Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy się zebrać, ale.

 

Zauważyłem, że jest dużo chętnych na prywatny serwer PurePC. Ale z tego co zauważyłem - całkiem sporo osób nie gra. Tak naprawdę jest nas 6 osób, które grają nonstop. Zaproszenia do gry wysyłam - praktycznie nikt, poza tą piątką, nie chce grać.

 

Jeżeli ktoś jeszcze chce grać w dużej grupie z ludzi z purepc - Dodajcie mnie jako znajomego na stronie battlelog, sam pluton nie wystarczy, choć łatwiej mi wtedy zidentyfikować kogoś. Mój nick w grze: Drunk_ZoZol_PL

 

A apropo pracowników DICE - Wiem że nie spotkam, ale tak szczerze to czyste chamstwo pokazywać światu, że pracownicy mają takie rzeczy. I właśnie mi się coś kojarzyło z valve, a to o TF2 chodziło :D

 

 

jakby co to wyslalem prosbe o dolaczenie do plutonu drabollo_PL ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie zmagam się ze stabilnością sys. (ddr3). Wczoraj wszedłem po godz. 0:00, podłączyłem się do grupki grających z ppc, wchodze na ts, i po chwili zwiecha. Fakt, pamięci miały ostre timingi, ale dzień wcześniej potestowałem dobrych parę godzin i grałem w bf3 z 2h i nic się nie działo. W każdym bądź razie pamięci poluzowałem i grałem do 3 na ranem i nic się nie działo (ustawione wg. SPD). Tak czy siak dziś mam dostać 2x4gb Goodram play, więc znów będzie zabawa z ustawieniami. Dziś mnie nie będzie na 100%, a jutro to dopiero wieczorem będę w domu.

Chętnie będę z Wami grał, bo chcę się nauczyć gry zespołowej (współpraca np. w śmigłowcu czy czołgu), poznać mapy itp.

Zauważyłem, że u mnie 1wsze wł. bf3 kończy się błędem gry.

btw, przypominam: jak ktoś chciałby ramy z podpisu to będą na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś skrót do wezwania medica, albo support-mena?

 

@artuditu

Podany przez ciebie przykład to raz. Ja wczoraj na starcie mapy byłem świadkiem prawdziwej walki o sprzęt. Biegnący na szpicy i praktycznie będący już jedną nogą w pojeździe zawsze dostawał od kogoś kulkę, a zabójca na luzie zajmował jego miejsce. Kiedy na próbowałem go jakoś zjechać to dostałem kicka... sic!

Zdecydowanie jestem za ujemnymi punktami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VICTORious

 

To samo mam

Pierwsze wlaczenie to gwarantowany blad,

Niezaleznie od przegladarki

Uraczyli nas originami i battlelogami, ale zeby usiasc i poszukac bugow to juz im zabraklo weny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VICTORious

 

To samo mam

Pierwsze wlaczenie to gwarantowany blad,

Niezaleznie od przegladarki

Uraczyli nas originami i battlelogami, ale zeby usiasc i poszukac bugow to juz im zabraklo weny.

 

Teraz nagle wyszedł do win, i koniec gry - tyle pkt. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bf2 też miałem problemy CTD itp. Tylko że po ponownym wejściu na serwer nie traciło się punktów, ale zaliczało jeden zgon.Widocznie w bf3 o czymś zapomnieli <_< .A wczoraj miałem taka fajna rundę na Tehran 18:1 prawie koniec rundy, a tu CTD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie co do serwera: jakie będą tryby gry? Co do braku graczy czy grających - ja mam prace 12h, potem w domu trzeba coś zrobić, z żoną posiedzieć, dziecko w drodze... czasem siądę i "popykam" co nie oznacza, że nie jestem chętny na serwer (zresztą już kilka dni temu się dopisałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeszedłem grę kampanie i chciałem przyciąć w multi, lecz pojawił się problem. Do momentu wyboru serwera jest wszystko ok. Lecz następnie wyświetla tylko czarny ekran i na tym koniec;/. Miał ktoś tak, wiecie jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nagle wyszedł do win, i koniec gry - tyle pkt. :/

 

a odswiezyles strone serwera zeby sprawdzic jego status?

ja mam takie "CTD" jedynie jak serwer zgona zaliczy.

z reguly gram ze znajomymi, siedzimy na vencie, wiec od razu wiemy co sie stalo, jak wszyscy maja rownoczesnie "ctd" ;)

serwer tez w przegladarce odswiezam, zeby na wlasne oczy sie przekonac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja dołączam się do grona ludzi z "problemami"

battlelog przestał nagle działać na firefoxie....ok odpaliłem IE - działa

dziś na IE już też nie działa - strona muli się w nieskończoność i się nie ładuje

 

1 włączenie gry = wywalenie gry. Zagram za 2 - 3 razem...mam tak systematycznie od kilku dni. Nic w systemie nie zmieniane od premiery - a z początku zero problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wiele zarzutów wobec gry tutaj bierze sie raz z niestabilności sprzętu a dwa z problemów z łączem może. Skoro są tacy w tym i ja gdzie naprawdę nie mam żadnych problemów z wywalaniem, łączniem, logowaniem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty soft i Problem TK z głowy. Czasami się zastanawiam co oni tam robią, żeby pominąć taką sprawę jak ujemne pkt za TK ;?

 

... Zauważyłem, że u mnie 1wsze wł. bf3 kończy się błędem gry. ...

 

Miałem podobnie, zawsze pierwsze podłączenie do serwera = błąd bf3.exe. Nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale od czasu zmiany sterowników z 11.10p3 na finalne 11.10 i ostatniego patcha serwerowego gra już się nie wykrzacza przy pierszym starcie.

 

Witam

Przeszedłem grę kampanie i chciałem przyciąć w multi, lecz pojawił się problem. Do momentu wyboru serwera jest wszystko ok. Lecz następnie wyświetla tylko czarny ekran i na tym koniec;/. Miał ktoś tak, wiecie jak temu zaradzić?

 

Dźwięk słychać, czy jest cisza i czarny ekran?

 

 

Możecie mnie dodać do plutonu, login: v1No

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze BF2 pewnie pamiętają stronkę BF2S.com ze statami (moja ulubiona), więc pojawiła się również wersja pod BF3 rafabro, BF3S.com

 

Rozwinięcie przyszłych awansów rozbawiło mnie strasznie, co to ma być? Stu pułkowników? Jaja jakieś porobili z tą grą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt Hd5850 z zainstalowanymi najnowszymi sterownikami z strony procek phenom II x4 955 4gb ramu System to W7 zainstalowany 2 tygodnie temu. Sprzęt jest stabilny ale moje łącze to tylko 1Mb. To może być problemem?

Tak jak jest czarny ekran to słychać normalny dźwięk gry.

Edytowane przez baciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łącze nie ma nic do tego. Daj trochę czasu grze, jeżeli dźwięk jest to obraz powinien się pojawić po jakimś czasie. Na forum EA ktoś opisywał podobny problem, ale nie mogę go znaleźć. Możesz sprawdzić starsze sterowniki, tylko usuń porządnie aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem ostatnio dość długo i obraz się nie pojawił. Sprzęt ostatnio nie był sprawdzany specjalnymi programami lecz mogę grać 3-4h bez przerwy w Bf3 i nie widać żadnych oznak niestabilności.

Zaraz spróbuje zainstalować starsze sterowniki. Tylko muszę dopchnąć się do stacjonarnego kompa.

Edytowane przez baciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...