z nim i zamien sie na grafy - za doplata oczywiscie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język ustawia się w opcjach gry. Pełne spolszczenie, kinówka, lub oryginał. Jak kto woli. Za to Dice ma plusa u mnie :rolleyes:

 

 

Niestety u mnie w opcjach gry jest tylko jezyk angielski.Zastanawiam sie czy posciagnieciu gry z origina bede mozliwosc wyboru.Jako ciekawostka...premiera tu w Irlandii odbyla sie o pólnocy.Na okolo 80 osób które pojawily sie w sklepie tylko ja

odebralem wersje na pc,reszta brala na xboxa i ps3.Rynek pc jest tu znikomy,konsole górują :) Pzdr

 

Swoją LE mimo, iż pudełkową, instalowałem z origina. Pisze tam jakie wersje językowe zawiera. Co do opcji to ustawiłem, odgłosy angielskie i włączyłem napisy (te są po polsku). Wszystko zależy od tego czy Twoja wersja obsługuje inne języki w tym polski?

 

Co do wydajności to na moim sprzęcie hula aż miło na ultra, jednak na mapach z 48-64 graczami już czkawka występuje. Z tego względu wczoraj dorzuciłem dodatkowe 4 GB ramu (teraz mam 8 ) i tylko lagi uprzykrzają grę. W full hd nie sprawdzałem. W tym albo przyszłym tygodniu będę miał 580 więc szykuje się jazda. Ciekawe czy druga karta (nie w trybie sli), coś daje w tej grze?

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język ustawia się w opcjach gry. Pełne spolszczenie, kinówka, lub oryginał. Jak kto woli. Za to Dice ma plusa u mnie :rolleyes:

 

 

Niestety u mnie w opcjach gry jest tylko jezyk angielski.Zastanawiam sie czy posciagnieciu gry z origina bede mozliwosc wyboru.Jako ciekawostka...premiera tu w Irlandii odbyla sie o pólnocy.Na okolo 80 osób które pojawily sie w sklepie tylko ja

odebralem wersje na pc,reszta brala na xboxa i ps3.Rynek pc jest tu znikomy,konsole górują :) Pzdr

 

Żeby, otrzymać wersje PL wystarczy pobrać pliki językowe (~560MB) i zmienić wpis w rejestrze.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisze ze ładnie śmiga mu w konfiguracji teoretycznie porownywalnej/słabszej od mojej: e8400 3.0Ghz, Palit GTX260 896Mb 216 sp, Ram 4Gb ddr2 800mhz, mobo asus p5n-d

Wszystko siedzi w cf haf x stery do grafy wgralem dedykowane bf3.

Na Multi fps spada do 15 momentami jest około 30. Wszystko to na najniższych możliwych ustawieniach i rozdziałce 1280x1024. Proszę o poradę w tej sprawie. Multi jest praktycznie niegrywalne przy takich spadkach fps.

 

Konfiguracja kolegi:

Intel Core 2 Duo E7200 @ 3.8 Ghz 1.29v

▪ Gigabyte P45-D3SL / Bios-F11b

▪ Mushkin Sp2 4GB (4 x 1Gb) 1000Mhz CL.5

▪ ASUS GeForce 9800GTX+ 512MB DDRIII @790/1900/2300

▪ Samsung F1 640GB 7200rpm 16MB cache SATA-II

▪ Sound Blaster Audigy Se 7.1 @X-Fi Mod

▪ Pionieer DVD-RW 216D black

▪ Chieftec 450 Watt

▪ Antec Three Hundred

▪ LG LCD 19" L1919S

 

 

 

Nie wiem czego to wina / może system zawalony? viry lub coś nie teges.

 

Specjalnie dla was nagram film z gry z ilością klatek byście uwierzyli zresztą, zachowujecie się jak dzieci.. a co w tym dziwnego

że mnie to tak chodzi? wystarczy w necie poszukać i poczytać na jakim sprzęcie ludzie grają, i nie narzekają tyle - po prostu

różnica w tym, że dla niektórych te 30-45FPS to mało i muszą mieć minimum ~50FPS i detale ultra/high.

 

Ale spoko mnie to nie ziębi nie parzy - wierzcie lub nie co mi tam - śmiać mi się chce tylko jak czytam że to nie możliwe,

bo niby dlaczego miałbym kłamać .. ludzie ile macie lat.. ( już widzę wasze miny ... jak zobaczycie film )

postaram się zamieścić go w przyszłym tygodniu dopiero wtedy będe miał aparat pod ręką

 

EDIT: zresztą wyżej jest test 250GTS który jest odpowiednikiem raczej 9800GTX+ i widać jak się spisuje

i moje słowa maja poparcie także wszystkim nie dowierzającym proszę o nie zabieranie głosu.

 

pozdrawiam

Edytowane przez SubMaFioZo.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się uruchomić gierkę. Ustawienia niskie i da się grać w miarę. W Singlu czasem są zacinki i dźwięki wykonują się podwójnie. W multi tego nie nie mam. Średnio mam ok 20-25 FPS, w porywach do 30+ i daje się pograć. Zagrałem rundkę na Caspian Border i chyba nie wyszło mi tak najgorzej. Generalnie widać dużą poprawę do tego, co było w becie.

Co mi przeszkadzało, to że po zginięciu nie mogłem zmienić broni, kursorem mogłem jedynie poruszać - bez reakcji na klikanie, miejsce respawnu mogłem wybrać jedynie strzałkami (góra-dół) i Enterem wracałem do gry.

 

Nick w grze: stivo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie w opcjach gry jest tylko jezyk angielski.Zastanawiam sie czy posciagnieciu gry z origina bede mozliwosc wyboru.Jako ciekawostka...premiera tu w Irlandii odbyla sie o pólnocy.Na okolo 80 osób które pojawily sie w sklepie tylko ja

odebralem wersje na pc,reszta brala na xboxa i ps3.Rynek pc jest tu znikomy,konsole górują :) Pzdr

 

 

Ok sprawa rozwiązana.Odinstlowalem gre ,pobralem z serwera zamiast instalowac z plyty i jest Pl.Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Znalazłem rozwiązanie na mój problem, można zrobić faq na początku strony, hm?

 

Problem z misją "Operacja Gilotyna" - zacinający się bot pod mostem, za którym mamy podążać. - Wystarczy zmienić poziom trudności, i zacząć misję od nowa. UWAGA: Grając na łatwym poziomie trudności nie ma możliwości zmiany na trudny, najlepiej zacząć grę na średnim poziomie trudności.

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde niezly killer dla sprzetu ta gra.

Na procku wykreconym na 4 GHz - (HT off dla unikniecia ewentualnych problemow) , grafie z syga bez OC, wszystkim na ultra mialem spadki nawet do 36 FPSow.

Dopiero po zmianie MSAA na x2 plynnosc gry skoczyla w gore i jest pomiedzy 50 a 70 FPS.

Afterburner pokazuje zuzycie pamieci w granicach 1400 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafa

Nie wiem jak ocenić bo dawno w bf2 nie grałem ale wydaje mi się że chyba podobnie. Wkurza oczywiście domyślne zamienienie osi Y w myszce (przynajmniej mnie) nie umiem tak grac, zapomniałem o tym i oczywiście 1 lot skonczył sie na ogonie i zgonie...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...