Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora001

 

Ze co nie powinnismy rozmawiac o cheaterach ? .

Wejdz na youtube albo wygoogluj ile tego jest , kazdy z grajacych dluzej niz kilka godzin musial miec stycznosc z cheaterem :-\

 

Temat jest bardzo powazny , szkoda ze cheaterow przybywa .

 

I myslisz(myslicie) ze bedzie inaczej i punkbuster cos da? Prosze... :lol2: :lol2: :lol2:

 

Historia pokazuje ze tak (sarkazm) /cough

Vide VAC, Punkbuster, VAC2, blizzard WARDEN etc...

Szkoda placzu. Niestety.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cofam to co napisałem o jetach zobaczcie ten airshow

 

A-10 i SU-25 są wolniejsza, mają znacznie większego powera niż hornet i flanker i są dostępne jedynie na rush-u. Na CQ latając hornetem czy flankerem nie jest już tak kolorowo jak an tym filmiku. Gość miał bardzo słabych przeciwników, nawet nikt go nie namierzył przez cały filmik ;0 Przy takiej grze to można rakietami z bardzo daleka napieprzać i niszczyć pojazdy.

 

ale w Bf2 było odwrotnie w heli... i to mi bardzo przeszkadza teraz, sporo będę musiał się przyzwyczajać do tego

 

ja nie mówiłem o samolotach w bf3 [bo nimi jeszcze nie latałem :P]

 

Do menu ciężko zajrzeć?

Dołączona grafika

Orientujecie sie moze czy jest juz jakas lista zbanowanych graczy BF3 ? .

Czy ten punkbuster wogole dziala jak nalezy.

 

Aktualnie 750 banów łącznie (link), wykrywalność jak na razie jest kiepska. Dobrze, że pb screenshot działa normalnie, dojdzie jeszcze battlerecorder to sami będziemy mogli zgłaszać dzieciaków z haxami.

 

Panowie przestancie bo jak nie ogarniacie to sie nie dziwcie ze ktos moze miec 30-0 lub lepiej ;)

Mowie to jako ex Pro w CSa, to co czlowiek robi na FFA wiekszosci ludziom przechodzi pojecie.

 

Nie ma trybu specta w BFie zeby ocenic czyjas gre jak w CSie?

 

BF to nie CS, randomowo możesz zginąć bez problemu - chaos na serwerach czasami jest niesamowity. Jeżeli nie stacisz kampiąc, to ciężko wytrwać rundę bez śmierci.

Spectactor zostanie dodany razem z battlerecorderem, później.

Edytowane przez Vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, z pośpiechu zapomniałem wykasować ... :P

poprawione

 

 

 

co do kill i niepadania to ja sam miałem juz kilka razy taka sytuacje że nie padłem ani razu [23 -0 ] lub tylko raz

 

więc nie wszyscy odrazu muszą być oszustami :P nie mam tak zawsze ale teraz gdy już "poznałem" grę idzie dużo lepiej ;]

 

tyle co się nagrałem w Cs [od 1.0] czy BF2 to można już sobie pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad joyem, bo denerwujące jest te machanie myszką przez całą podkładkę tym bardziej jak ma się na ogonie gościa z joyem (piruety w powietrzu przez połowę rundy) i tak się zastanawiam czy właśnie nie lepiej jednak będzie kupić pada od xboxa?

 

 

Sprawdziłem z ciekawości listę tych 750 banów, który kraj przoduje, oczywiście było do przewidzenia kto znajdzie się na pierwszym miejscu ;D

 

 

 

286 Russian Federation

127 United States

67 Germany

26 France

25 Australia

21 Canada

18 United Kingdom

17 Ukraine

14 Brazil

13 Netherlands

12 Sweden

11 Austria

9 Hong Kong

8 Poland

8 Thailand

6 Belarus

6 China

6 Spain

6 Turkey

5 Denmark

5 Japan

5 Taiwan

4 Latvia

4 Norway

4 Singapore

3 Ireland

3 Italy

3 Kazakhstan

3 Moldova, Republic of

3 Switzerland

2 Belgium

2 Czech Republic

2 Israel

2 Macau

2 Malaysia

2 New Zealand

1 Estonia

1 Honduras

1 Hungary

1 India

1 Korea, Republic of

1 Lithuania

1 Malta

1 Portugal

1 Romania

1 Slovakia

 

Cena BF3 u sąsiadów robi swoję.

 

 

hmmm zaglądałem ale nie mogłem znaleźć [na pewno jest od początku?]

 

Od samiutkiego początku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię pojazdów, wkurzają mnie tacy, co cała rundę siedzą w czołgu i w jednym miejscu stojąc, naparzają w miejsca respawnu (jak przy punkcie Autostrada na Bazarze).

A miałem ostatnio taką sytuację z tym związaną. Koleś siedzi właśnie w czołgu przy Autostradzie i strzela (zginałem ze dwa, trzy razy przez to), wziąłem więc mechanika i strzelałem do niego z tego mostku. Trafiłem trzy razy, celuję po raz czwarty, naciskam spust i dostaję kulkę od dowódcy mojej drużyny.. :mur: A za chwilę koniec rundy.

 

Dzisiaj prawdopodobnie dojdzie do mnie kolejne 4 GB ramu, więc będzie trzeba sprawdzić jak to będzie chodzić. A następny zakup to chyba będzie mysza, bo prawy przycisk nie działa zawsze tak jak powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestancie bo jak nie ogarniacie to sie nie dziwcie ze ktos moze miec 30-0 lub lepiej ;)

Mowie to jako ex Pro w CSa, to co czlowiek robi na FFA wiekszosci ludziom przechodzi pojecie.

