Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Po przesiadce z GeForce 8800GTS 320 na Ati 4850 - niebo, a ziemia. Nie dość, że mogę sobie komfortowo grać w multi, to i jakoś gra wygląda... :) Dzięki za grę. 3 godziny w czołgu przesiedzieliśmy, ale warto było :D Btw. Jak stawiać serwer, to tylko rankingowy. Trochę się oszuka system i 20 godzin siedzenia w jet da radę nabić w ciągu doby ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ta rozgrywka wciaga ze czlek zapomnial ze posiada wersje Limited Edition

moglby ktos przypomniec jak aktywowac to ''cos'' co mialo byc extra , sam nie pamietam kamuflaz czy jakas bron ?

 

Przy pomocy kodów. Jeżeli brałeś z gram.pl to są one w szczegółach zamówienia. Jeżeli gdzie indziej to nie wiem, może masz w mailu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze gry ale czytałem posty,że do komfortowego grania najlepiej mieć 8gb ramu.

Nie jest to lekka przesada?

Od czego zależy takie zużycie pamięci.Od ustawień,rozdzielczości?

Pytam bo składam nowego kompa pod BF3 i zamówiłem już 4gb ramu no i teraz nie wiem czy lecieć domówić jeszcze 4gb?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z GeForce 8800GTS 320 na Ati 4850 - niebo, a ziemia. Nie dość, że mogę sobie komfortowo grać w multi, to i jakoś gra wygląda... :)

 

Ile masz u siebie fps i jaka rozdzielczość/detale, bo cały czas się zastanawiam nad zakupem ale nie wiem czy jest sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze co ci się nie podobało w becie że pytasz czy jest lepiej ?

po drugie parę rzeczy poprawiono ale gra się "tak samo"

po trzecie poczytaj ten wątek - takich jak Ty graczy "niepewnych" zakupu jest całkiem dużo - i kto już kupi raczej nie narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda była straszna (szczególnie na Caspian Border), mało ciekawych akcji, obie mapy średnie, uszkodzenia pojazdów dennie zrobione, Metro było źle zaplanowane, zdobycie schodów było bardzo trudne dla niezgranego teamu, nawet jeśli obrońcy byli równie słabo zgrani. Głównie zależy mi na mapach, jeśli są dużo ciekawsze niż te w becie i dzięki temu dzieje się zdecydowanie więcej to może zakupie. Po prostu to co prezentowała beta było dla mnie całkiem mdłe. Oczywiście to subiektywna opinia, ale znajomi, z którymi grywałem w różne BF ją podzielali.

 

Wątek czytałem, jak bym nie czytał to bym nie pytał. Po prostu nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi czy full jest dużo lepszy od bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma rozgrywka do tej z bety? Duża poprawa?

 

W moim przypadku bardzo duża poprawa. W becie ciężko mi było kogoś dostrzec, postrzelać (lagi, zwiechy) i w sumie z niej zrezygnowałem. Miałem nie ściągać gry aż do upgrade'u sprzętu, jednak coś mnie tchnęło i teraz w wolnych chwilach sobie śmigam i całkiem przyzwoicie (jak dla mnie) chodzi. Jestem zadowolony z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli się życie regeneruje. to nie tak jak w bf2, że wejdziesz i masz full życie, raczej tak jak medyk sobie trzymał samą apteczkę to powoli mu się życie regenerowało, tak teraz jest dla wszystkich - rzucona apteczka powoli regeneruje życie, medyk nie ma nic z tego, że ma ją w rękach :)

 

 

Apropo pytania powyżej - przecież masz kompa z 4850, przełóż grafikę i sprawdź, nie wiem jak bedzie chodziło u Ciebie na drugim kompie, u mnie w singlu na średnie/wysokie jest całkiem stabilne 35 klatek, w multi na nisko/średnich z początku mam jakieś 40 fps, potem się rozkręca do 50 (zwykle tylko podczas pierwszej mapy mam 40 fps przez jakieś 3-4 minuty, później każda mapa dobrze chodzi) spadki są małe, największym problemem są lagi dla mnie) Gram w 1280x1024, nie jest to jakaś zaje rozdzielczość, ale monitor mi więcej nie wyciąga, i mi to nie przeszkadza. Wyższej rozdzielczości nie sprawdzałem, ale wg. testów w necie - mija się to z celem, gdyż radki 5xxx siadają przy wyzszych (5fps na low..) [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda była straszna (szczególnie na Caspian Border), mało ciekawych akcji, obie mapy średnie, uszkodzenia pojazdów dennie zrobione, Metro było źle zaplanowane, zdobycie schodów było bardzo trudne dla niezgranego teamu, nawet jeśli obrońcy byli równie słabo zgrani. Głównie zależy mi na mapach, jeśli są dużo ciekawsze niż te w becie i dzięki temu dzieje się zdecydowanie więcej to może zakupie. Po prostu to co prezentowała beta było dla mnie całkiem mdłe. Oczywiście to subiektywna opinia, ale znajomi, z którymi grywałem w różne BF ją podzielali.

 

 

Tutaj chyba jednak nie pasuje ci idea BF. Niestety czasem jest nudno. Jak grasz na mapie, która mieści 32 graczy, a limit jest 16 albo 20, wszyscy na starcie mieszczą się w pojazdach, a ty chcesz pohasać reconem to może się zrobić nudno. Tak samo jest z innymi graczami. Jedni potrafią czytać pole bitwy, inni nie. W sumie jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, bo jest kilka fajnych map, których nie było w becie. Mi się sposobał Conquest na Seine Crossing, tobie może przypasić coś innego. Jeszcze jeżeli oczekujesz, że przemodelowali mapy z bety, to niestesty będziesz zawiedziony.

