Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Po tych kilkunastu dniach spędzonych z ta grą stwierdzał że jest to bardzo przereklamowany towar:) Generalnie chyba BC2 bliżej do BF2 niż w tej trójce. Na prawdę chciałem się przekonać do tej części jak to mówią reklama dźwignią handlu... dobre przysłowie. Jak by tak ukryć nazwę gry to COD wypisz wymalował a to kładzenie się i kamperzy w krzakach niszczą cała przyjemność z gry. Po dwóch tygodniach odechciało mi się w ogóle grać. Mam nadzieje że jest to jednorazowy wybryk i kolejna część będzie lepsza.

Edytowane przez sPiDeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych kilkunastu dniach spędzonych z ta grą stwierdzał że jest to bardzo przereklamowany towar:) Generalnie chyba BC2 bliżej do BF2 niż w tej trójce. Na prawdę chciałem się przekonać do tej części jak to mówią reklama dźwignią handlu... dobre przysłowie. Jak by tak ukryć nazwę gry to COD wypisz wymalował a to kładzenie się i kamperzy w krzakach niszczą cała przyjemność z gry. Po dwóch tygodniach odechciało mi się w ogóle grać. Mam nadzieje że jest to jednorazowy wybryk i kolejna część będzie lepsza.

 

Jutro premiera MW3, odrazu powinno byc lepiej. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sPiDeK

 

Na poczatku odnioslem takie samo wrazenie , BC2 byl/jest zdecydowanie blizszy BF2 .

Aczkolwiek po 30h gry mozna sie wczuc w nowe realia , jest coraz latwiej jak sie ogarnie zdecydowanie inny niz w BF2 nowy styl gry.

Teraz pozostaje liczyc/miec nadzieje ze mapy z BF2 dadza powieie starego klimatu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cofam to co napisałem o jetach zobaczcie ten airshow

 

A w recenzjach ludzie piszą, że jety w tej grze w ogóle nie są potrzebne bo i tak lataja po niebie klepiąc się między sobą i nie wnoszą nic na pole bitwy o_O co za mongoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej będzie jak pierwsze patche nic nie dadzą, tylko usuną błędy z samej gry (w trakcie rozgrywki)...

 

Spokojna głowa - zostanie jeszcze sporo in-game'owych błędów do naprawy. :lol2:

 

Po tych kilkunastu dniach spędzonych z ta grą stwierdzał że jest to bardzo przereklamowany towar:) Generalnie chyba BC2 bliżej do BF2 niż w tej trójce. Na prawdę chciałem się przekonać do tej części jak to mówią reklama dźwignią handlu... dobre przysłowie. Jak by tak ukryć nazwę gry to COD wypisz wymalował a to kładzenie się i kamperzy w krzakach niszczą cała przyjemność z gry. Po dwóch tygodniach odechciało mi się w ogóle grać. Mam nadzieje że jest to jednorazowy wybryk i kolejna część będzie lepsza.

 

W czasach BF2 kompy były słabsze, to i krzaków było mniej. Grafika staje się coraz bardziej realistyczna, kompy coraz szybsze - nic dziwnego, że przybywa obiektów na mapach.

Jak krzaki przeszkadzają, zawsze możesz latać z termowizją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termo mało daje jak ktoś się za krzakiem chowa... [; Ogółem chcieli dobrze, a wyszło... dziwnie kiepsko. Momentami czuć brak balansu w grze.

 

A moim zdaniem termowizja rox, często można zobaczyć chociaż kawałek przeciwnika, ale go zauważyć co w przypadku jej nieposiadania pewnie nie miało by miejsca.

A tak z innej beczki: jak się raportuje potencjalnych cheaterów? Wczoraj grałem i jeden gościu momentalnie zdobył prawie 10k punktów. Popatrzyłem sobie chwilę na tablicę wyników i jego score rósł jak by tankował benzynę, cały czas (mniej więcej co 1-2 sekundy) o 20 do góry. Oczywiście k/d = 0/0.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem termowizja rox, często można zobaczyć chociaż kawałek przeciwnika, ale go zauważyć co w przypadku jej nieposiadania pewnie nie miało by miejsca.

A tak z innej beczki: jak się raportuje potencjalnych cheaterów? Wczoraj grałem i jeden gościu momentalnie zdobył prawie 10k punktów. Popatrzyłem sobie chwilę na tablicę wyników i jego score rósł jak by tankował benzynę, cały czas (mniej więcej co 1-2 sekundy) o 20 do góry. Oczywiście k/d = 0/0.

