Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz któremu dać plusa za trailer? ;D Filmik jak reszta w porządku, ale Kolory/kontrast map tutaj również schrzanili ;/ Ten ich Art Director powinien zostać wyrzucony na zbity pysk. Od grudnia liczba map na których można normalnie pograć bez klaustrofobicznych odczuć wzrośnie do 7.. Mogliby przyśpieszyć B2K ;]

 

Porównanie Wake Island:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Perspektywa podobna, mapa nie wygląda na zmniejszoną

 

Na Origin i jego szpiegowanie jest prosty sposób. Wystarczy zablokować ruch sieciowy w Firewallu dla Origin.exe. Wybierając serwer na battlelogu Origin włączy się, ale nie będzie miał już połączenia z serwerami EA. Patche dla klientów powinny być również udostępnianie w postaci instalatora do ściągnięcia poza originem, instalacja manualna. Nie wiem od czego jest odpowiezdialny EACoreServer.exe, ale jak zablokowałem ruch sieciowy dla niego gra bez problemu się uruchamiała, statystyki były naliczane. Z razorem bym nie eksperymentował, nie wiadomo jak EA podejdzie do sprawy.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=P1_1VhfdjtE

Edytowane przez Vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Porównanie Wake Island:

 

Perspektywa podobna, mapa nie wygląda na zmniejszoną

 

A co tu zmniejszać? W 1943 jest w sam raz dla 24 graczy, ja sobie tu 64 nie wyobrażam, chyba że nawalą samolotów i heli. Ciekawe też jak tu będzie rush wyglądał, o ile będzie ten tryb w tym dodatku, jako że niby ma być osobny.

 

 

Swoją drogą jakiś ochydny ten screen z BF2, ta gra chyba tak źle nie wyglada?

 

EDIT.

 

Dobry ten filmik, szczególnie jak są napisy.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Origin i jego szpiegowanie jest prosty sposób. Wystarczy zablokować ruch sieciowy w Firewallu dla Origin.exe.

 

 

Przyblokowalem na wyjsciu pliki : Orgin.exe OriginLegacyCLI.exe i OriginClientService.exe jak narazie BF3 chodzi normalnie.

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.

 

Komp jak w podpisie. Często podczas grania wyskakuje mi komunikat że "windows wykrył niską wydajność komputera" i zmienia wygląd (wyłącza aero w pulpicie) by odciążyć ram/proc łotewa. Dlaczego tak się dzieje? Chyba nie ma prawa pruć się o pamięć skoro mam 8GB -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyblokowalem na wyjsciu pliki : Orgin.exe OriginLegacyCLI.exe i OriginClientService.exe jak narazie BF3 chodzi normalnie.

 

Ja zablowowalem Orgin calkowicie i gra tez chula.Z reszta - po co EA moje informacje, oni raczej interesuja sie grubszymi rybami a nie plotkami takimi jak ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ich Art Director powinien zostać wyrzucony na zbity pysk.

To ja już wolę nie myśleć, na co powinni być wywaleni ci partacze od Origina.

 

0:29 - tam jedzie koparka, czy mi się wydaje?

 

Rakiety TV w heli to jakaś porażka - tym szajsem ledwo można zniszczyć nieruchomy cel - a to się odbije, albo nie trafi, mimo, że powinno być bum na 100%. Chociaż jak "pudłujemy", to i tak już spory sukces, bo czasem taka rakietka potrafi nas zabić w momencie odpalenia.

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście dodatki do broni tylko dla pracowników DICE? Toż to żarty jakieś. Po co po 1 dali to publicznie? Po drugie- No bez przesady, unlocki dla pracowników? Toż to prawie jak cziterstwo. Pieprzona "elita"

 

A mi to tam wisi. Na groma komu celownik 12x do AKSu74 ? :damage_wall: Snajpy z tego nie zrobi chocby niewiem jak chcial <_< Do karabinkow to w zupelnosci styka ACOG 4x i wsio, wiecej mi nie potrzeba.

 

Faktem jest, ze mogli to ukryc co by nie wkurzac ludzi.