 

Nie ma trybu specta w BFie zeby ocenic czyjas gre jak w CSie?

 

 

specta nie ma, niestety.

jest smieszny quick view na tego ktory Cie zabil przez kilka sekund - mozesz zorientowac sie gdzie jest i co robi.

 

co do pierwszej czesci wypowiedzi - nie jestes jedyny tutaj ktory na powaznie gral w cs'a i zapewne duzo wiecej takich osob sie znajdzie w naszym gronie.

na podstawie wlasnego doswiadczenia mozesz ocenic przeciwnika. Dobry gracz nie charakteryzuje sie jedynie aimem, to jest rowniez umiejetnosc poruszania sie po mapie,

koordynacja z innymi graczami (czy tez wykorzystywanie akcji innych graczy do tluczenia wlasnych statow), sposob w jaki sie poruszasz - to jest skill

Natomiast w zdecydowanej wiekszosci mamy do czynienia z dzieciakami ktore sciagnely skads skill.exe i tylko wciskaja przycisk aimbota stojac jak slupy na otwartej przestrzeni

i nie nie maja 30-0, po prostu nawet aim im nie pomaga jezeli skilla brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja probowalem latac. Powiem tak, jak w ARMA 2 dalem rade ustawic pada od X360 i sprawnie latac smiglowcami to tu tymbardziej. Kwestia tylko spedzenia kilkunastu minut na konfiguracji guzikow, a pozniej tylko wczucie sie w heli. Samolotem spoko sie lata, chocaz nie mam za duzo okazji bo co chwila jest wyscig szczurow do wszystkiego co ma kola, gasiennice, skrzydla i wirnik :/

 

Sam myslalem o joyu do jetow specjalnie, ale jak widze te wyscigi kto pierwszy to mi sie odechciewa bo z takimi akcjami to dlugo nie polatam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam myslalem o joyu do jetow specjalnie, ale jak widze te wyscigi kto pierwszy to mi sie odechciewa bo z takimi akcjami to dlugo nie polatam.

 

A jak już dobiegniesz i masz zamiar nacisnąć "E" to dostajesz headshota! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja probowalem latac. Powiem tak, jak w ARMA 2 dalem rade ustawic pada od X360 i sprawnie latac smiglowcami to tu tymbardziej. Kwestia tylko spedzenia kilkunastu minut na konfiguracji guzikow, a pozniej tylko wczucie sie w heli. Samolotem spoko sie lata, chocaz nie mam za duzo okazji bo co chwila jest wyscig szczurow do wszystkiego co ma kola, gasiennice, skrzydla i wirnik :/

 

Sam myslalem o joyu do jetow specjalnie, ale jak widze te wyscigi kto pierwszy to mi sie odechciewa bo z takimi akcjami to dlugo nie polatam.

 

Mógłbyś dać info jak ustawiłeś sobie pada pod pojazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dać info jak ustawiłeś sobie pada pod pojazdy?

 

W zasadzie to wszystkie ustawiena na default, lewym grzybkiem pochylenie przod/tyl i lewo/prawo (pochyl) natomiast prwym grzybkiem obracanie lewo/prawo wokol wlasnej osi. Tak mi sie najlepiej lata. Pod spustami mam ciag gora/dol, a reszta guzikow wedle uznania jak kto woli.

 

@corso:

jeszcze mi sie nie zdazylo :)

 

@HUD:

czesto tak mam za pierwszym startem gry i losowo podczas grania. niewiem od czego to zalezy i u mnie tez beta smigala, a to sie sypie.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z "Program Battlefield 3 przestał działać"?

 

Mam już tak od paru dni, sterowniki najnowsze, beta śmigała bez problemu a to nie działa...

 

tez mam taki problem czasem moge grać kilka godzin i nic, innym razem raz za razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że gra nawet nie uruchamia się na wejściu tylko od razu crash... W pomocy technicznej kazali mi odinstalować BF, PB, wyczyścić cache przeglądarki i zainstalować wszystko od nowa. Spróbuje to zrobić. Oczywiście z panelu sterowania batka nie mogę odinstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptys - koles WYMIATA! Masakra, pieknie i sprawnie lata ;)

 

Ja bym się nie cieszył - raz jakiś admin-ciach!iarz, będący w przeciwnym teamie mi dał bana za zbyt skuteczne korzystanie z samolotu - a latałem gorzej. :lol2: Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam taki problem czasem moge grać kilka godzin i nic, innym razem raz za razem

 

Podobno pomaga zmiana częstotliwości próbkowania w opcjach dźwięku(niby o dźwięk idzie...znowu) Windowsa....Nie zdążyłem jeszcze stwierdzić prawdziwości tej porady, fakt, że po zmianie wartości domyślnej na wyższą gra się nie wysypała jeszcze....ale gram mało.

Postanowiłem ruszyć z braku czasu na multi kampanię....o w mordę :lol: Sporo błędów, sporo :wink:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak sie to ma do oceniania po statach? :)

 

ma sie nijak ;)

nie ja wyszedlem z argumentem ze staty swiadcza o czitach

ja tylko twierdze, ze cziterzy sa wsrod graczy, w calkiem sporej ilosci.

ostatecznie Twoj post w przypadku slabszych graczy prawdopodobnie bedzie prawdziwy w przewazajacej czesci posadzen przez nich rzuconych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że gra nawet nie uruchamia się na wejściu tylko od razu crash... W pomocy technicznej kazali mi odinstalować BF, PB, wyczyścić cache przeglądarki i zainstalować wszystko od nowa. Spróbuje to zrobić. Oczywiście z panelu sterowania batka nie mogę odinstalować.

 

Zacznij od odkręcenia troche sprzętu. Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...