Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz zobaczę, kiedyś to były grosze, nie wiem jak teraz.

 

http://g4g.pl/cennik-bf3 49zł 16 slotów, bez rankingu na hasło... myślałem raczej o 32graczach min. - za miesiąc 49zł/16 slotów. sporo wychodzi np. na 3 miesiące, ale myślę że to do dogadania.

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przeszedłem singielka. :D

I muszę powiedzieć, że ogólnie gry tego typu przechodziłem w ciężkich bólach - cod bo, bc2 w ogóle nie dokończyłem, to w bf3 grało mi się niezwykle przyjemnie mimo, ze skrypt skryptem pogania. Chyba to zasługa tej otoczki graficznej, wspaniałego oświetlenia, animacji i jakości tekstur, budują przez to mega klimat. Gierka nie za długa, nie za krótka, dla mnie w sam raz aby się nie znudzić. Drugi raz przejdę pewnie z kumplem w co-op, później zaczynam katować multi jak pozaliczam zaczęte tytuły. Zresztą do tego czasu może naprawią część bugów, nie mam parcia. ;>

 

Całkiem to chodziło jak na moją kiepską k. graficzną, wiadomo to nie multi i kosztem efektów można sobie pozwolić na spadki ~30 fps, aż żal rezygnować i zjeżdżać na high/medium z detalami. :D

 

Dołączona grafika

 

Dao-12 wymiata, mega fun ze strzelania tą luśnią. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, 4zł za osobe... i to bez rankingu, a ranking by się przydał ze względu że przy okazji byśmy mogli poodblokować różne bajerki by potem się nie męczyć grając 4fun ;)

 

Dobry miałem pomysł, co? :D szczerze nie spodziewałem się że aż tyle osób dołączy, myślałem że tylko bardziej w temacie aktywni, a tu proszę :)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna spokojnie zorganizowac jakas zrzutke, moge podac swoje konto inteligo, a ja to moge oplacac paypalem na jakikolwiek kraj zdecydujemy sie

 

gameserves.com maja dosc spora oferte serwerow rozmieszczonych w calej EU

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest źle. 4.5zł i na miesiąc czasu na próbę można wykupić. no i nie będzie problemu z TS3. Dobra, to informacje na temat serwera zamieszczę na pierwszej stronie, jak już się wykupi. Do tego czasu info będzie na plutonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade u mnie na low w niskiej rozdzielczości? Nie mam kasy na upgrade, poza tym ceny sprzętu są bardzo wysokie, przez dolara.

 

Powinieneś dać radę na minimum, u mnie jest znośnie, ale zależy jak dla Ciebie będzie to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E co Wy tu o servie jak squadu nie mamy ani praktycznie zgrani nie jestesmy ;)

 

Wezcie zwoljacie bande kto w ogole sie pisze okolo 7-8 graczy jest gites (tylko takich stalych co by grali a nie co beda grac tylko w weekend, lub tez moga tylko do 20-stej ;|) no chyba ze serva tylko po to aby grac miedzy soba ;)

 

Panowie patrzcie co dzisiaj zamowilem ;):

 

Intel Core i5 2400 3,10 GHz BOX -> KLIK

 

Gigabyte GA-P67A-D3-B3 -> KLIK

 

Kingston HyperX DDR3 2X 4GB 1600MHz -> KLIK

 

W srode bedzie sprzet u mnie, i wtedy lecimy... ogien, ogien, ogien ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, a ja z grafiką w [gluteus maximus] jestem. Dzwonie do gościa, może chociaż jakiegoś radka wezmę miast gf 260...

 

A co do serwera. Byłby nasz prywatny. Każdy zrobiłby zrzutę co łaska, a za kasę by się wzięło tyle miesięcy ile da radę. Ja serwerem nigdy nie operowałem, jeżeli pisdu mógłby i wie z czym to się je, to chętnie bym mu powierzył to zadanie.

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, a ja z grafiką w [gluteus maximus] jestem. Dzwonie do gościa, może chociaż jakiegoś radka wezmę miast gf 260...

 

A co do serwera. Byłby nasz prywatny. Każdy zrobiłby zrzutę co łaska, a za kasę by się wzięło tyle miesięcy ile da radę. Ja serwerem nigdy nie operowałem, jeżeli pisdu mógłby i wie z czym to się je, to chętnie bym mu powierzył to zadanie.

 

Nie bede krzyczal glosno, ale operowalem rcon'em w cod1 / cod2 / cod4 / cod5 ;)

 

W bf'e nawet consoli nie ma, i zapewne jest panel administracyjny takze zadna filozofia operowac jako admin servem ;)

 

 

Ale od razu mowie, mam to gdzies ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a miał/ma ktoś problem z directX?? Gra zainstalowana z płytek DVD, jeszcze rano śmigała,a teraz nic,wywala komunikat o dX. System świeża 7,stery od Amd najnowsze,wszystkie aktualizacje ściągnięte,łącznie z aktaulizacją dX-a, grafika to HD4770.