Edytowane przez Tricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi odnawiało życie z około 3m, więc albo miałeś laga, albo siedziałeś w ogniu ;) ...chwilowy bug może, interakcji żadnej niema, to działa z automatu.

 

Co do rozgrywki, to miód malina, ciężko się oderwać od kompa, ale jest też kilka niedociągnięć.

IMO, powinni zredukować liczbę rakiet,bo ludzie zamiast rozwalać pojazdy (potrzeba 4-5 rakiet,żeby taki wybuchł, 2 żeby unieruchomić) nawalają do piechoty.

 

Fizyka też jest jakaś dziwna miejscami, np: w singlu w drugiej misji po zejściu z dachu próbowałem rozwalić targowisko, ale skrzynki z kapustą wydają się być niezniszczalne, nawet niema żadnego efektu gdy do nich strzelamy. Szyby w samochodach (cywilne) też mają "autoregenerację", pojawiają się ślady po kulach, ale strzelając do kolejnej, te pierwsze znikają, a szyba wygląda jak nowa :blink: ,eh, sprawdzałem przed chwilą w BC2 i tam też szyb nie da rady wybić w samochodzie, ale przynajmniej ślady po kulach nie znikają.

 

W BF3 jest za to dużo lepiej jeśli chodzi o pojawiające się obiekty, praktycznie nic się nie doczytuje i nie znika, tekstury nie migoczą itd, więc za to plus.

pzd

 

PS. BF3 to nowy tester stabilności kart graficznych. Moja GTX 570 w BC2 chodziła na 900Mhz, teraz max 850Mhz przy 1.1V.

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wal z rakiet w tył pojazdu. W przypadku czołgu 1 pocisk bodaj wystarczy by go unieruchomić, kolejne dwa niszczą. Ale mogę się mylić, nie biegam z rpg ;D

 

Idę potestować nowe ustawienia, ktoś narzekał że pod mysz się nie da bindować, zaraz to sprawdzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jest akcja chyba misja gilotyna. Podsadzam kolesia wchodzi i spuszcza drabinę , potem do okna za nim wskakuję i wybiega przeciwnik wpierw naciskać "e" trzeba a potem coś z myszką ale co dokładnie? Ani lewy ani prawy - jakoś to nie zrozumiałe. Coś było nie tak w końcu pokazało że lewy ;/.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z minusów, gry to fizyka pojazdów, dość kiepska (pokraczne ruchy, koła się nie skręcają, samoloty startują jak z katapulty-krótki pas). Jeśli chodzi o rozgrywkę, to musiałem wczoraj na starcie mapki bawić się w Usaina Bolta. :) Wyścigi o to kto pierwszy wskoczy do czołgu to normalka. :lol2: Camperów, snajperów, też nie brakuje. ;)

Na mapce, gdzie są kopalnie i tunele fajnie się strzela z rpg. :D Gdyby nie sztuczna fizyka pojazdów byłoby zajefajnie. :)

 

@Gregor1230 musisz nacisnąć e i dosłownie napie****** przyciskami myszki. :D

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zbindować przycisku w scrollu. Chciałem tam ustawić nóż. Najśmieszniejsze jest to, że za pierwszym razem gdy uruchomiłem grę udało mi się zbindować przycisk. Przypadkiem odbindowałem i już się nie da. Mycha MX518, reszta dodatkowych przycisków ładnie się binduje.

 

P.S Dzięki za wczorajszy gameing. handslay z tej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stanąć koło niej czy trzeba użyć jakiego klawisza?

 

Apteczka leczy naokolo w promieniu kilku metrow. Ile dokladnie nie wiem - nie widzialem nigdzie statow.

Jak bedziesz w jej zasiegu powinienes zauwazyc, bo regeneruje zycia do pelna w szybkim tempie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze gry ale czytałem posty,że do komfortowego grania najlepiej mieć 8gb ramu.

Nie jest to lekka przesada?

Od czego zależy takie zużycie pamięci.Od ustawień,rozdzielczości?

Pytam bo składam nowego kompa pod BF3 i zamówiłem już 4gb ramu no i teraz nie wiem czy lecieć domówić jeszcze 4gb?.

 

Domów jeszcze 4GB. Ram jest teraz śmiesznie tani a przydaje się już taka ilość. U mnie po dłuższym graniu zużycie ramu dochodzi do 6-6,5 GB i nie ma żadnych zacinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze gry ale czytałem posty,że do komfortowego grania najlepiej mieć 8gb ramu.

Nie jest to lekka przesada?

Od czego zależy takie zużycie pamięci.Od ustawień,rozdzielczości?

Pytam bo składam nowego kompa pod BF3 i zamówiłem już 4gb ramu no i teraz nie wiem czy lecieć domówić jeszcze 4gb?.

 

Bardzo dobrze zrobiłeś. Ja przy 4gb miałem ścinki, po dołożeniu 2gb ścinek nie ma. Problem to stabilność na 3 kościach. Chyba sprzedam 4gb i kupie 2x8gb. Fakt, ddr3 są tanie.

 

Chwile grałem przeciwko Drunk_ZoZol, ciężko było rozwalić Wam czołga. Fakt, nie skupiałem się dokładnie w jaką część walę, co było byłem pod ciągłem obszczałem.

Każde uszkodzenia szybko sobie naprawiali.

 

Bindowanie myszki - bez żadnych problemów.

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...