Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja sprawa, tylko powiedz po co to robisz? ;] Nie szkoda ci czasu na leżenie i zabawę w reperowanie robota? Skill lv ani k/d ci nie podskoczy, jedynie ogólny rankin co i tak widać, że sztucznie nadganiany (605 baretek za naprawę pojazdów ;D)

 

Już się w to nie bawię. A czemu to robię? Bo nie lubię biegać mechanikiem i naprawiać. Proste. [; Jedyne do czego używam tej klasy to rpg na metrze. Chyba że ktoś prowadzi czołg z mojej drużyny i mogę na 3 miejsce wejść.

 

 

Apropo 3 miejsca - Zaraz zaraz, przecież to chyba normalne (KaszaWspraju) Sam nie wiem, bo już mam trochę więcej godzin w czołgu i zabić, ale od dłuższego czasu mam full zrobiony..

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za ustawka graczy PPC tak zeby sobie extra punktow narobic , nie pokryjomu tylko oficjalnie ;)

Nie pogniewam sie jak mi ktos pomoze 40k pkt podciagnac w ciagu 15 minut . Tylko konkretnie co i jak wytlumaczyc spotkac sie na serverze i rozpoczac wydobycie pkt ;)

Pewnei 10% graczy w taki albo inny sposob podciaga swoje wyniki , kolejne 4-5 % poprostu placi za cheata 10 Juro i wali 12 leveli w gore w ciagu paru godzin.

Cytat z filmu:

idac ulicami Warszawy wszedzie widze zlodzieji .. sorry cheaterow ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że od CQ - większa swoboda, zapoznasz się spokojnie z multi. Na rushu możesz się lekko wpienić na wejściu.

 

@Mario2k

Nie polecam:

 

BattlefieldBoys [ABB]

@Battlefield You guys have to fix the boosting with the EOD BOT on hardcore... on every map I join there are EOD boosters... Mortar away!

10 hours ago

 

in reply to @BattlefieldBoys ↑

Battlefield

@Battlefield Battlefield

@battlefieldboys I assure you, we have a dedicated team for this sole purpose, as cheating/exploiting is a top priority. Hang tight! ^sc

 

źródło

 

Big_Bubbaloola Rich Millyard

@

@zh1nt0 Oooooh bring on the Banhammer!!!!!! Swingeth with might and fury oh Mighty Moderator!!!

9 Nov

 

in reply to @Big_Bubbaloola ↑

Daniel Matros

@zh1nt0 Daniel Matros

@Big_Bubbaloola We´re sending out waves of bans and stats resets every day. More to come :)

 

źródło

 

zh1nt0 Daniel Matros

We ARE aware of a number of representatives of hacker/cheat groups being present on Battlelog and their accounts will be handled shortly.

9 Nov

 

Chris Harper

IncensedCape Chris Harper

@

@zh1nt0 Are you counting boosters that are ruining the leaderboards, such as BHL, under the cheater banner?

9 Nov

 

in reply to ↑

Daniel Matros

@zh1nt0 Daniel Matros

@IncensedCape Banning players for cheating requires one move. Wiping from leaderboards is another move.

9 Nov via TweetDeck

 

replies ↓

Chris Harper

IncensedCape Chris Harper

@

@zh1nt0 Are you willing to make that second move haha? Or is it a technical issue preventing you from doing so?

9 Nov

 

Daniel Matros

zh1nt0 Daniel Matros

@

@IncensedCape Requires a little backend engineering but it will be done :)

 

Edytowane przez Vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, a teraz jaka roznica poza trudnoscia w coopie na easy/med/hard? Cos ekstra dostaje sie?

 

Matchmaking tak dlugo trwa? czekam juz dobre 5min i nic. :blink:

 

EDIT: dostaje ciagle game-disconnected. Co jest?

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co-op z tego co zauważyłem to im szybciej przejdziesz mapę, tym więcej pkt dostaniesz. Poziom trudności nie podnosi uzyskanej liczny pkt, także chyba najlepiej męczyć easy żeby szybko odblokować bronie. Na hard większe obrażenia są i chyba trochę więcej przeciwników. Z Matchmakingu nie korzystałem, nie pomogę w tej kwestii. Ustaw się z kimś z forum, może znajdzie się chętny ;d

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, a teraz jaka roznica poza trudnoscia w coopie na easy/med/hard? Cos ekstra dostaje sie?

 

Matchmaking tak dlugo trwa? czekam juz dobre 5min i nic. :blink:

 

EDIT: dostaje ciagle game-disconnected. Co jest?