 

Jak wejdziesz na profila gracza,w prawym górnym rogu jest mały wykrzyknik który służy do raportowania. Ale i tak nie sądzę żeby to coś dało, przy cenie klucza w RU na poziomie 5$ taka osoba po paru chwilach założy kolejny profil i zabawa od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że coraz ciężej się gra tj. trudniej uzyskać ratio na +. no w sumie to prawie logiczne bo wszyscy są coraz lepszajsi = skill ;)

ale jak na mnie to w głównej mierze przez wszechobecne kamperstwo. no $%^&&*!!! nie ma rundy żeby mnie kamper nie ubił przy respawn'ie. coś tu jest spierdzielone, w BC2 tego nie było albo przynajmniej nie w takiej skali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do błędu bf3.exe przestał działać. Ja walczyłem z tym przez tydzień i w końcu gram bez błędów. Pierwsze co to postawienie systemu od nowa, instalacja sterów, aktualizacji windows, aktualizacja .net 4, aktualizacja poprzez pbsetup. Następnie zadbanie o temperatury. W czasie gry w tle tylko nod32, xfire, ts3 i wdzystko działa już pięknie, zero zwiechy, i crasha, do tego mam wyłączoną karte muzyczną zintegrowaną. Radzę spróbować i wszystko powinno być ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do błędu bf3.exe przestał działać. Ja walczyłem z tym przez tydzień i w końcu gram bez błędów. Pierwsze co to postawienie systemu od nowa, instalacja sterów, aktualizacji windows, aktualizacja .net 4, aktualizacja poprzez pbsetup. Następnie zadbanie o temperatury. W czasie gry w tle tylko nod32, xfire, ts3 i wdzystko działa już pięknie, zero zwiechy, i crasha, do tego mam wyłączoną karte muzyczną zintegrowaną. Radzę spróbować i wszystko powinno być ok :)

 

No cóż nie każdego stać na możliwość spędzenia trzech dni na postawienie od nowa systemu na tylko jedną aplikacje która ma po prostu problem z prawidłowym działaniem... Tym bardziej ,że ilość czynników losowych które powodują ten nieszczęsny błąd jest tak duża ,że nawet postawienie czystego systemu nie musi oznaczać końca kłopotów.

Kwestia tylko kiedy pojawi się jakaś większa łatka która naprawi powyższe a popsuje coś innego :D

Ja mam nadzieje ,że premiera MW3 oczyści serwery.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy całkowicie zmniejszyli oślepienie latarką (stanie się bezużyteczna), czy tylko na otwartej przestrzeni. Obstawiam, że to pierwsze ;(

 

W przyszłym tyg pojawi się lista poprawek przyszłego patcha (twitter)

 

A moim zdaniem termowizja rox, często można zobaczyć chociaż kawałek przeciwnika, ale go zauważyć co w przypadku jej nieposiadania pewnie nie miało by miejsca.

A tak z innej beczki: jak się raportuje potencjalnych cheaterów? Wczoraj grałem i jeden gościu momentalnie zdobył prawie 10k punktów. Popatrzyłem sobie chwilę na tablicę wyników i jego score rósł jak by tankował benzynę, cały czas (mniej więcej co 1-2 sekundy) o 20 do góry. Oczywiście k/d = 0/0.

 

Z IRNV cieszcie się póki możecie, wraz z następnym patche zostanie zmienione jego działanie. Aktualnie działa to jak czit, nawet promienie słoneczne nie wpływają na widzenie, nie mówiąc już o braku nagrzanych elementów mapy od słońca.

Stat padding, albo zabijasz i podnosisz medykiem swojego ziomka non stop, albo naprawiasz np eod bota jak

. Niestety nie ma jak na razie limitu, tka jak było to w bc2, otrzymanych punktów za powtarzającą się akcję.