Nadmienie,że problem występuje w brata w kompie,ja siedzę w pracy i nie mam kiedy podjechać do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz gdzieś? :D Pomóc nie chcesz? Tylko Nam, forumowiczom by się lepiej i przyjemniej grało, a Ty, jako forumowicz też byś pewnie nie raz/dwa zagrał. :) Nie wiem jak wygląda operowanie serwerem jako admin w innej grze niż cs 1.6/css.. no i unreal/quake itd. ale to stare czasy. Teraz nie wiem z czym to się je. :)

 

No właśnie mi też wywala problem z DX, zainstalowałem najaktualniejszy jaki znalazłem, ale czy zanikł problem - nie wiem, u mnie to występuje dopiero po pierwszej/po dwóch mapach w multi, ale stawiałbym u siebie grafikę. Bo wywala mi masę tekstu i na końcu bym zmienił grafę na coś z 512 ramu [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do servera BF3 dla graczy PPC zajebisty pomysl , tylko zrobcie zeby mozna placic paypalem

jezeli bedzie gdzies po srodku Europy pewnie beda wszyscy zadowoleni z pingow ,jest tu w temacie jakies 20% uzytkownikow na emigracji chyba ;)

 

Corso

Pytales czy mi tnie na CF 5850 , powiem tak

zazwyczaj jest 80-100 fps tyle ze czasami w extremalnych sytuacjach spadnie do 50fps

a to juz duzy dyskomfort jest , w BC2 mialem tak plynnie ze miod malina a tu musze jechac w dol z Automatycznych ustawien .

 

Sideband mial racje , w CF pamiec kart w CrossFire sie nie sumuje , a 1GB VRam do Ultra to porazka.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E co Wy tu o servie jak squadu nie mamy ani praktycznie zgrani nie jestesmy ;)

 

Wezcie zwoljacie bande kto w ogole sie pisze okolo 7-8 graczy jest gites (tylko takich stalych co by grali a nie co beda grac tylko w weekend, lub tez moga tylko do 20-stej ;|) no chyba ze serva tylko po to aby grac miedzy soba ;)

 

Panowie patrzcie co dzisiaj zamowilem ;):

 

Intel Core i5 2400 3,10 GHz BOX -> KLIK

 

Gigabyte GA-P67A-D3-B3 -> KLIK

 

Kingston HyperX DDR3 2X 4GB 1600MHz -> KLIK

 

W srode bedzie sprzet u mnie, i wtedy lecimy... ogien, ogien, ogien ;D

 

Wziąłeś płytkę, na której da się podkręcać procki a z kolei procka, który ma zablokowane o/c (wersja bez "K" na końcu), albo w jedną, albo w drugą. ;> No a grafy nie zmieniasz ? Będzie dosyć mocno ograniczała nowe podzespoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z inżynierów napala się na FGM-148 JAVELIN to odradzam "farmirnie" do niego. Sprawdza się tylko na otwartej przestrzeni, czyli z 3 mapy, do tego latwo stracić lock'a, a przez czas namierzania jesteś bezbronni. Jego moc, od razu daje za 50 % dmg, nie jest dużo warta. Często trafi obok lub zahaczy o coś po drodze. Bezużyteczny na bliski dystans. Do tego amunicji jak na lekarstwo. Teoretycznie możemy tez ostrzeliwać cele powietrze ale jeszcze nikt z "recon" nie oznaczył takiego.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sponsoringu? Tzn. będziesz opłacał 120zł miesięcznie? :D

 

Dobra, mam problem. Spory. Nie chodzi chyba o grafikę. Zaraz się o Log postaram z błędem i wrzucę tutaj, może ktoś powie ocb. Wcześniej tego nie uświadczyłem, a od przedwczoraj jest nonstop. Gra się sypie niby przez DX, wyłaczyłem aero w win7, włączyłem 100% wentylatorka na grafice - w maksymalnym stresie 59stopni. czyli o niecałe 5 stopni więcej niż w 2D na pulpicie... Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś płytkę, na której da się podkręcać procki a z kolei procka, który ma zablokowane o/c (wersja bez "K" na końcu), albo w jedną, albo w drugą. ;> No a grafy nie zmieniasz ? Będzie dosyć mocno ograniczała nowe podzespoły.

 

Dobrze, ze mam zyczliwych znajomych na forum pure pc, i zyczliwych kolegow w sieci komputronik ;)

 

 

Juz zmienilem na: kliku kliku

 

Na razie nie zmieniam grafiki... Moze pozniej ;)

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sponsoringu? Tzn. będziesz opłacał 120zł miesięcznie? :D

 

Dobra, mam problem. Spory. Nie chodzi chyba o grafikę. Zaraz się o Log postaram z błędem i wrzucę tutaj, może ktoś powie ocb. Wcześniej tego nie uświadczyłem, a od przedwczoraj jest nonstop. Gra się sypie niby przez DX, wyłaczyłem aero w win7, włączyłem 100% wentylatorka na grafice - w maksymalnym stresie 59stopni. czyli o niecałe 5 stopni więcej niż w 2D na pulpicie... Ech...

 

 

Miałem na myśli składkowe. :-P

 

@ Mario2k. Ja tam wymagań dużych nie mam, Caspian Border (full hd, ultra) 45 fps mi starczy. ;)

 

@VICTORious. Coś czuję, że dla tej gierki wiele osób zmieni kompy jak również je uwali. ;)

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam!

 

Jeszcze się w tym temacie nie wypowiadałem chociaż go śledzę od dłuższego czasu. Podoba mi się (jako noobowi ;) ) inicjatywa Drunk_ZoZol'a i chętnie się dołączę od drużyny PPC i do zrzutki na serwer, jeśli można. Ale to dopiero po weekendzie, bo merlin nie dał rady dostarczyć przesyłki w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zanim zdecydujemy sie na serwer, mozecie potestowac w przegladarce 4 nastepujace lokacje?

 

(EU) London, UK Game Servers+

Shit's Getting Serious - 101stDivision.net

25ms

 

(EU) Amsterdam, NL Game Servers

DW# Dutch Warrior Clan.NL

35ms

 

(EU) Frankfurt, DE Game Servers

=AW=CONQUEST=CASPIAN=BORDER=24/7

30ms

 

(EU) Denmark Game Servers

[DK] TeamGLA Server (GameReactor.dk)

60-70ms

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...