 

 

odblokuj porty w routerze. Miałem to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wujek google mnie zawodzi czy przez 12 godzin spania sam już zawodzę :P

Sprawdzałem serwery BF3 co by jak dobrze pójdzie po weekendzie postawić, kwestia hostingu. W polszy widzę ,że króluje G4G, ktoś ma już jakieś doświadczenia z nimi ze strony admina nie gracza? Przyznaje ,że nie mam dużego zaufania do polskich firm ;) Z zagramanicznych sprawdzałem oferte gameservers.com i i3d.net. Cenowo są zbliżone, GS ~65€ za 64 sloty plus TS a I3D 70€ za podobną konfigurację.

Pytanie czy ktoś zna hosting którym warto by było się zainteresować? Jeżeli ktoś chciałby wspomóc logistycznie zapraszam na PW.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze owe 70Euro to za server dla 64 graczy ?? na miesiac ? cos tanio :)

Battlefield 3 Ranked Gameservers & Clanservers (BF3 servers) - i3D.net Czyli skompletujac 32 osob wyjdzie powiedzmy po 2.2 euro na miecha

Tylko jak tu ludzi przekonac skoro teraz z serverami zero problemu ?

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dziobak

Samolotami co dziwne lata się lepiej przy pomocy klawy i myszy. Długo się użerałem z padem, ale po zagraniu na wspomnianym duecie, muszę przyznać, że jest o wiele łatwiej. Jakby tego było mało tylko widok z kokpitu mi podchodzi ;). Co do heli to tutaj już bez pada nie wyrabiam. Ustawienia deafulowe, chociaż rozważam zbindowanie pod LT - zaznaczania.

Proponuję też serwery normalne nie hc i z niewielką ilością graczy. Jest o wiele łatwiej na początku (namierzanie celów), czy brak kolizji z niektórymi obiektami na mapie. To takie moje doznania odnośnie maszyn latających w B3 - może Ci się przyda. Wszystko jednak kwestią gustu.

 

 

Dzisiaj miałem oryginalną przygodę z czołgiem. Serw typu normal. Zatrzymałem się na chwilę i naparzam z ciężkiego karabinu w heli kręcący się wokół rafinerii. Ja mechanik jako kierowca, nikogo wśród pasażerów. I nagle ktoś mi przyładował. Chyba jakąś rakietą. Czołg wylądował po tym uderzeniu do góry gąsiennicami tam gdzie stał. Nic nie dało się zrobić by go postawić na koła. Co ciekawe po odwróceniu zaczął mu spadać stan ze 100%. Pomimo, że wyskoczyłem i reperowałem tak w nieskończoność to żadne punkty, jak przy akcji robocie-mechaniku, który go naprawia (filmik parę postów wcześniej), nie wskakiwały. Dałem w końcu za wygraną i pobiegłem dalej cele drużynowe wypełniać. Szkoda, że nie miałem wtedy frapsa włączonego to bym nagrał to zjawisko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mario2k

Ceny są o ile dobrze widzę wszędzie podobne, waha się między 3-5 złoty w zależności od rodzaju serwa i ilości slotów.

Tylko ,że na własnym serwie jest ten plus że mamy kontrolę i swobodę działań. Jak to wyjdzie w praniu zobaczymy.

 

Czy każdy zainteresowany może sprawdzić pingi na jednym z tych serwerów? https://www.gameservers.com/why/poland_hosting/

Prawdopodobnie serwer powstanie albo dzisiaj albo jutro,z naciskiem na jutro, przy czym zależy to od szybkości i zaangażowania zainteresowanych. Im szybciej dostanę informacje o pingach czy też jaka ilość slotów, TS3 czy Ventrilo, rodzaj serwa jest potrzebna tym szybciej zostanie całość załatwiona. Pierwszy miesiąc zapłacę pro forma, przy czym w praniu wyjdzie jaka będzie kwota za slota do zapłaty. Plany są dwa. Na początek 32 sloty i w razie potrzeby na następny miesiąc podwyższamy limit albo 40+ i ten sam wariant czy też obniżenie, w zależności ile osób będzie chciało się dorzucić czy też ile osób będzie grało na serwie.

Cała reszta wyjdzie w sobotę/niedziele, na wolnym , postaram się całość w miarę sprawnie zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na battlelog - wyszukiwarka serwerów, i tam po lewej masz "FILTER BY SERVER NAME" - kopiujesz nazwę ze strony wyżej, wklejasz, usuwasz wszystkie ograniczenia (np. 64graczy, hardcore itd. itp.) po czym klikasz search. Tam masz pingi, jak się nie wyświetla - refresh. [;

 

Oczywiscie kopiujesz nazwy sewerów z BF3, nie inne :D

 

 

Proponuję 32 graczy. Ni mniej, ni więcej, wątpię by więcej na raz grało, gdyż widzę ile kto gra. Najwięcej ludzi online było całe 25, z czego 15 grało, reszta była tylko online przez dłuższy czas (myślę że zostawiony battlelog w wyszukiwarce i tyle)