 

Co do błędu bf3.exe przestał działać. Ja walczyłem z tym przez tydzień i w końcu gram bez błędów. Pierwsze co to postawienie systemu od nowa, instalacja sterów, aktualizacji windows, aktualizacja .net 4, aktualizacja poprzez pbsetup. Następnie zadbanie o temperatury. W czasie gry w tle tylko nod32, xfire, ts3 i wdzystko działa już pięknie, zero zwiechy, i crasha, do tego mam wyłączoną karte muzyczną zintegrowaną. Radzę spróbować i wszystko powinno być ok :)

 

Nie ma jak to specjalnie robić formata dla gry, instalować/konfigurować wszystko od nowa. To może pomóc. Śmieszna sprawa, bo bf3 nie jest przystosowany do działania w winxp Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie każdego stać na możliwość spędzenia trzech dni na postawienie od nowa systemu na tylko jedną aplikacje która ma po prostu problem z prawidłowym działaniem... Tym bardziej ,że ilość czynników losowych które powodują ten nieszczęsny błąd jest tak duża ,że nawet postawienie czystego systemu nie musi oznaczać końca kłopotów.

Kwestia tylko kiedy pojawi się jakaś większa łatka która naprawi powyższe a popsuje coś innego :D

Ja mam nadzieje ,że premiera MW3 oczyści serwery.

 

Też chciałem czekać na łatke, ale jest niemożliwe żeby gra jednemu działała dobrze a drugiemu nie, kwestia oprogramowania.

Powiem Ci że format zajął mi godzinke z instalacją sterów, potem tylko instalacja swoich programów, przywrócenie wyglądu starego i instalacja bf3, max 3 godzinki, a komfort wynikający z nie wywalającej się gry jest tego wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latki nie wylecza debilizmu u ludzi.

 

Ale moze ogranicza ilosc snajpow, nie to co teraz cala gromada siedzi za kazdym krzakiem i nie mozna nosa wychylic zza trzewa/budynku bo zaraz slychac swistajace kule. Dla mnie zadna frajda stac w miejscu wiekszosc czasu i czekac na cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem czekać na łatke, ale jest niemożliwe żeby gra jednemu działała dobrze a drugiemu nie, kwestia oprogramowania.

Powiem Ci że format zajął mi godzinke z instalacją sterów, potem tylko instalacja swoich programów, przywrócenie wyglądu starego i instalacja bf3, max 3 godzinki, a komfort wynikający z nie wywalającej się gry jest tego wart.

 

Kwestia jest prosta, nie dla każdego to rozwiązanie zadziała. Ja mimo całej mas prób nadal się meczę, paru znajomych miało więcej szczęścia ale rozrzut problemów jest ogromny. U jednego to za duże takty procesora u drugiego problem z dźwiękiem itd. Jak dla mnie sprawa jest prosta, BF jest diabelnie czuły, powiedziałbym nawet ,że za bardzo. Tym bardziej ,że dla grona moich znajomych beta nie sprawiała żadnych problemów w działaniu.

Jak łatka to poprawi fajnie, jak nie , no cóż zostanie męczenie się z problemem. A format? To powtórne złożenie dobrego samochodu bo jest problem z zapłonem gdzie winę ponosi złe paliwo :D

Ot taka mała moja dygresja,jak u Ciebie pomogło to tylko pogratulować.

@logimen ot porządny serwer wystarczy. O ile ekipa adminów jest zorientowana na dobrą zabawę np ograniczenie snajperów, rpg czy też innych stresowych elementów można nawet całkiem miło spędzić czas. Problem iż ciężko znaleźć taki serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy całkowicie zmniejszyli oślepienie latarką (stanie się bezużyteczna), czy tylko na otwartej przestrzeni. Obstawiam, że to pierwsze ;(

 

W przyszłym tyg pojawi się lista poprawek przyszłego patcha (twitter)

 

 

Z IRNV cieszcie się póki możecie, wraz z następnym patche zostanie zmienione jego działanie. Aktualnie działa to jak czit, nawet promienie słoneczne nie wpływają na widzenie, nie mówiąc już o braku nagrzanych elementów mapy od słońca.

Stat padding, albo zabijasz i podnosisz medykiem swojego ziomka non stop, albo naprawiasz np eod bota jak

. Niestety nie ma jak na razie limitu, tka jak było to w bc2, otrzymanych punktów za powtarzającą się akcję.

 

 

Nie ma jak to specjalnie robić formata dla gry, instalować/konfigurować wszystko od nowa. To może pomóc. Śmieszna sprawa, bo bf3 nie jest przystosowany do działania w winxp

 

nie działa sprawdzałem, po prostu kolejna beta zanim wszystko bedzie ok to rok czasu minie ale dice tak ma ze wszystkimi grami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...