Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co wy macie z tym SWAP-em. Nie korzystam od kilku lat. I jak nie miałem problemów z 4GB tak nigdy nie miałem problemów z 8GB. A z tym co widuje na tym forum to prawie nie powinienem ściągać przycisku z resetu...

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz na szybko, ktoś pytał o zmianę nicku w grze, da radę podobno link - tutaj możesz to zmienić, próbowałem to zrobić ale mój jest zajęty ;/ czyli trzeba zostać z tym co mam

 

Sterowniki, o dziwo instalacja 11.10 whql sprawiła że fps jest 50-60fps, i podkręcanie grafiki w ccc nie powoduje chronicznego zawieszania się gry.

 

Jak dam radę to zrobię porównanie sterów ale to w późniejszym terminie, może w weekend się zabiorę za to. A odnośnie jakości grafiki 10.10 tak była widoczna słabsza jakość efektów ale jedynie minimalnie. Co w sumie było na plus wszystko się jakby mniej świeciło i dostrzeżenie przeciwnika było łatwiejsze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze dac linka do testu BF3 pod kątem procesorow? Bo cos nie moge znalesc usyawien by mies stale min 50 fps na moim configu w 1680x1050 ... mam dac wsio na low?:) Bo chyba 2 jajka to zdeka juz malo dla tej gry :(

 

Nie ma szans na stabilne FPS przy dwóch rdzeniach.

 

Dołączona grafika

 

Benchmark Results: CPU Scaling : Battlefield 3 Performance: 30+ Graphics Cards, Benchmarked

Edytowane przez RaKLeZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wątek jest dość obszerny więc pewnie pytanie już padło.

Znalazł ktoś lek na ciągłe crashe "bf3.exe przestał działać"

Już mam dość tego, pograć nie można spokojnie.

 

catalyst 11.10

Edytowane przez Fisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wątek jest dość obszerny więc pewnie pytanie już padło.

Znalazł ktoś lek na ciągłe crashe "bf3.exe przestał działać"

Już mam dość tego, pograć nie można spokojnie.

 

catalyst 11.10

 

 

Jak masz dodatkową kartę dźwiękową to podobno pomaga wyłączenie zintegrowanej karty.

 

Według mnie jest to mit, ale jednemu znajomemu podobno to pomogło, przed zrobieniem tego co kilka minut miał crashe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany czy mi się wydaje czy ten javeli i igła to jedna wielka kupa :blink: Słabe to jest jak strzałki ze strzelby :blink: a krasze,kampy z M249 itp lezące w krzakach zniechęciły mnie do gry.Dzieciaki niszczą grę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle zescie pisali dzis o wylaczania Swapa wiec sprobowalem , sprzet z podpisu

moze to byl naprawde duzy zbieg okolicznosci ale gdzies po godzinie grania podczas zmiany mapy sprzet zaliczyl Reset'a

pierwszy Restart od ponad miesiaca czasu , dziwne ? nieprawdaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na moje problemy z Eye Finity znalazl sie fix ..

 

Profile 11.9 od AMD dla ATI waga okolo 0.5MB mnie pomoglo i sterownik 11.10 .

 

Gralem dzis prawie 2h bez problemow i zmiany ustawien grafiki w grze nie konczyly sie freezami czy wyjsciem z gry .

 

Polecam jak ktos ma takowe problemy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po wymianie sprzetu, na srednich detalach, na servie po 64 sloty, oraz na mapie przeprawa przez sekwane nie spada mi ponizej 35 fpsow ;) jest pieknie i plynnie, uh, ah, uf :D Kuzwa 2 nocy a mnie dalej ciagnie na granie ;) Chyba sie skusze o 6 na basen wiec moze dam rade ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki, o dziwo instalacja 11.10 whql sprawiła że fps jest 50-60fps, i podkręcanie grafiki w ccc nie powoduje chronicznego zawieszania się gry.

 

Jak dam radę to zrobię porównanie sterów ale to w późniejszym terminie, może w weekend się zabiorę za to. A odnośnie jakości grafiki 10.10 tak była widoczna słabsza jakość efektów ale jedynie minimalnie. Co w sumie było na plus wszystko się jakby mniej świeciło i dostrzeżenie przeciwnika było łatwiejsze.

 

Porównałem 10.10, 11.7, 11.8, 11.10p3, 11.10final na HD4770 i nie widzę różnicy w klatkach, graficznie także identycznie. Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem Bf3 na dysku SSD [a tak zobaczyć co i jak] i ...