 

Zauważyłem że serwery prywatne są tańsze na tej stronie - To dobrze. Oczywiście priv na hasło. Serwer Team Speak 3. Imo łatwy w obsłudze i bezproblemowy. :)

 

A i proponuję, by ustawić w serwerze, by gra się rozpoczeła od 1 gracza. A nie by czekać na innych. Wtedy można się nauczyć latać np. :)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włąsnie fanie by było żeby mozna usytawic start od jednego gracza w nocy mozna by było trenowac, jeśli chcecie stawiac to najlepiej w Niemczech, po srodku dla kazdego a pingi mam w granicach 35-50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pingi mam dosc wysokie cholera, w granicach 70-78 :mur:

 

Black sprawdź https://www.gameservers.com/why/frankfurt_germany_hosting/. Myślałem o serwie z pl ale nie ma problemu np wybrać coś w Niemczech. Z dwojga to może się okazać nawet lepszym rozwiązaniem.

Ok, to serw na 32 sloty, pytanie prywatny czy publiczny. Ja bym optował za publicznym. Zawsze można hasło założyć, a w razie czego ktoś może zawsze wpadnie z poza graczy PPC i dzięki temu więcej luda się znajdzie.

Ustawienia serwa będę za pewne drążył jutro jak zejdę z nocki. Już udało mi się znaleźć ,według wujka googla, dobry program do zarządzania serwem więc mam taką nadzieje ,że na jutrzejszy wieczór/popołudnie będzie można pograć na serwie PPC.

Jeszcze jedna prośba, dla znudzonych i chętnych udzielenia pomocy mi :P Tutaj znajduje się lista pluginów do oprogramowania zarządzającego serwerem. Jak komuś się będzie nudziło może je przejrzeć, spróbować wyłuskać coś wartego zainteresowania. Podziękował.

Ja idę dalej lulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ludem u mnie nie ma problemu. Chyba że da się przekazać komuś możliwość wstawienia hasła. :) Oczywiście jestem za rankingowym serwerem.

 

Z pluginów na razie nic naprawdę wartego nie widzę, chyba że komuś zależy na kickowaniu podczas gry za pomocą głosowania [; Tak szczerze to trzeba poczekać chyba jeszcze na jakieś fajniejsze pluginy. nawet na polskich stronach serwerów nikt nie stosuje pluginów poza automatycznymi komendami.

 

Edit: Chyba że SpawnShield 1.2, ale wątpie by nam się to przydało, raczej nie ma ludzi którzy wchodzą na spawny..

 

A i czemu nie publiczny? A jak zajmą cały serwer, i nie będzie kogoś, kto bedzie mógł ich skickować?... Dlatego proponuję hasło. Będziemy chcieli to się podzielimy hasłem ze znajomymi jak naprawdę będzie brakować ludu. Ja pewnie zapłacę za siebie i znajomego, by też mógł czasem w spokoju normalnie pograć, a nie co druga osoba na serwerze kampi w metrze :D

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ludem u mnie nie ma problemu. Chyba że da się przekazać komuś możliwość wstawienia hasła. :) Oczywiście jestem za rankingowym serwerem.

 

Z pluginów na razie nic naprawdę wartego nie widzę, chyba że komuś zależy na kickowaniu podczas gry za pomocą głosowania [; Tak szczerze to trzeba poczekać chyba jeszcze na jakieś fajniejsze pluginy. nawet na polskich stronach serwerów nikt nie stosuje pluginów poza automatycznymi komendami.

 

Edit: Chyba że SpawnShield 1.2, ale wątpie by nam się to przydało, raczej nie ma ludzi którzy wchodzą na spawny..

 

A i czemu nie publiczny? A jak zajmą cały serwer, i nie będzie kogoś, kto bedzie mógł ich skickować?... Dlatego proponuję hasło. Będziemy chcieli to się podzielimy hasłem ze znajomymi jak naprawdę będzie brakować ludu. Ja pewnie zapłacę za siebie i znajomego, by też mógł czasem w spokoju normalnie pograć, a nie co druga osoba na serwerze kampi w metrze :D

 

Tadaaa Battlelog / Sign in

Jutro będzie prywatny. Trochę FAQ na ich stronie namieszane i niby można było bez problemu zahasłować a nie można, a downgrade dopiero się uaktywni jutro. Do wieczora można liczyć na częste restarty serwa ze względu na trwające prace konfiguracyjne. Tak samo z TS3. Muszę to ogarnąć, ba muszę się ogarnąć. Wszelkie namiary dam albo dzisiaj albo jutro.

Proszę o wypowiadanie się na forum PPC na temat trybów gry i map jakie mają zostać wrzucone jak również innych zmiennych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...