 

Wiecie moze czy mozna gdzies kupic jakies paczki dog tagow lub specact kit ? Byla na alledrogo, ale sie zmyly. Ostatnio widzialem kolesia co sprzedawal kody na unlocki z Dr Peppera, ale tez sie zmyl.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Origin odmówił współpracy, podaje mu poprawny login i hasło, a on dalej wywala mi, że jednak są niepoprawne. Zmieniałem już hasło, w sklepie www normalnie się loguje, a Origin dalej swoje. Przeinstalowałem go, czyściłem katalogi z cache i dalej [gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, minie parę/paręnaście miesięcy i się wykruszą. Tak jak w większości BF2 się znudzili.

 

Musze przyznać że jest kilka map które mi się bardzo spodobały jak Bazar czy Przeprawa nad Sekwaną. I Teheran z mnóstwem ciężkiego sprzętu który uwielbiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podanej jeszcze konkretnej daty, nawet na wczorajszym trailerze masz napisane -grudzień.

 

0:29 - tam jedzie koparka, czy mi się wydaje?

 

jedzie jedzie ;D

 

Widzieliście dodatki do broni tylko dla pracowników DICE? Toż to żarty jakieś. Po co po 1 dali to publicznie? Po drugie- No bez przesady, unlocki dla pracowników? Toż to prawie jak cziterstwo. Pieprzona "elita"

 

To nic w porównaniu z broniami w TF2 dla pracowników valve ;p Poza tym mało prawdopodobne, że spotkasz kogoś z dice na serwerze.

 

Wiecie moze czy mozna gdzies kupic jakies paczki dog tagow lub specact kit ? Byla na alledrogo, ale sie zmyly. Ostatnio widzialem kolesia co sprzedawal kody na unlocki z Dr Peppera, ale tez sie zmyl.

 

www.g2play.net/store/Battlefield-3-SpecAct-Kit-DLC-DogTag-DLC-Pack.html Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej wkurzaja mnie malolaty w tej grze, campuja i czychaja tylko na tych co sie odradzaja.Ta gra schodzi przez to na psy i robi sie drugim COD, ktorego z tego wzgledu nie cierpie.

 

To że campują to jeszcze luz. Wczoraj trafiłem na idiotę z którym przejmowałem flage. Ze miałem dobry mecz a on też to walczyliśmy o pierwsze miejsca koleś sie zorientował, był medykiem, chwile przed przejęciem walnął mi serie w plery, przejął sam a później mnie uleczył. A z tego co zauważyłem nie ma pkt ujemnych chyba za zabicie w drużynie. kilka set h przegranych w bfy i coś takiego to pierwszy raz miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że campują to jeszcze luz. Wczoraj trafiłem na idiotę z którym przejmowałem flage. Ze miałem dobry mecz a on też to walczyliśmy o pierwsze miejsca koleś sie zorientował, był medykiem, chwile przed przejęciem walnął mi serie w plery, przejął sam a później mnie uleczył. A z tego co zauważyłem nie ma pkt ujemnych chyba za zabicie w drużynie. kilka set h przegranych w bfy i coś takiego to pierwszy raz miałem.

 

Wczoraj wbiłem na chwilę na Caspian Border i po odpaleniu zacząłem biec do czołgu. Za mną biegł jakiś inny gracz z mojej drużyny, który posłał mi strzała w plecy tylko po to żeby samemu wziąć czołg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy się zebrać, ale.

 

Zauważyłem, że jest dużo chętnych na prywatny serwer PurePC. Ale z tego co zauważyłem - całkiem sporo osób nie gra. Tak naprawdę jest nas 6 osób, które grają nonstop. Zaproszenia do gry wysyłam - praktycznie nikt, poza tą piątką, nie chce grać.

 

Jeżeli ktoś jeszcze chce grać w dużej grupie z ludzi z purepc - Dodajcie mnie jako znajomego na stronie battlelog, sam pluton nie wystarczy, choć łatwiej mi wtedy zidentyfikować kogoś. Mój nick w grze: Drunk_ZoZol_PL

 

A apropo pracowników DICE - Wiem że nie spotkam, ale tak szczerze to czyste chamstwo pokazywać światu, że pracownicy mają takie rzeczy. I właśnie mi się coś kojarzyło z valve, a to o TF2 chodziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...