 

 

moje wielkie zaskoczenie. Miałem wrażenie że sama gra płynniej chodzi nie wspominając że jak zmiana mapy jest to wczytuje mi się jako 1 :P

 

 

SSD to Adata 32gb 250 mb odczyt więc taki średniak ciekawi mnie czy była by jeszcze jakaś różnica przy szybszych dyskach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam gtx480 i tekstury na ultra nic nie przycina, byc moze doczytywane sa czasem z ramu ale jakis zacięć poza lagami nie zauwazyłem

 

Też mam gtx480. Do jakich temperatur nagrzewa ci się grafika? U mnie dochodzi do 92-93 stopni i wentylator wyje już dosyć głośno i nie wiem czy jest sens walczyć z chłodzeniem czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem Bf3 na dysku SSD [a tak zobaczyć co i jak] i ...

moje wielkie zaskoczenie. Miałem wrażenie że sama gra płynniej chodzi nie wspominając że jak zmiana mapy jest to wczytuje mi się jako 1 :P

 

Co z tego, że jesteś 1 skoro i tak musisz czekać pół minuty na rozpoczęcie rundy. Ja nawet na HDD czekam na początek rundy.

A co do płynności to raczej placebo.

 

@birdman

 

Jak ci się grafa grzeje to włącz v-sync. Nie ma sensu by grafa kręciła nadmair FPS'ów, który i tak nie wpływa na jakośc rozgrywki. Poniżej 40fps np. 35 to czuć takiego laga na celowniku jakby się ruszało myszką w smole. Powyżej 40 jest wystarczająco płynnie by urywać każdemu głowę razem z trampkami z każdej broni.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładenie, od 40FPS w górę spokojnie starcza, ja mam 50FPS, a na małych mapach koło 70. Ustawienia ULTRA i wszystko dobrze + AA 2x.

 

Serwer:

Wszyscy się już wpisali na listę na serwer?

Na ile miesięcy robimy zrzutkę na początek? 3 miesiące?

Na i3D.net serwery są dostępne w:

Amsterdam, Rotterdam, Frankfurt, London, Paris (Europe), Virginia, Texas, California (USA), Sydney (Australia) and Tokyo (Asia).

Osobiście obstawiam Frankfurt, jest tak pomiędzy ;)

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładenie, od 40FPS w górę spokojnie starcza, ja mam 50FPS, a na małych mapach koło 70. Ustawienia ULTRA i wszystko dobrze + AA 2x.

 

Serwer:

Wszyscy się już wpisali na listę na serwer?

Na ile miesięcy robimy zrzutkę na początek? 3 miesiące?

Na i3D.net serwery są dostępne w:

Amsterdam, Rotterdam, Frankfurt, London, Paris (Europe), Virginia, Texas, California (USA), Sydney (Australia) and Tokyo (Asia).

Osobiście obstawiam Frankfurt, jest tak pomiędzy ;)

 

Chyba mnie coś omineło. :blink: Gdzie ta lista jest, to się dopiszę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że jesteś 1 skoro i tak musisz czekać pół minuty na rozpoczęcie rundy. Ja nawet na HDD czekam na początek rundy.

A co do płynności to raczej placebo.

 

@birdman

 

Jak ci się grafa grzeje to włącz v-sync. Nie ma sensu by grafa kręciła nadmair FPS'ów, który i tak nie wpływa na jakośc rozgrywki. Poniżej 40fps np. 35 to czuć takiego laga na celowniku jakby się ruszało myszką w smole. Powyżej 40 jest wystarczająco płynnie by urywać każdemu głowę razem z trampkami z każdej broni.

 

Mi się coś strasznie długo doczytują mapy. Zawsze jak skończy się wczytywać mapa to wszyscy już grają, no chyba że jest kolejna runda na tej mapie. METRO w becie wchodziło szybko (5sek.), teraz to parę min. Nie wiem co jest grane. Tak mam w przypadku 4gb ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładenie, od 40FPS w górę spokojnie starcza, ja mam 50FPS, a na małych mapach koło 70. Ustawienia ULTRA i wszystko dobrze + AA 2x.

 

Serwer:

Wszyscy się już wpisali na listę na serwer?

Na ile miesięcy robimy zrzutkę na początek? 3 miesiące?

Na i3D.net serwery są dostępne w:

Amsterdam, Rotterdam, Frankfurt, London, Paris (Europe), Virginia, Texas, California (USA), Sydney (Australia) and Tokyo (Asia).

Osobiście obstawiam Frankfurt, jest tak pomiędzy ;)

 

Jaki bylby to serwer? Prywatny, publiczny, rankingowy?

Ile slotow? Bardziej do ffa czy do grania 8v8, 4v4 itp?

 

UPC najlepiej pinguje do Frankfurtu, tez popieram ten wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie tylko ja mam problem z "bf3.exe przestał działać" ?

 

Już mnie to dobija. Kupiłem dzisiaj kartę dźwiękową Xonar DG bo podejrzewam że mam zwaloną kartę na płycie.

Jak to nie pomoże na crashe to już nie wiem, kolejny format? : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...